24 szep 22, 14:08:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480345 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6075 Dátum: 11 márc 14, 22:57:45 »

Ez konkrétan sehol nem érint téged. Nevet
A boszorkányok azok perverzek. Játszák a magányos bibircsókos nénikét, aztán ráülnek a hosszú, vastag, kemény seprűjükre és szorosan a lábuk közé veszik, aztán még dőlöngélnek is vele, miközben az élvezettől már elszálltak. Én mondom furcsa népség.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6076 Dátum: 11 márc 14, 23:02:30 »

Nekem hatalmas bibircsókom van, és mindig feketében járok.
Viszont  seprű helyett sárkányokon közlekedem, és macska helyett egy sólymot tartok magamnál. Ennyiben túllépem a hétköznapi boszorkány fogalmát. De még így is furcsa vagyok.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6077 Dátum: 11 márc 14, 23:05:41 »

No, végre egy rendes frigid boszorkány aki beéri sárkánnyal is seprű helyett. Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6078 Dátum: 11 márc 14, 23:08:01 »

Nem sokkal vagányabb egy sárkány?  Kúl Amellett elvileg a horoszkópom, a Mérleg, Keleten a Sárkány megfelelője.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6079 Dátum: 11 márc 14, 23:14:26 »

Sárkányon repülni lámaság. Elsőre királynak tűnik, de nem is anynira az. Nehéz vele parkolni, sok helyett foglal, meg amúgy is, ha diszkrét akarsz lenni valahol, és egy boszprkány sokszor az akar lenni, problémás.

És a frigidség nemhogy lámaság, de összeegyeztethetetlen a boszorkánysággal. A boszorkányság egyik tartóoszlopa a bujaság. Boszorkányszombat? Nektek már nem mond ez semmit?  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 23:15:15 írta STM » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6080 Dátum: 11 márc 14, 23:20:39 »

Eddig nem írtam ide, de gondoltam, csak illene bemutatkoznom.
Nem is nagyon tudom, hol kezdhetném. Ahogy a profilomon is látszik, férfijú vagyok. Életkoromat nem szeretem megosztani, így valószínűleg itt se fogom. Mindenki kinéz belőlem, amennyit akar. :) Keresztnévként a Zalánt viselem, melyet rettentő mértékben utálok is. :D Bárhol bemutatkozom, mondják, hogy milyen szép nevem van. Nem tudom, mi szépet lehet látni benne, nekem kifejezetten nem tetszik. Jellememről sokat nem tudok mondani; ha létezik az egoistának ellentéte, én az vagyok. Nem mondom, hogy nagyon, de meglehetősen utálom magam. Okot nem tudnék rá fogalmazni, de biztos, hogy nem egy van. Magasságom a 185 cm-t üti, súlyomról inkább ne beszéljünk. (azért nem rosszra gondolni, csak kicsit több a kelleténél) Azt mondanám még magamra, hogy némelyest félénk, kissé visszahúzódó természetű vagyok (főleg voltam). Beszédpartnernek kifejezetten rossz vagyok. Hangulatom gyakran kissé depis tud lenni, mostanában nem halmozódok el az engem érő jó történésekkel. Ebbe persze most nem megyek bele. Kicsit a múltamról: 7 évig fociztam versenyszerűen, kapus posztban. Ha szabad ilyet mondanom, elég sikeres voltam, illetve voltunk (a csapat). 2 éve hagytam abba. Az okom megvolt rá, természetesen most arra sem térek ki. Magamat átlagnál okosabbnak vallom, ugyanakkor elég lusta is vagyok, tehát nem töltök naponta órákat tanulással. Debrecenben születtem és jelenleg is itt élek. Van egy húgom, ki alkalmanként szintén itt garázdálkodik a fórumon. Jelenleg a DEKLGYG (avagy a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumának) székeit koptatom. Hatosztályosba járok. Az iskolában (tanórákon) nem vagyok a legaktívabb... A tantárgyak nagy része nem érdekel, kivéve a kémiát és az angolt. Utóbbiból még én is bevallom, hogy osztályom egyértelműen legjobbja vagyok, így alap, hogy azt szeretem. A kémia csak szimplán érdekel. Ebből kifolyólag az angol és kémia tanárom "szeret", a többi - ahogy a költő mondja - szarik rám. Se nem szeret, se nem utál. Tanulási szempontból azért nem vagyok rossz, túlnyomó részben ötös. Nagyon utálok olvasni és tanulni, emellett elég nagy kocka vagyok. Főleg régebben voltam, de most sem kell félteni. Gond nélkül képes voltam (és vagyok) napi 15, vagy több órát a gép előtt ülni, ha le tudom kötni magam valamivel. Függőnek nem mondanám magam, mert azért nem vagyok betegesen kocka, tehát gond nélkül kibírom nélküle bármeddig. Ettől függetlenül persze lehet, hogy függő vagyok...de nem orvos, így ezt nem tudom megállapítani. A cigarettát egyelőre sikerült elkerülnöm, remélem ez így is marad majd. Végül nagyon röviden a nicknevemről mondanék annyit, hogy nincs köze a One Piece-beli Don Krieghez, én is csak néztem, mikor megláttam, hogy ott is van egy Krieg nevű szereplő. Amúgy ha jól emlékszem a nevem egy fegyver nevéből ered, még a CS kockaságom idejéből. De ebben nem vagyok biztos.
Biztos vagyok benne, hogy van, amit kifelejtettem, de most más nem jut eszembe. Képet magamról nem fogok felrakni, ilyen szempontból mondhatni szégyellős vagyok.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6081 Dátum: 11 márc 14, 23:27:17 »

