24 szep 22, 16:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480654 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5880 Dátum: 11 feb 26, 18:07:09 »

De egy majmok vagytok ti! Nevet Hozzátok majd azt az orrszarvút, valami levest csinálok nektek belőle. Lehánylak Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5881 Dátum: 11 feb 26, 18:08:36 »

Akkor már legyen mongol halálféreg, az az igazi trófea. Nevet
Amúgy az elefántot lelőnéd, az oroszlánt meg nem ?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5882 Dátum: 11 feb 26, 18:11:17 »

Biztos már csak egy ormány hiányzik a gyűjteményéből. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5883 Dátum: 11 feb 26, 18:19:52 »

Na jó, igazából nem tudnék állatot ölni.
A mongol halálféregbe belevágnék egy jégcsákányt, de emlőst, madarat és hüllőt nem bántok.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5884 Dátum: 11 feb 27, 20:25:50 »

Én úgy vagyok a dolgokkal, hogy sosem hibáztatom a világot. Bármi nem sikerül amit akarok az az én hibám. De az nem opció, hogy valami nem sikerül. Nincs kudarc csak visszajelzés. Nem azt kérdem magamtól, hogy valami sikerülhet-e hanem, hogy hogyan. Akik meg nem így gondolkodnak azt száműztem is az életemből és azóta hihetetlen boldog ember vagyok. Nem kell hallgatni más emberek panaszkodását. Lehet örülni az élet apró és nagy dolgainak. Tök csöcs minden.

Ezt az érzelmi zsarolást bírom nagyon a világban. Ami a "barátságokban" szokott lenni. Hogy meg kell hallgatni az emberek hülyeségét és hagyni kell lehúzni magunkat. Nagyon sok az irigy ember aki úgy van vele, hogyha neki nem sikerülhet valami akkor a másikat is meg kell róla győzze, hogy az lehetetlen. Nekem van egy világképem és abba az tartozik bele aki így gondolkodik mint én, aki nem az nem létezik. Nevet

Legyen mindenki boldog és élvezze az életet. Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5885 Dátum: 11 feb 27, 20:55:03 »

Én tudom magamról, hogy nem minden rossz a saját hibánkból történik velünk. Volt olyan, hogy irigy emberek "bosszút" akartak állni a semmiért, és próbáltak ott betenni, ahol tudtak, vagy éppen a tanárnak nem voltam éppen szimpatikus. Ilyenek mindig voltak, és mindig is lesznek, ezekkel együtt kell tudni élni.

Szerintem az emberek legnagyobb baja az önsajnálat, amikor azon keseregnek, hogy másnak miért olyan jó, nekik miért kell nekik ezt átélniük, de végülis szeretnek szenvedni, másoktól szánalmat kicsikarni, és azon nyavalyogni, hogy nekik miért nem adatott meg, ami az adott, rajta sajnálkozónak megadatott. Én ezeket nem állhatom.
Más, ha valaki valódi problémával küszködik, és más, amikor valaki önsajnálatot tart.
Igenis, a problémák arra vannak, hogy legyőzzük őket, mert mindegyikből tanulnunk kell. Ha valami nem sikerült, újra kell próbálni. Ezek a "szenvedő" emberek a tipikus példái annak, hogy amit akarunk, az beteljesül.. ők minél több rosszat húznak be az életükbe, hogy az önsajnálatba menekülhessenek, ez az ami szánalmas.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5886 Dátum: 11 feb 27, 21:38:29 »

A te szemszögedből igazad van. De engem alapból nem érdekel mit gondol a világ és aki olyan amilyen embereket akarok a környezetembe azok úgyis szeretnek. Innentől más nem tudna bosszút állni semmiért. Mert semmi hatalma felettem.

A problémák meg nem léteznek célok vannak és módok ahogy azt el lehet érni. És azt közben élvezni.

Akik meg mondják, hogy nem lehet, azoknak már van egy csodás, őszinte válaszom. Szükség van a világon a kis emberekre is akik szolgalelkükkel megteremtik a lehetőséget a nagyoknak. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5887 Dátum: 11 feb 27, 21:43:15 »

Gdat, egyszer erről már volt egy vitánk.. de most úúúgy belekezdenék újra.
De ez nem megfelelő hely, és teljesen felesleges is. Te teljesen jól el vagy ezzel, a logika, mint olyan, hidegen hagy, mert nem is érdekel, összeáll-e a kép, akár magad előtt is, csak kényelmes/jó így kezelned a dolgokat.

