24 szep 22, 10:33:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480032 alkalommal)
0 Felhasználó és 76 vendég van a témában
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #5970 Dátum: 11 márc 07, 20:54:26 »

Én, nos ... hadd koncentráljam Katsu!Ja igen. Szal most 17 vagyok a 11.-et látogatom. A nevem sosem volt állandó, a nicknevem  mindig cserélgettem.Egyik órán helyettesítés volt és ... nem megyek bele a részletekbe de a lényeg h mindenkinek választania kellett egy indián nevet.Nekem hirtelen a Fekete föld ugrott be és meg is tetszett.De sok oldalon nincsenek ékezetes betűk meg elég rubrika szal így alakult ki a jelenlegi verzió.Ez lenne hát az én bemutatkozásom "viszonylag" új vagyok de csak most láttam meg ezt a topicot.Szeretem a favicceket a Sámán királyt, Az Avatar Aang legendáját,Narutot, Bleachet.Amit pedig nem hát a kötöttségeket és a monotonitást.Kb ennyi finito Ninjo!(Tardoni vagy ki mondogatta állandóan)
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5971 Dátum: 11 márc 07, 21:14:54 »

Ideje lenne bemutatkoznom nekem is. :3 De hosszú lesz, készüljetek fel xd

Még 2009 táján kezdtem el a fórumozást RenIchigo néven, összevonva az akkori nickem és a kedvenc anime szereplőm Kurosaki Ichigot. Sok szünetem volt a fórumozás terén, de most már elég aktívan jelen vagyok. Tizenkettedik életévemet töltöttem be 2010. Szeptember 28-án, nem emlékszem, hogy Hétfőn vagy Vasárnap Nyelvesít Névnapom Augusztus 4-én van, tehát Dominik a becses nevem. Kedvenc állatom a macska, de a kutyák is közel állnak a szívemhez. Animét már kisp*csös korom óta nézek, a Narutoval kezdtem de mostanra unalmas lett, és midőn az volt a "világ legjobb animéje" most már olyanokat nézek inkább, amik nem annyira ismertek. Jelenlegi kedvenceim sorolhatnám szépen, de ezt egy arra való témában már megtettem régebben. Szeretem a természetfelettit, a shounent, a normális életet, az ecchit, a hentait, szóval mindent, csak a sztorija legyen jó Mosolyog Létfontosságú nálam a dumálás és a nevetés, az iskolában nincs ebből hiány. Szeretek barátkozni, és meg is teszem amikor van rá alkalmam, és jelenleg is kevés "ellenségem" van. Magas szinten van az egóm, de nem hiába, mert tudom magamról, hogy okos és szép is vagyok Nevet Ha nagy leszek, informatikai téren szeretnék elhelyezkedni. Nem szeretem az olyan embereket akik visszaélnek a jogukkal vagy pozíciójukkal, és hadban állok a történelem tanárokkal. Hobbimat illetve járok gitározni, egy Fender Mustangom van, amit még karácsonyra kaptam. Sport terén még harmadikban elkezdtem kosárlabdázni, azóta folyamatosan járok edzésekre, valamint elkezdtem a mostani iskolámban az úszást és a baseballt is. Legjobb barátom pedig a fórumon is ismert Rits, hiszen 3 éve szinte minden nap beszélgetünk egymással, ami miatt szerencsésnek érzem magam.
Nos ez vagyok én, képet nem kaptok mert ahhoz szégyenlős vagyok Pirul
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #5972 Dátum: 11 márc 07, 21:51:08 »

szép is vagyok Nevet ... szégyenlős vagyok Pirul

Paradoxon vagy először hazudtál? ikszdé Amúgy a töritanárok nekem sem a barátaim...  -.-
Naplózva

Everybody chicken!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5973 Dátum: 11 márc 08, 14:39:53 »

Nekem a matektanárok nem a barátaim. Najó. Talán még ők is. Hümm-hümm Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5974 Dátum: 11 márc 08, 15:37:30 »