A Zalán szerintem legendás név. Az egyik unokatestvérem is az. Sztem hihetetlenül méltóságteljes, olyan mintha vmi török császár neve lenne. Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6082 Dátum: 11 márc 15, 07:13:22 »

Apum barátjának, és kollégájának is tündéri ikreik vannak, nevezetesen Regő, és Zalán.
Szerintem ne utáld, akiket ezzel a névvel ismerek, mind nagyon jó emberek.  kacsint

STM, a sárkányok igenis vagányak. Majd mondd ezt el piciny jószágomnak szemtől szembe! Garantáltan díjazni fogja!  kacsint
Ha diszkrét akarok lenni, akkor szimplán használom a szokásos emberi közlekedési eszközöket.
Én nem Boszorkányszombatot, hanem Boszorkánypénteket tartok. A többiről pedig.. vagyok, amilyen vagyok.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6083 Dátum: 11 márc 15, 09:06:55 »

Az igazán trendi boszorkányok manapság Griffon-vadászrepülővel járnak.
Kövesd a divatot!
Egyépként én a misztikusnak tartott kügyüket is gyűjtöm (boszorkánycuccok, woodookellékek, tarot).
Nem mondhatja senki, hogy hülyeség, amíg ki nem próbálja.
Kipróbáltan, hülyeség. smirksweat
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #6084 Dátum: 11 márc 20, 12:29:12 »

helosziasztok csak mert én és egy kutya. megdöbbentő. :A
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180137_1447759613851_1829036938_859267_3883751_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184659_1447758013811_1829036938_859259_33534_n.jpg
ezen meg mondjuk úgy nézek ki mint egy szutyok qrva..deazért xd
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185694_1454506822527_1829036938_868585_2033217_n.jpg
Naplózva

memories last forever. <3
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6085 Dátum: 11 márc 30, 12:25:09 »

Na én is jöttem egy újdonsággal, most belőtt séró ballagási kép miatt, haver passzolta össze ma, és így mentem pózerkodni : http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199060_189570261086658_100001010577527_467291_4055076_n.jpg Ja, és az ott nem egy Miki Egér akar lenni.ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6086 Dátum: 11 ápr 06, 15:24:24 »

meg persze én mindig kedvessen vagyok undok xD

én gonosz kamasz vagyok, akok nem kedvesen undok...persze a barátaimmal sosem, de hát a családi fészek... smirksweat
Naplózva

Gaki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24

Joghurtos nokedli egy koponyában :D


« Válasz #6087 Dátum: 11 ápr 30, 00:32:45 »

Ciao.
Nos,mivel most kezdtem el első fórumlétemet,illene bemutatkoznom.  Mosolyog
Korom a 12-t éri,férfiú a nemem,névként a Zsoltot viselem.Személyiségemre azt mondják,hogy jófej,meg néha elmebeteg,de mindegy,ezzel nem is húzom az időt.  Nevet
Anime-manga fanságom a Dragonballal kezdődött,majd a Dragonball Z és a Gt-t is megismertem.Aztán egyik haverom mondta hogy van ennek képregény verziója is.Jó , letöltöttem,elolvastam  fejezeteket.Azt mondtam ez jó.
Később a jetiyen láttam a Naruto előzetesét,majd egyszer belenéztem.Először szinkronosan néztem,aztán felirattal,ami jobban tetszett  :)A Naruto shippuudenbe is belenéztem,majd a mangáját is olvasgatni kezdtem,és most animében-mangában a (jelenlegi) végénél tartok.Azt mondtam ez is jó.
A bleach-el egyik haverom bíztatására ismerkjedtem meg.Itt is a manga-anime (jelenlegi) végénél tartok.Ez is jó ,mondtam szokásosan.
Pár hete megismerkedtem a REBORN!-al,és ebe még csak belekostólgatok jelenleg(most tartok a varia arcnál).Szokásosan megjegyeztem ez is jó.
Pár napja megismerkedtem a One Piece-al.Huh,ennél még csak a 11. résznél tartok  ikszdé Orrom alatt durmogtam,hogy ez is jó szintén.
Aztán rátaláltam a naruto-kun fórumra.És hogy erről mi az véleményem?Hogy ez NAGYON,SZUPERÜL JÓÓ!  Nevet
Új fórumozóként remélem,hogy jó tagja leszek a fórumnak.
Na pacsi!  bye bye
Naplózva

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!"
/Bob Marley !
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6088 Dátum: 11 ápr 30, 08:36:45 »

Ha betartod a szabályokat, akkor már nem lehet baj Mosolyog. De a bemutatkozásod alapján szerintem is jó fej vagy, szóval üdv itt a fórumon!
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #6089 Dátum: 11 máj 04, 13:28:23 »

én én én:D hát én 17 éves vagyok,magasságom 185 cm és 190 cm között(rég mértem igy nemtudom pontosan Nyelvesít) kedvenc  sportom a foci,élek halok érte ha tehetem mindenap rugom bőrt...focizok is nagypályán igaz amatőr szinten Szomorú rem ez majd változni fog...sokan mondják rám hogy makacs magabiztos és heves vérmérsékletű vagyok és elismerem ez igaz is de hát meglátszik hogy a kos jegyében születtem Mosolyog....kedvenc anime sorozatom pedig egyértelműen a naruto:D nagyon szeretem...a fórumról meg csak annyit h egyszerűen jóó Mosolyog na csoki Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!