Persze például az is, hogy nincsenek körülötted (az életedben) olyan emberek, akik nem így látják a dolgokat, lehet, hogy egy irracionális kijelentés, de kétlem, hogy ezt ne tudnád le egy bálrándítással és ugrándoznál tovább... és ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom.


(az olvashatóság érdekében meg javítottam a szöveget)
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 21:48:15 írta STM » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5888 Dátum: 11 feb 27, 21:45:18 »

STM légy szíves ügyelj a gépelésre, kész rejtjelfejtésbe kellett kezdenem ehhez.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5889 Dátum: 11 feb 27, 21:48:56 »

Pedig nincsenek az életemben olyan emberek, mert azokkal nem tartom a kapcsolatot. Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5890 Dátum: 11 feb 27, 21:52:50 »

Nos, nézőpont krédése... miútán leírtam, belegondoltam, hogy igazad lehet... de attól függ, mit értünk ez alatt. Kétlem, hoyg egyedül élsz pár kiválasztottal a bolygódon, szóval biztos van oylan, aki hat a hétköznapjaidra rendszeresen, vagy akár nagyobb dolgokra is, és éppen elég kellemetlen számodra a hatása, és az, ahogy téged, vagy bármi mást kezel. Hogy miylen mértékig, az msot itt jelentéktelen.
De mindegy, nem vitatkozom, nem számítottam más reakcióra, és erre sme fogok msát kapni  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 21:57:42 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5891 Dátum: 11 feb 27, 22:09:14 »

Ez így csúnyán hangzik. Mosolyog Sosem ítélem el az embereket, csak a viselkedésüket. Amúgy mindenkit egyformán értékesnek tartok. Más kérdés, hogy mondjuk egy szupermodell kinézetű lányt akarok barátnőnek egy csúnyát meg barátnak, mert rendelkezem egyfajta életideállal, amit követek. De szerintem ugyanolyan értékes minden ember és aki a saját butasága miatt nem akar nekem ártani, azzal mindig kedves és készséges vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=7oYWqLcaUjw&feature=related
Ezt meg nézze meg mindenki mert csöcs. Nyilván van benne túlzás, de az alap igazság nagyon így működik az én tapasztalataim szerint is.  Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5892 Dátum: 11 feb 27, 22:09:55 »

Mivel hála az égnek senki sem egyforma, kiütköznek a különbségek.
Van egy olyan réteg, akivel valahogy nem jövök ki olyan könnyen, mint a többiekkel, mintha "más világból jöttek volna". Ők a helyi nagyvagányok, akikkel nincs annyi  közös témám, nem hasonlítok rájuk, mert  nem is akarok. Különösebben nem avatkozunk a másik dolgába, élünk viszonylagos békességben.
Kasztrendszerileg ők a piramis csúcsa, a barátaimmal pedig valahol középbirtokosént állok. Minden réteggel tartom a kapcsolatot, és igyekszem majdnem minden emberrel beszélni, mert mindig nagyon érdekes a történteket, gondolatokat más nézőpontokból, más szájból hallani. Az az ideológia, ami távol áll az értékrendemtől egyszerűen nem, vagy csak részben kerül elfogadásra.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5893 Dátum: 11 feb 27, 22:15:35 »

Gdat, ha szerinted is túlzás, én bele nem nézek! Na jó, belenéztem, de ez... hát... nevetséges. Mondjuk a néni aranyos volt. De a nagy része (csak pár helyne néztem bvele) még csak nem is valami jelentéktleen kis igazság eltúlzása, hanem sima levegőbe beszélés, meg valami irracionális reakció.

Viszont eszembe jutott, hogy ígértem neked egy képet. Most van elvileg egy fényképező kéznél, szóval mindjárt berakok valamit.


Lille, te pedig szeretnéd, hoyg ez így legyen, és el is hiszem, hogy részben igaz, de te is tudod, hogy csak bizonyos saját kereteiden belül ítéled meg az emebreket véleményestül ilyesfajta tartózkodó jóindulattal.  Ördögi
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5894 Dátum: 11 feb 27, 22:16:44 »

STM az ég világért kérlek figyelj már, nincs kedvem este rejtjelezni. Csak hogy illusztráljam.

STM-eknek kötelező olvasni és megfejteni: Szrtem a skrumlpit... Egszűn imádom az ízét.

 Hmm... Megfejtés: Szeretem a sültkrumplit... Egyszerűen imádom az ízét. Hmm...

És hogy féjszbúk kocka nyelven is megérthessék: Sültkrumpli lájk... Ize gigalájk! Hmm...
Naplózva


Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!