Ilyen hihetetlen dolog, hogy nem akarom megmutatni magam olyanoknak akiket nem ismerek? Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5975 Dátum: 11 márc 08, 16:51:36 »

Francba, lebuktunk. Pedig már lesben álltunk, hogy tehessük fel a képet a napiszarra.  ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5976 Dátum: 11 márc 08, 18:15:35 »

RenIchigo... Emlékszem erre a nicknévre! Mosolyog
Mikor változtattad meg a nickneved?
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5977 Dátum: 11 márc 08, 21:43:49 »

Fú most megfogtál Nevet Még 2010-ben volt az tuti, de hogy pontosan mikor lehetett sajnos nem emlékszem. De még csak arra sem, hogy körülbelül mikor történt ^^' De a jövőben megint névváltás lesz (elméletileg) mert már kérvényeztem Cart'nál.  Hümm-hümm
Gdat, már tettek fel napiszarra, de tök értelmetlen dologgal (nem mintha ott lenne értelem) szóval csak nyugodtan, de mától egy vízipisztolyt tartok magamnál, hogy belelőjek a lencsébe és így semlegesítem a masinátokat >:3
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5978 Dátum: 11 márc 08, 22:06:31 »

Megtaláltam az állmaim hajszínét viselő énekes nőt *-* kell az a frizura akarom *-* csak már vénnek érzem magam hozzá
Szomorú
http://www.metalkingdom.net/band/photo/0709/888.jpg
http://www.metalkingdom.net/band/photo/0709/908.jpg

ésésés a hangja isteni
zene topickba megy a link ha valakit érdekel és nem ismeri *-*

jaj ha lezbi lennék bele esnék xDDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 23:12:57 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5979 Dátum: 11 márc 08, 23:02:36 »

Szerintem neked pont jó lenne ez a hajszín Nevet
Mivel a zene elég rocknak tűnik meghallgatom.
Az utolsó mondat meg hát XDXDXDXDXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5980 Dátum: 11 márc 08, 23:14:44 »

Noe. Add át magad az érzésnek és tedd magadévá ezt a vadul lengő színpompás hajzuhatagot.  Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5981 Dátum: 11 márc 08, 23:26:07 »

Kajak gondolkozok egy újabb hajfestésen... de mindenképp éretségi után lenne csak aktuális, dedede áh ép hogy megszoktam az eredeti hajszinem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5982 Dátum: 11 márc 08, 23:27:57 »

Miért csak érettségi után? Go be holnap egy fodrászhoz és hajrá Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5983 Dátum: 11 márc 08, 23:30:17 »

Mert nem akarok tablóképen madárilyesztőként kinézni xDDDD és mivan ha elrontja a fodrász am is ennél kicsit szolidabb lenne a frizum xD
Vki nemtud pesten jó hajfesték boltot?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #5984 Dátum: 11 márc 09, 18:23:37 »

Fuhh hát egy ideje tag vagyok de még be sem mutatkoztam...
...1997. december 18-án születtem. 13 éves vagyok 172 cm-rel. Félhosszú szőkés-barna hajam van sötétbarna szemmel és karcsú testalkat.  Nyelvesít Hobbijaim: rajzolás, kosarazás (5. oszt. óta ^^),  zene hallgatás. Kedven animém Axis Powers és World Series Hetalia onnan kedvenc szereplőm Prussia az az Gilbert Beilschmidt.^^ Bitang egoista vagyok és szeretek más ellen csínyt elkövetni.  ikszdé Névnapjaim jan. 4., és 21. tehát becses neveim Ágnes Leona ( innen a Leni becenév  Nyelvesít ). Ha valakiben valami nem tetszik mindig elmondom neki és nem szeretem azokat akik mást kibeszélnek de utána  nyalizik neki.
Nos..hát ennyit kell tudni rólam remélem tömören fogalmaztam ^^"
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 18:48:41 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!