24 szep 25, 10:13:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486675 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4635 Dátum: 09 nov 15, 19:41:37 »

joklettek csak szem hanna pircingjének heje lenne az utolsó ahol nekem lenne xD
hmm majd talán egyszer tényleg rászánom magam a dologra (noe gyáva igaziból csak attól fél h begyulladv a hely) meg ákos ugyis leakarja beszélni mindenhülyeségről mint hajvágás hajfestés magam átszuratása -.- dohányzás... ő még a kevert piákat se csípi -.-

huh dájó ha igy megeggyeztetek gdat kroni akk kezdem is a szervezést.... Lesz Vérecske???? ugye? *___*
hemm?
te jó és kismilla hszt írnak elém
gonoszak Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 15, 19:42:16 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4636 Dátum: 09 nov 15, 19:43:10 »

Hát noé evvan xD Én úgyvagyok vele hogy megszoktam rajta Nevet
Nekem meg már a pc felejtős...elrontaná a szép babapofim :3 X"D
Kroni hollesz milyen? =O
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4637 Dátum: 09 nov 15, 19:44:20 »

Bal mellkasválllapocka ien negyed felsötestes 3d-s rajzot akarok^^. Csak még pénz kell rá ikszdé..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4638 Dátum: 09 nov 15, 19:46:25 »

én nekem pont ezér lenne köldökbe mér lassan 2 éve h anyum bele is egyezett de én meg hmm hezitállós fajta vok xD
am hmm Dancsa pedig elvileg láthattad verát éllőben csapat talikor vagy rosszul emlékszem de konkrétan találkozni akk se találkoztatok xD
ou az sztem nem szép...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4639 Dátum: 09 nov 15, 19:47:55 »

Mondjuk én januártól megyek Ausztráliába vagy Írországba fél évre. Szal nemtom, hogy lesz. Nevet
De majd csak megoldjuk. Lehet halasztani kéne fél évet és Kronosz is, ugyanazzal a tudással felvértezve indulna. S akkor lesz sok vér, mindenkitől. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4640 Dátum: 09 nov 15, 19:49:16 »

OMG ikszdé
Noé Dancsával én nem találkoztam,nem jött Westendhez Nevet
Kroni juuuj majd mutasdmeg hagy röhögjek :"D
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4641 Dátum: 09 nov 15, 19:50:49 »

A köldökbe szerintem enm sok értelme van. Meg igy az anyira rossz helyen van...de hát van akinek az tetszik (:

Egyébként vér nemigen lesz, mert nem pusztakezes lesz Nevet.. Meg ugyi fejvédö ^^. De lesznek lila meg kék foltok. Igy kezdöként.

Nah ha már igy elémirtál.. ugy már jobb lenne, de nekem nyolc én ugyse tudnék felmenni, csak majd szünetbe mert addig, nekem minden nap edzés van ám.. nekem nem lesz pihi napom se. 2 éves a kiképzés.

Mit mutassak meg? Tatto-n röhögni? :O De ez nem ien vicces lesz. Ien törzsi tatto, meg mintázat.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4642 Dátum: 09 nov 15, 19:52:46 »

A fejvédő csak arra jó, hogy belefollyon az ember szemébe az izzadság és ne lásson. De amúgy ugyanúgy fáj. Szal semmi értelme. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4643 Dátum: 09 nov 15, 19:54:33 »

De vaan nem aza lényeg, hogy nem fáj anynira, csak akkor enm szakad fel a szemöldököd meg iesmi, azért az számit, hogy mennyire csufulsz el ikszdé..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4644 Dátum: 09 nov 15, 19:55:15 »

Sok vér mindenkitől *___________* mmint mindkettőtöktől vagy a közönségnek szervezzek véradósátrakat sörrel virslivel xD
-.- kronosz -.- pedig már örültem T__T
hmm sztem azt lehet röhögni h sztem nemtom elképzelni h hogy álna az neked jól hmm sztem tatto lábra néz ki jól vádlira márakinek...
szal akk mégis lessz vérecke? *-*
szal mégse Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4645 Dátum: 09 nov 15, 19:59:51 »

Én mindenesetre nem szoktam használni fejvédőt, mert csak zavar. vér az van mindig. Ha más nem orrvérzés. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4646 Dátum: 09 nov 15, 20:03:36 »

Nem is mondtam, hogy nem lesz orrvérzés, csak hogy annyi nem ikszdé..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4647 Dátum: 09 nov 15, 20:05:57 »

jó kiegyezés megvolt kevés vérecskében Nevet
most már csak a dátum kell és noe boldog xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4648 Dátum: 09 nov 15, 20:11:33 »

2012 november 13. Az nemjo? elvileg akkor lesza  világvége asszem xD.. Mi hozzuk el ikszdé..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4649 Dátum: 09 nov 15, 20:14:20 »

franc szal nem éllem meg a 20at Szomorú
pedig olyan szép terveim voltak x)
(igazából megéllem mert én túléllem a vilávégét ikszdé)
de legalább akk mégis sok lessz a vér
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!