24 szep 22, 14:17:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480406 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5835 Dátum: 11 feb 13, 22:07:07 »

STM tegyél már be képet. Mindenkit úgy képzelek el mint amilyen az avatárja amíg nem látom. Nevet
Ilyen vagyok, csak hosszú a hajam, többnyire borostás vagyok, és kicsit máshogy nézek ki.  ikszdé
Na jó, msot nicns oylan képem kéznél amit feltöltenék, majd csinálok egyet.

Amúgy nekem rólad is az avatarod jut eszmbe, pedig már asszem láttalak xD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 13, 22:08:19 írta STM » Naplózva
heloint
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #5836 Dátum: 11 feb 13, 22:09:02 »

jaja..pontosan...én is úgy nézek ki, mint itt mindenki más csak kicsit másképp.. ikszdé

Kérlek olvasd el a fórumszabályzatot. A duplaposzt nem meg engedett. Használd helyette a szerkesztés gombot jobb felső sarok a hozzászólásodban. A másik pedig, hogy ez egy fórum a hozzászólásaidnak legyen tartalma. Minimum 4 szó. Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 13, 22:20:01 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5837 Dátum: 11 feb 13, 22:23:00 »

Szöszimanó ha akarod kipróbálhatjuk, csak ahhoz kell varni egy nagyobbacska zsebet, de van egy jó, és kipróbált módszerem 150 centis vékony testalkatú kiscsajok összecsomagolására... Ördögi

Gabesz sama bemutatkozása:
Kb 175 centi körül vagyok, és durván 55 kiló körül mozgok.. Hasracsapott értékeket megadva...
Nem látszik meg rajtam de szeretek kajálni.. Sokat, és nagyon... Szerénységem egy gasztronómiai fekete lyuk...
23 éves vénember vagyok, és ha épp nem iszok, akkor Békésmegye közútjain rallizok...
A bőröm elég kreol... Barna szem, sötétbarna haj...
Szeretem a heinekent, és a kókuszgolyót... És a fiatal csinos csajokat... A legjobban mindhármat egyszerre...
Szeretek bulizni... Mindegy csak ne punnyadjak...

Képet nem teszek be magamról, mert nem kéne hogy felismerjetek az utcán, és lerohanjatok autogrammért..
Naplózva
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #5838 Dátum: 11 feb 13, 23:46:10 »

Hát tényleg jól bemutatkoztál... szerintem egész átlátható volt és tényleg kedvesnek tűntél, de nelegyél sose önsajnáltató... bár emberi dolog, ami szerintem mindenkinél jelen van, de mégis kellemetlenvonás Nevet
Mostanság báloztunk
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182863_1653791539572_1080560581_31476229_1585958_n.jpg
képen: Anyukám Barátom és Én ikszdé

Am a 35kg nagyon kevés :O
Néniiii, tezsik ez a kép.^^

Néni, tökéletesen elmondta mit gondolok erről a dologról..^^ tanult tőlem? ^^

Am. én 170,5 cm vok és 52 kg , de izmos vok,mivel mászom, meg úgy alapból testalkat...^^
De sztem sok embert így is széttépnék..^^

nade valamit írok magamról...
16 éves férfiú vagyok, hajam eddig hosszabb volt, mint előző hszeimben lehetett látni, de le lett vágva(az is visszább), napi 3-4 órát alszom csak, emiatt kicsit sötétebb a szemem alatt a karika, az Ég szürke, néha kék szemekkel áldott meg, szőkés-barna hajjal, egy orral és egy szájjal. ^^ Olyan ember vagyok, aki nem adja fel könnyen... szeretek enni,nevetni,inni. Izmos vagyok( Nevet ), mászom hegyeket, meg teremben... van egy kutyám, nem tanyán élek, hanem Bp-n és köbö ennyit rólam. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 13, 23:55:18 írta Hamano » Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5839 Dátum: 11 feb 13, 23:57:01 »

Idézet
Amúgy nekem rólad is az avatarod jut eszmbe, pedig már asszem láttalak xD
Most hogy eszembejuttattad le is cserélem. Nevet Ennek a sárkányos korszaknak már vége, beépült az életembe. Ideje, hogy jöjjön egy becsületes farkas. Nevet Az olyan igazi rám jellemző lélek. Szabad, van farka, szereti a teliholdat és az éjszakát. Kell ennél jobb?

No, de hogy egy kis kultúra is kerüljön ide. Ím a kedvenc versem:
http://www.youtube.com/watch?v=-aSuts_YrhM
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5840 Dátum: 11 feb 14, 00:00:42 »

Hiei D Legend bemutatkozás:

24 éves vagyok asszem. Ha éppen nem kockulok akkor iszom. Ha nem iszom beteg vagyok. Ahogyan Gabesz is én imádom a sört. Életcélom, hogy a világ minden söréből igyak. Ezek mellett szeretem a nőket. Viszont ezért most amelyiket a legjobban szeretem tökön rúg:D.
Egoista önimádó vagyok. Magamnál kevés dolgot szeretek jobbanxD Bunkó és paraszt vagyok. Nem igazán érdekel, ha utálnak sőt kifejezetten élvezem:D.
Egészségem tömören sz*rxD.
Alkatom nos maradjunk annyiban, hogy amit nyáron alkottam a testemen erősen egy kockává alakultXD szal dagatt vagyok:(.
Bőröm nyáron nigger télen hulla. Lévén, hogy télen a 4 fal közül ki se mozdulok. Utálom a tömeget és szeretem magamat és a sört.
Kérném az új fórumozoktól, hogy bánjatok velem gyengéden.

