24 szep 22, 18:33:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480913 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6135 Dátum: 11 jún 14, 12:06:29 »

Én vizsgakor ugyan így... ittam előtte egy kis lélek VBK-t kólának álcázva, 5-ös lett... smirksweat Imádlak Arany!!! (irodalom tételem: Walesi bárdok, versmondás Toldi előhangja az 3-mas lett) smirksweat
Naplózva


Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6136 Dátum: 11 jún 17, 17:33:12 »

Mivel új vagyok a fórumon így azt gondolom, hogy ide illik először írnom. Mosolyog
Szóval az igazi nevem Péter és 17, és lassan de biztosan évvégén 18 éves férfiember vagyok.
Gyűjteni nemigen szoktam semmit max tapasztalatokat és emlékeket.
Van egy dolog a világon, amit vagyis inkább, akit nagyon szeretek és az nem más, mint… ÉN!  Nevet
Persze van még jó pár dolog, amit szeretek szóval most inkább csak a fontosabbakat, vagyis amik eszembe jutnak, azokat sorolom fel: csinos lányok, értelmes lányok, csinos és értelmes lányok, édesség, kedvenc ételeim, család, barátok, sör, még több sör, pihenés, lustulás,Naruto és Naruto Shippuuden,a 4 évszak,az élet,és persze ÉN.  smirksweat
Amit nem szeretek azt inkább hagyjuk, az maradjon, titok mivel túl sokat fogok így is írni meg akkor nem lenne semmi izgalom a megismerésembe, ha mindent leírnák.
A nick nevem pedig egy ismerősöm által lett ez. Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6137 Dátum: 11 jún 17, 18:26:45 »

Üdvözlünk a fórumon Pötyi. Nevet
Elég sok közös szerelünk van, kivéve a lányok és a sör. Nevet

Amúgy milyen udvarias már, hogy ide ír először...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6138 Dátum: 11 jún 17, 18:37:24 »

Hali Pötyi! údvözlégy köreinkben! Önimádat, jó csajok, itt is így van...Nyelvesít
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6139 Dátum: 11 jún 17, 19:10:14 »

Hello én is üdvözöllek köreinkben xD bennünk is van valami közös én is szeretem magam... nem is tudom miért ne tenném hiszen ha szép és okos nem is vagyok legalább aranyos tudok lenni xD szal jóarcvagyok sztem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6140 Dátum: 11 jún 18, 12:54:28 »

Üdvözlünk a fórumon Pötyi. Nevet
Elég sok közös szerelünk van, kivéve a lányok és a sör. Nevet

Amúgy milyen udvarias már, hogy ide ír először...


Az udvariasság nálam mindig az a személy határozza, meg akivel beszélgetek. Mosolyog
Amúgy azért ide írtam, először mert szorult némi illem belém és az első dolog akár egy embernél vagy egy közösségnél az, hogy bemutatkozz.  Mosolyog

Hali Pötyi! údvözlégy köreinkben! Önimádat, jó csajok, itt is így van...Nyelvesít


A sör hol maradt? Nevet



Amúgy noemimi-chan az aranyosság az egyik legszebb emberi tulajdonság szóval a szépséget már kipipálhatod. Mosolyog
Amúgy nem hiszem, hogy buta lennél, hiszen akkor nem lennél ide regisztrálva és nem néznél animét. kacsint
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6141 Dátum: 11 jún 18, 13:31:50 »

Ahogy nézem amúgy, a második hozzászólásod is ide jött. Ezek szerint nem jött be a fórum?
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6142 Dátum: 11 jún 18, 14:46:11 »

Igazából még nem találtam másik témát, amihez hozzá tudnék szólni meg mást elfoglaltságaim is vannak, de amint több időm lesz, a fórumon lógni írogatok mindenfele.
Uchiha-Masashinak igaza volt még csak ismerkedek. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6143 Dátum: 11 jún 18, 19:35:35 »

Én már mióta vagyok regisztrálva, és még nem is mutatkoztam be. xD Ígérem, valamikor rászánom magam. (Tudom, most azt mondjátok magatokban Ááá, nem kell, nem vagyunk rád kíváncsiak.  Nevet Nembaj, akkoris majd bemutatkozok, hajó, hanemjó. Nyelvesít )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #6144 Dátum: 11 jún 18, 19:40:16 »

én ha nemis mindennap de legalább évente bemutatkozhatnék simán,mert szerintem 1 év alatt történhetnek velem olyan dolgok amik változásokhoz vezethetnek Nevet
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6145 Dátum: 11 jún 18, 19:42:38 »

Hanii: én még régebb óta vagyok fenn, én se írtam magamról egy összegzőt ide. Csak A-chan kért tőlem egyszer képet a dumában, de más érdeklődő nem jelentkezett eddig. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6146 Dátum: 11 jún 18, 19:43:36 »

Szerintem a fórumozok 80-90 %-a nem is írt még ide...
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6147 Dátum: 11 jún 18, 19:46:41 »

Ha kiírtok egy petíciót és összehoztok 100 aláírást a fórumozók közül, akkor esetleg meggondolom magam. Nyelvesít
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6148 Dátum: 11 jún 18, 19:49:25 »

Ha jobban belegondolok, nem véletlenül nem írtam még ide. Tulajdonképpen nincs mit írnom magamról. Illetve van, rengeteg minden, teleírnék egy oldalt, de az mind-mind nem ide tartozó dolog. Ami ilyen általános dolog, azon még nem is nagyon gondolkoztam. Mi a kedvenc ételem? Nem tudom. Kedvenc italom? Nem tudom. Esetleg azt meg tudom válaszolni, hogy mi a kedvenc színem. A lila.^^ A többit meg már úgyis tudjátok. Nincs mit mondanom. Össze kell szednem a gondolataimat, hogy bármi értelmes is az eszembe jusson magamról. Hmm?
CsiziDani, akkor én már hozzájárultam egy aláírással: hanii-chan  Nevet Csakazért is bajlódj azzal a képpel. ikszdé Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6149 Dátum: 11 jún 18, 19:49:47 »

Az nem lehet, hogy oltári beképzelt vagyok és csak húzlak titeket? ikszdé

Hanii: akkor még 99-t össze kell szedned. Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy mindegyiknek külön embertől kell származnia. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 19:51:31 írta CsiziDani » Naplózva

Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!