24 szep 22, 16:32:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480752 alkalommal)
0 Felhasználó és 76 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5895 Dátum: 11 feb 27, 22:19:01 »

Simán kiolvastam, egyszerre,, átfutva a szöveget. Olvass többet, és neked is menni fog.  Faceg
Amúgy próbálok figyelni rá, hogy kozrektűl írjak (ez nem elírás, a szó olyasmit jelent, mint a korrekt, csak éppen annál azért nehézkesebben döcögő dolgokra használják kevesek), de ha kapkodok, vagy másfelé figyelek, vagy fáradt vagyok, egyszerűen ilyen lesz.

szerk.: És lájkolom a gigalájkot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 22:21:36 írta STM » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5896 Dátum: 11 feb 27, 22:22:09 »

Okok. Megértem... Amúgy ez az előtte levő kommentedre vonatkozik amit előbb írtam csak te pont előtte küldtél be egy újabbat, az ezen lévő kettő már hiba mentes...

5*
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5897 Dátum: 11 feb 27, 22:23:50 »

STM: A filmnél ne a kivitelezést nézd hanem az elvet. Az emberek a kútba is beugranának ha fontosnak érezhetik magukat. Azt meg meg kell tanulni éreztetni másokkal és akkor nem úgy él az ember, hogy mindenki utálja.
,,Az a jó diplomata, aki úgy küld el a k anyádba, hogy szinte várod hogy indulhass."


Lille17:
Ez már kezd átmenni filozófia témába, de még befér ide. Nevet
A kasztrendszert az emberek gondolkodása határozza meg. Kérdés kinek milyen erős a realitása. A helyi vagányok ha elmennének egy olyan környezetben ahol mindenki művelt és úriember, úrihölgy és azok elég erősen tartják ezt a világnézetet akkor a helyi menő arcok érzik magukat egy primitív bunkónak. Ha viszont egy random gentleman megy el a helyi menő arcok közé akkor ő érzi magát sznobnak aki ahelyett, hogy élvezi az életet és elengedné az ösztöneit más normákhoz igazodik.

Ezért nem olyan jó szerintem bármiféle ideológiához tartozni. Mindenki valósítsa meg a saját céljait.

Ez a kasztrendszer ütött nagyot. Nevet Az én realitásomban én vagyok a kasztrendszer teteje, ez az én világom akinek nem tetszik el lehet menni én akkor is jól érzem magam benne. És nem akarok magam mellé olyan társaságot mint a legtöbb, ahol van egy alapeszme és ahhoz kell igazodni, hogy ne nézzék ki őket a társadalomból. Én annak örülök, ha mindenki minél színesebb egyéniség és tisztelem a gondolkodásmódjukat, világképüket. Kivéve persze ha olyan ember aki állandóan panaszkodik és másra hárítja a felelősséget a saját életéért.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 22:30:32 írta Gdat88 » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5898 Dátum: 11 feb 27, 22:34:25 »

A kasztrendszer sajnos létezik, mert sok ember hisz benne, és él eszerint, ezáltal számolni kell vele.
Én szerettem mindig is egy közösséghez tartozni, ami befogad, és értékes tagjának tart. Itt sem kell feltétlenül minden véleménynek egyeznie, de az alapeszme azonos. Mert ha valaki boldog akar lenni, az már máris hasonlóan gondolkodik, mint én. Maximum a kivitelezést oldja meg máshogyan. De ettől ilyen szép a világ, mert sok az alternatíva, és az emberek  is másképpen gondolkodnak-a részletekben ebben az esetben.  Mosolyog

Persze, én sem szeretem a birkacsorda-effektust, amikor egy vezető egyed után csörtet gondolkodás nélkül az összes szó szerinti birka, de valamilyen összetartó erő mindig kell, különben zűrzavar uralkodna.
Igenis, hiszek benne, hogy kellenek egyéniségek, ki kell állnunk magunkért, de ezt is csak bizonyos mértékig lehet űzni, mert sajnos olyanokat is ismerek, akik direkte nem engedelmeskednek semminek, mondván "nem parancsol nekik senki", még olyan dolgokba sem egyeznek bele, amivel egyetértnek, csak azért mert más mondta nekik.

Mint minden dolognak, ennek is a titka: a mértéktartás, az egyensúly. Őrizd meg az egyéniséged, de ne legyél széthúzó erő.  kacsint

Szerk:
Manesz, nem tudom miért akadtál ki ennyire STM írásmódján, szerintem teljesen érthető volt. Vagy csak én vagyok hozzászokva a gyorsolvasás miatt, hogy bármilyen szöveget elolvasok-ami általam ismert nyelven íródott. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 22:35:57 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5899 Dátum: 11 feb 27, 22:46:30 »

Az ember addig fogad el valamit igazságnak, amíg nem lát maga számára jobb utat amit meg is tud valósítani. Én szemberöhögöm az ilyen embereket. Pl. tegnap voltam a white angelbe, ahol minden wcfülkében volt vagy három ember, akik drogoztak. Pest legmenőbb szórakozóhelye ugye, ahol mindenki tökéletesen néz ki, meg mindenki "menő". Nevet

És vannak ebben jó dolgok, igényesek az emberek (legalábbis külsőre Nevet ) és ki tudnak állni magukért. Eddig még szép is, az előbb említett dologért viszont elítélem őket és ha bárki ilyen emberrel beszélek akkor érzik, hogy ők a gyökerek és nem én. Nevet

