24 szep 22, 18:21:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480840 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6150 Dátum: 11 jún 18, 19:50:53 »

Ennyire bunkó már nem akartam lenni...ne vedd a szívedre a viselkedésem...tökre bírlak, csak az egésznapos nem evés a bűntudat, hogy ahelyett, hogy tanulnék itt döglök ezt hozza ki belőlem...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6151 Dátum: 11 jún 18, 19:53:35 »

Morita, ezzel én is így szoktam lenni. Múltkor a vizsgáimra akartam tanulni vasárnap délelőtt, de nem jött össze ehelyett, este 9-től tanultam hajnali fél 3ig a bűntudat miatt. >_<
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6152 Dátum: 11 jún 18, 19:55:31 »

Jajj ez kár volt Masashi...a lámáról eszembe jutott a f*szláma, ami Danira nézve...hát nem jó...

Hát, Minagi ez velem is így lesz. Végülis csak hétfőn lesz 10 től és csak olyan 100 oldal...annyi időm van
Rossz tulajdonságom, hogy szeretek mindent az utolsó utáni pillanatra hagyni..
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6153 Dátum: 11 jún 18, 19:59:04 »

Igen, ez bennem is néha meg van. Sajnos, amikor nem érdekel az adott téma főleg akkor nehezebben veszem rá magam pl a tanulásra.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6154 Dátum: 11 jún 18, 19:59:34 »

Na tessék, írok valamit magamról!
Ebben a szent másodpercben a harmadik szomszédban ***** hangosan elkezdett szólni a zene, valószínű ballagás alkalmából buli van. És attól félek, hogy ma éjszaka nem fogok tudni aludni tőlük. >.<#
Huhh, velem gyakran megesett hogy gépeztem és gépeztem, és elmaradt a tanulás meg a lecke, és mindig éjszaka zseblámpánál tanultam, vagy hajnali 5-re beállítottam az órát, és úgy tanultam. Jó lesz majd ha gimibe megyek, tanulhatok a vonaton.^^ Amúgy az elmúlt 2 hónapban a matekháziaim végig csak másoltam valakiről óra előtt. smirksweat ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6155 Dátum: 11 jún 18, 20:02:56 »

Aza  vicc, hogy engem érdekel is, addig míg azt nem mondják tudd visszamondani szó szerint, mert tudom, hogy arra nem vagyok képes...de bárkivel bármikor szívesen csevegek a termodinamikáról... Nevet

Hanii...hihetetlen szorgalmad van. Mármint...mi vesz rá, hogy felkelj hajnalok hajnalán?
Én egyszer keltem hajnalban tanulni. Télen, mikor a délután három órai vizsgámhoz még kellett 150 oldal, amit el se olvastam...akkor ment...
De hát azért ez itt más...mert ha nem mentem volna át, akkor nem tudok felvenni a 30 kreditnyi tárgyból 17-et és azt mondanom se kell szívás...

hihihi....tévedtem...úgy 250-300 oldalam van hátra... xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 20:06:19 írta Morita » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6156 Dátum: 11 jún 18, 20:07:29 »

Az vett rá, hogy nekem ki van/volt adva, hogy idén és jövő félévkor kitűnőnek kell lennem a felvételi miatt. smirksweat kacsint Más nem. Nevet Ami nem mondom, egyenlőre sikerült, de hogy jövőre mi lesz, azt nem tudom. Én mondjuk megelégedtem volna a matek 4-essel, de neeem, azt nem szabad. Mondom jó, akkor elmegyek a korrepetálásra, és akkor meglesz az az "ötöske", ahogy a korreptanárnő mondja.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6157 Dátum: 11 jún 18, 20:09:53 »

Öhm miért adták ki? Hova akarsz bekerülni hogy kitűnőnek kell lenned?

Erről csak az jut eszembe hogy egy gyermek kori ismerősöm nagyon jó tanuló, mindig is 4-5ös volt és agyon tanulta magát. Most érettséginél egy pillanatra nem állt meg pihenni... Neeeem, ő tanul tovább, minden tud már, de ő akkor is tanult. Valahogy még mindig nem értem. Azt tudom hogy az anyukájuk miatt csinálták ezt, de akkor is rossz volt néha nézni.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 20:13:32 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6158 Dátum: 11 jún 18, 20:22:49 »

