24 szep 22, 16:20:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480661 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6105 Dátum: 11 máj 08, 18:15:24 »

Kis OFF, de én szeretem Mozartot, és a nemzeti rockot is-beleértve a Kárpátiát, jönnek Gyöngyösre:)-de igazából mindenevő vagyok. Jöhet bármi a latintól a jazz-ig.. Na jó, az egyetlen kivétel a Rap. Innen csak pár előadót bírok, pl. Eminemet.

Könyvet pedig... kedvenc boltjaim a könyvesboltok és a papírírószerek. A friss könyv illata..*.* Néztek már emiatt hülyének, miközben elég fura képet vághattam a könyv fölött. Nevet Nagyon szeretek olvasni, és szentségtörően mindig elolvasom a végét. Jobban érdekel, hogy a szerző hogyan oldja meg a végkifejletig a történetet, mint az hogy üljek a babjaimon, és rágjam az ujjam, hogy mi történik a következő fejezetben.

A "szokásaimat" is van aki másképpen értékeli. Van, aki lehülyéz mert őszinte vagyok mindenkivel, van aki nagyon örül neki. Valaki szereti, hogy sokat beszélek és könnyen ismerkedek, van aki nem. Szerencsére senkinek nem ugyanaz a véleménye a világ dolgairól, különben unatkozhatnánk rendesen.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6106 Dátum: 11 máj 08, 18:49:29 »

Lille, esküszöm, hogy én pont a te ellentéted vagyok. ikszdé
1. Nem szeretem a Kárpátiát, mert nem értek egyet a mondanivalójával.
2. Gyűlölöm a könyeknek azt a tulajdonságát, hogy egyszer véget érnek.
3. Csak az elveimmel szöges ellentétben álló események kapcsán fejtem ki a véleményem, vagy akkor sem.
Jó, mi?
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6107 Dátum: 11 máj 08, 19:02:45 »

De valamiben mégis hasonlítanunk kell,ha ezen a fórumon kötöttél ki. Nevet
A könyvek pedig ha véget érnek.. lehetőség nyílik a "analizálásra", álmodozásra, és esetleg a saját szájízed szerint elgondolod, hogy folytatódhat tovább a történet.
Én pedig mint akit nem lehet lelőni, egyfolytában "ontom magamból a szavakat". Sokat pörgök, néha viszont leülök csendesen, elmélyedek az adott ideában, vagy cselekvésben, ilyenkor bújik elő belőlem a művész. Mosolyog
Szóval, néha ilyen átmenetesen viselkedem, erre mondják, hogy "eléggé összetett vagyok, és nehéz megérteni". Ez néha előny, néha hátrány. De tudom, hogy feleannyira sem lennének izgalmasak a dolgok, ha mindig monoton módon ismételném magam.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6108 Dátum: 11 máj 08, 20:00:34 »

milyen buta vagyok ikszdé

Dehogyis! Miből gondolod?

Én zenében nem nagyon válogatok csak ne legyen "túl magyar,,.Már mint nemszeretem az olyan zenét amiben jellemzik a Magyarok saját magukat...Nemtudom pontosan megfogalmazni elnézést :S

Szóval te sem szereted a Kárpátiát. Sokan így vannak ezzel.

Nem vagy válogatós, de lehetne szűkíteni a kört? Mondjuk kedveled SP-t vagy Fluort? Nekik nincs magyaros nevük. Sőt, Fluor albumának még a neve is "Lájk". Ráadásul az utca öreganyói is ismerik a kicsi legós számot.

És mi a helyzet az olyanokkal, mint a Dalriada, A. Amarth vagy például D. L.eye? Gondolom Bathoryt nem hallgatsz. Érthető, túl magyaros a neve.  Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6109 Dátum: 11 máj 08, 20:15:18 »

Üdvözöllek újra a fórumon Szaffi-chan, de kicsit finomabb belépővel illik kezdeni. A másikat szétoltani nem biztos, hogy jó ötlet. A zenének meg amúgy is van saját topicja. Destri, te pedig, ha nem tudsz érdemben hozzászólni a dolgokhoz inkább ne tedd. Az ilyen hozzászólások innentől téged minősítenek ne csodálkozz, ha megköveznek.