Úgyhogy én vhogy nem tudok hinni ebben a kasztrendszer dologban. Szeretem magam, minden nap teszek azért jobb jobbak legyenek az életkörülményeim és megvalósítom azt a világot magam körül amit szeretnék. És akkor ne legyek kemény? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 22:47:31 írta Gdat88 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5900 Dátum: 11 feb 27, 22:48:07 »

"Őrizd meg az egyéniséged, de ne legyél széthúzó erő. "
Vagy csak tudd mii a különbség lázadozás és lázadás közt... és a másodikat semmi esetre ne erőltesd, az olyasmi, ami akkor kell,, ha kell. Egyébként meg nem muszáj a csorda tagjának lenni, ahhoz, hogy használd, vagy ha úgy kényelmesebb, együttműködj... ha úgy, akkor pedig egyszerűen tedd amihez kedved szottyan.

Gdat, kasztrendszer az van. Csak nem mindenki tartozik bele. Aki beletartozik, az elfogadja a csoporton belüli kasztját, pozícióját, és annak megfelelően viselkedik. Ez nem valami abszolút dolog, csak egy szerep- és hierarchia-rendszer, de van.
És igazság is van, amellett, hogy nem vitatkoznék a kezdőmondatoddal.

Amúgy csináltam magamról vagy  több tucat képet, összevissza nyomkodva a végén, de még nem találtam felvállalhatót  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 22:52:07 írta STM » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5901 Dátum: 11 feb 27, 22:55:45 »

STM, ezzel most megmosolyogtattál.  Annyiszor hallottam ezt a mondatot.. olyan emberektől, akik pont,hogy felvállalhatták volna, ahogy kinéznek. Nagyon szeretek fotózgatni, már barátnőimet is többször lencsevégre kaptam, akik kijelentették, hogy halál fia vagyok, ha ezek kikerülnek a netre. Pedig pár már  kikerült.  Nevet

A kinézet.. most megint rajztanárom szavait idézem, amikor grafikánál mondta: Mindenki szívesebben vesz meg egy olyan könyvet, aminek "szebb", figyelemfelkeltőbb a borítója.
De hiába, szépséggel viheti valamire az ember,de ezt lehet, hogy majd nem tudja értékelni, mert nincs meg hozzá az esze.  Nevet Ez a világ olyan mint a tejszínhab: szép, finom, de belülről tartalmatlan.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5902 Dátum: 11 feb 27, 23:02:59 »

Félre ne érts,  semmi bajom a külsőmmel, pont ellenkezőleg. Lényűgőzöző vagyok.
Csak valahogy mindegyik képen olyan szerencsétlenül torzítót a fényképező optikája, ahogy magamat fotóztam, mint azok a kukucskáló lukak az ajtón, és totál elnyújtott fejem lett.
Nem csorbíthatom ilyennel fényem.

Na, amíg válogtaok, itt van ez, amit véletlenül hoztam össze... és azt sme mikor, mert nem msot készült... ...de ha már szóba került a fényem Nevet
http://kepfeltoltes.hu/110227/ART_038_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ez a tejszínhab-világ meg nem "a" világ, csak egyesek világa.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 23:03:46 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5903 Dátum: 11 feb 27, 23:03:10 »

STM: Nekünk nem kell itt csicsáskodni a kép miatt. Elfogadunk és szeretünk. Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5904 Dátum: 11 feb 27, 23:06:46 »

Persze, én is így gondoltam. Ez az "ő" világuk.  Nyelvesít
Legyen mindenkinek egészséges önbizalma!
Gdatnak teljesen igaza van, nem kell túllihegni a dolgot. Csak lazán.  Ahogy angoltanárom mondaná : Be cool!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 23:07:31 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5905 Dátum: 11 feb 27, 23:11:32 »

Vagy gondok vannak a gépemmel, vagy STM a fej nélküli lovas leszármazottja. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5906 Dátum: 11 feb 27, 23:13:28 »

Már megint a mitológia.Nevet Nem hiába zseniális téma ez. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5907 Dátum: 11 feb 27, 23:19:18 »

Heo, az a kép mondom, fogalmam nincs, hogy és mikor készült. De nem csak hogy fura szögből nem túl sokat ábrázol belőlem, de ez az izzás is ritkán jelentkezik a valóságban.

Na jó, itt van, ez a kettő megfelel: KÉP! MEG MÉG EGY!
Na, most már mindenki tudja, hogy nézek ki, oda az inkognitóm, meggyőződhet róla bárki, hogy ember vagyok, Kirának mrá csak egy név kell, remélem örültök... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 23:21:22 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5908 Dátum: 11 feb 27, 23:24:15 »

Ejj. Pedig már rákészültem Quasimodóra és ahogy Mr. Garrison mondta: Álljunk körbe és röhögjük kiii.
Pedig tisztára egy ilyen ősmagyar harcos jutott eszembe. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5909 Dátum: 11 feb 27, 23:34:05 »

Háhá, nem kárörvendhettél  >.<#
Bár nem tudom mit vártál ezután a hsz után. Tényleg, csak nehezen találtam oylat, amin összehoztam egy értelmes szöget. Általában azt mondják (főleg én mondom), hogy jól fotózom, de most megtanultam, a sok naphosszat félmeztelenül önfotozó tinilánynak miylen nehéz sorsa van.


Amúgy ez a hasonlat tetszik, és nem modnom, hogy nekem nem ugrik be iylesmi magamról. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 23:36:13 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!