Én nem azt mondom, hogy mások miatt csinálom, magam miatt tanulok, hogy tényleg felvegyenek olyan gimibe, ahova jelentkezni akarok. Viszont a kitűnőséget már tényleg nem magam miatt csináltam. Mondom, megelégedtem volna én 4-es matekkal is, de nem szabadott. Végülis 1 óra gépezés helyett 1 óra matekozás egy héten 1× nem ártott, de nem mentem volna el, ha nem mondják, mert a lustaság erősebb a matek iránt érzett "szeretetemnél". Sokkal.
Nem kell kitűnőnek lennem ahhoz hogy oda felvegyenek, ahová gondolom, de jobb ha jobban tanulok, hogy biztos helyem legyen majd benne. Persze ehhez majd egy jó felvételilapnak is kell társulnia, amiből nem tudom, mi fog kisülni. Tehát inkább a jegyek domináljanak. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6159 Dátum: 11 jún 18, 20:26:09 »

Jó látni, hogy van aki így gondolkodik, mint hanii
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6160 Dátum: 11 jún 18, 20:50:21 »

Jó látni, hogy valaki egyetért a gondolkodásmódommal, és nem pedig lestréberez, amit anno páran megtettek. Mostmár szerencsére nem, de majd 10 év múlva megnézem őket, hol lesznek. Például az a srác, aki (bármilyen hihetetlenül hangzik) félévkor még énekből is megbukott. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6161 Dátum: 11 jún 18, 20:54:07 »

Ha hallok olyanról, hogy valaki 4-est vagy 5-öst kapott, arra haveri körökben mindig azt mondom, hogy "stréber, verjük meg!" Állandó visszatérő poén. ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6162 Dátum: 11 jún 18, 21:36:49 »

Én abszolút nem égtem, amikor régen piszkáltak vele, mert megmondtam, hogy inkább leszek stréber, mintsem egy hülye paraszt, akinek nincs elég esze a tanuláshoz, mert helyette csak a GTA-t tudja nyomatni, azt is csak úgy, ha anyuci előtte elolvassa a játék lényegét. Nem nagyon érdekelt, hogy mit mondtak. Ma már inkább csodálkoznak, hogy hogy tudok 5-öst kapni a kémia tézékre. ikszdé Miután mondtam, hogy szimplán csak tanulok, az év során többen is felcsaptak strébernek. Kúl
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6163 Dátum: 11 jún 19, 07:34:15 »

Na elég volt az offolásból!

Moderátor
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #6164 Dátum: 11 jún 22, 19:43:57 »

 Azt hiszem nekem is be kellene mutatkoznom. A nevem, mint azt ki lehet találni, Norbi. Erdélyben élek, ezen belül egy Maros-megyei faluban. Nemrég fejeztem be a 10 osztályt, de a 12 befejezésének jobban örültem volna. Szabadidőmben főleg animéket nézek, de zenét is szívesen hallgatok, főleg rockot, amiért a szüleim kicsit haragszanak is, viszont kedvtől függően a melankolikus hangulatú zenék is vonzanak. Sok mindent utálok, és alig szeretek néhány dolgot. Imádom az esős éjjeleket, a viharokat meg a nagyon ködös hajnalokat. Eléggé zárkózott típus vagyok, amiért egyesek depisnek titulálnak, de valójában csak nem szeretek ismerkedni. Nem vagyok valami népszerű, mivel kissé őrültnek tartanak a fura szokásaim miatt, ezért megvan a szűk baráti köröm, amibe nem nagyon akarnak bekerülni mások. Utálom az olyan embereket akik azt hiszik, hogy övék a világ, közben meg tökhülyék. Példaképem Hitler, az okokba nem szeretnék belemenni. Elég kevés dolog tudja felkelteni az érdeklődésem, de ami megfog az  akár a pokolba is képes magával rángatni. Olvasni szeretek, de kevés mű van amit érdekesnek találok, így csak azokat a könyveket olvasom el, amelyek kötelezőek, vagy nagyon tetszenek. A nyári időszakra 6 könyv olvasása van tervben, 2 biztos meglesz, a másik négyet meg még meg kell vennem. Eléggé vonzanak az olyan dolgok amiket nehéz megérteni, de a megértésük után könnyűnek tűnnek (ilyen a matek, fizika, kémia és főleg az informatika).Számomra a világnyelv a magyar, igaz tudok angolul is, de ha lehet csak magyarul beszélek. Mindenben keresem a logikát, ezért is taszítanak a humán tantárgyak. A jövőmre egyenlőre nincs sok tervem, de ami van azt bármilyen áron megvalósítom, mivel az elvem az, hogy a cél szentesíti az eszközt. Egyetem elvégzése biztos, de még nem döntöttem el, hogy milyen szakot válasszak. Egyenlőre csak  úszom az árral, és próbálom túlélni a napokat. Mivel a testem nem egy remekmű, ezért a lelkem biztos helyen szeretném tudni, így halálom után az ördög előtt nyitva áll az ajtó.
 Nagyjából ennyi lennék én. Ja, azt el is felejtettem megemlíteni, hogy kissé egocentrikus vagyok.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!