u.i. a lelkemet eladtam már szóval nem érzek bűntudatot miután valakinek szét tapostam a lelki világát. Azt se árt tudni, hogy bár a helyesírás a gyengém zseni vagyokxD

képet tennék be magamról, de nincs kedvem csinálni. jahh igen lusta is vagyok asszemxD

Yorosku!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5841 Dátum: 11 feb 14, 09:59:05 »

Mit akarsz? Árjának lenni király. Nevet

Ezt nekem mondhatod. ikszdé Szőke haj, kék szem, meg magas is vagyok + hullaszínű bőr. Nevet

Idézet
Ha éppen nem kockulok akkor iszom. Ha nem iszom beteg vagyok.

Hát valahogy úgy. ikszdé Bár az ivás +  kockulás együtt se rossz. Tesómmal egyszer ketten Lanon toltuk a Diablot, úgy, hogy mindkettőnkben volt pia. Nevet Hát elég érdekes volt. Nevet

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5842 Dátum: 11 feb 14, 14:25:07 »

Hát Diablot lehet úgy tolni. Viszont én fpst játszom vagy rpgtXD szóval ott azért jó, ha az ellenfelemből egyet látokxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5843 Dátum: 11 feb 14, 14:48:23 »

Azta Zizi, 14 évesen 147 cm és 35 kg? nem semmi! Már ne is haragudj, nem akarlak megbántani. Mosolyog
Mármint ahoz képest, hogy én 13 vagyok, 163 cm és 58 kg. Nevet És teljesen normális, mert kb. mindenki ekkora az osztályból, és kövérnek sem nevezném magam, jól nézek ki. Úgyahogy. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5844 Dátum: 11 feb 14, 15:08:32 »

Állítólag, aki most kicsi, az pár év múlva nagyot fog nőni. Szóval nincsen veszve semmi! Nevet

Amúgy, Hiei bemutatkozásánál besírtam! Piás Diablón is! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 15:10:07 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5845 Dátum: 11 feb 14, 20:04:12 »

STM tegyél már be képet. Mindenkit úgy képzelek el mint amilyen az avatárja amíg nem látom. Nevet
Akkor engem egy lámának képzelsz el? Meg is sértődhetnék... ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5846 Dátum: 11 feb 14, 20:56:38 »

Pedig még a buddhisták vezetőjét is egy lámának képzelem el.  ikszdé
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5847 Dátum: 11 feb 14, 21:01:57 »

Nem úgy volt, hogy te tényleg egy láma vagy, és örülsz, ha msáok is felismerik ezt?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #5848 Dátum: 11 feb 15, 03:27:49 »

Mielőtt azt hinnétek, Hiei csak vicccelt, nos nem...  Hümm-hümm
Az egész igaz, ahogy leírta. Higgyétek el, mi akik közlebbről ismerjük bizonyítjuk.  Pontosan
Még azért annyit hozzátennék, hogy igazából tök házias, csak krumplit pucolni nem szabad hagyni. (a nyaralásunkkor egy bárddal áltt neki pucolni, azt hittük levágja a mi kezünket is  Ördögi )

Gabesz: egomaki!  ikszdé (ezt az autogrammos részért kapod)

Aes most hogy belegondolok, tényleg árják vagytok.   Nyelvesít
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5849 Dátum: 11 feb 15, 10:06:27 »

Aemy, mi annyira azok vagyunk, hogy a családunk Germániából származik. ikszdé Igaz az már elég régen volt, valamikor a 1200as években települtünk ide, és IV. Bélától nemesi rangot kaptunk. Nevet Gondolom, még a királynál is gyorsabban futottunk a tatárok elől, vagy valami hasonló hőscselekedetet tettek nemes őseim. xDD De am érdekes, hogy a család apai ágon azóta is őrzi ezeket a fritzes vonásokat, apám is mondta, hogy minden felmenője, még dédapja is, ilyen fejű volt. Ráadásul itt Pécsen meg mindenki svábnak tart minket, ami meg nem is igaz. (Bár nemrég tudtam meg, hogy valóban vannak sváb felmenőim is, de ez a németes vonal ennél régebbről ered már) Meg am bennem van jó adag szerb is, édesanyám meg székely származású, ami szintén teljesen más antropológiailag, de valahogy még így is megmaradt nálam is, meg tesóimnál is ez a nordisch ikszdé megjelenés. Így viszont legalább tudom, hogy ha valaha is lesz gyerekem (ami am nem valószínű Szomorú), de ha mégis, akkor is szinte biztos, hogy rám fog ütni. Nevet

Off: sz*r mobilnettel milyen gáz már fórumozni. :S Elszállt az adsl, és amíg nem javítják meg, rákötöttem a telómat a gépre. ikszdé De p*csa lassú. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!