Evezzünk újra szép vizekre...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6110 Dátum: 11 máj 08, 20:24:10 »

Te Atya Úr Isten O.o egy Saphi azta dedurva. (Ilyen jellegű hozzászóllásom ugye lehet?) Ezer éve mégcsak nem is hallottam felőled, pedig érdekelne most tényleg, hogy mizujság (nem csak úgy mint ahogy régen MSN-en midig utáltad,, ha felteszik neked ezt a kérdést Mosolyog)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6111 Dátum: 11 máj 08, 21:25:43 »

Masashi te tényleg tecktonikozol? *.* Taníts meg léégyszii! Pirul Nagyon szeretnék megtanulni tecktonikozni, meg hardstyle-ozni. És ezt a kettőt kombinálni. Az majd később.  smirksweat Magadtól tanultad, vagy jársz külön órákra?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6112 Dátum: 11 máj 08, 23:09:10 »

Hardstyleozni , hogy kell? x'D Arra engem is meg lehetne tanítani. Mellesleg a Shuffle-Tecktonik combo undorítóan hangzik. Eleve a Tecktonik egy gusztustalan epilepsziás rangás. A Shufflenek és a freestepnak van egy sajátos igényes stílusa. Járni különórákra dolgot se nagyon értem... ikszdé Van itthon Tecktonik képző ?  Faceg

UI: Elnézést , ha kicsit erősre sikeredett a hozzászólásom , nem akartam senkit megbántani. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 08, 23:12:51 írta Ishida » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6113 Dátum: 11 máj 09, 09:37:26 »

Hiei dono nem poénból írt kékkel! Zenével irány a megfelelő topikba! OFF-ot abbahagyni! Moderátor
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6114 Dátum: 11 máj 09, 22:19:34 »

No... Đestri is visszatalált a nyájhoz... smirksweat Sokról maradtál le...

OFF

                                                FIN
Naplózva


bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6115 Dátum: 11 máj 10, 13:32:03 »

a rendes nevem Fehér Boglárka, 15 éves vagyok, Szekszárdon lakok és ide járok szakközépiskolába, angol nyelv - informatika szakra.

általában vidám vagyok, sokat poénkodok, pozitív értelemben hiperaktívnak érzem magamat, ergo mindig tevékenykedek valamit, illetve igyekszem úgy cselekedni másokkal és úgy alakítani magamat, hogy tartsanak valamire, kedveljenek az emberek ^^

nagyon rossz tulajdonságom, hogy kegyetlenül bunkó vagyok. ezt mindig elfojtom, hogy még véletlenül se ártsak magamnak, se másnak. általában akkor jön ki rajtam, amikor nagy csalódás ér, és már nem bírom kontrollálni, mert úgy érzem, hogy kiöltek belőlem minden ilyen érzést. /a tavalyi és az idei évben együtt összevetve 3× fordult elő, hál isten/

egyébként táncolok, akrobatikus rokira járok, sokat szoktam olvasni, imádom a természetet, az állatokat, és ezeket fényképezni, rengeteg ilyesmi fényképem van, kimeríthetetlen téma nálam.

sajnos a családom nincs valami fényes helyzetben, jelenleg apukám masszázsszalonja és a lakásunk egy és ugyanaz, szóval magánélet off, eléggé kiborító :s meg az is, hogy nekem minden délután segítenem kell, szóval suli után késő délutánig gépezés és tanulás közben dolgozom is, 15 éves létemre ..
szerencsére lassan már 7 hónapja van barátom, aki segít mindezt elviselni <3

az ízlésem széles körű, imádom a Disney cuccokat, de a horrorig, a kemény rockig szinte minden szóba jöhet, ami megtetszik:D

egy kép rólam:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190224_111589848922032_100002130531720_104652_6244452_n.jpg
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6116 Dátum: 11 máj 11, 00:23:39 »

Ezek után nehéz elhinni, hogy alapjáraton mindig vigyorgok. Nevet De mindegy, itt egy kedves kis kép. Fogadjátok szeretettel. Nevet
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/229008_186579978056242_100001127232866_431391_1626457_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 11, 00:28:44 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6117 Dátum: 11 máj 14, 19:53:57 »

Gdat ez jó Mosolyog
Rólam elkészült 19 év alatt az első jó kép Nevet
http://kepfeltoltes.hu/110514/419806619_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6118 Dátum: 11 máj 14, 19:56:58 »

Ne.. erre kell viszsajönnöm, kiderül, hogy nem is a doktor vagy...  Neeem
És még csak nem is a fa, ami elpőször kitöltötte az egész képernyőt. Amúgy egész laza kép, beállított, vagy véletlen?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6119 Dátum: 11 máj 14, 20:02:27 »

Véletlen ikszdé De nagyon jó Mosolyog  Ám honnan tudod hogy nem én vagyok a doktor? Lehet hogy már sokszor regenerálódtam és most így nézek ki  (sajnos még mindig nem jött össze a vörös hajXD)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!