24 szep 25, 16:14:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1487001 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #4545 Dátum: 09 nov 10, 23:13:47 »

Öhm,ha ügyik vagytok megtaláljátok a másik 2 képet..^^

kronosz,nem ovlastam el teljesen a saját hszm.-met amit idéztél.>.< Gomen. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 10, 23:18:04 írta Hamano » Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4546 Dátum: 09 nov 11, 08:26:14 »

Hmm...hmm... Nálam a rövid kiegyenesített frizura magasan viszi a pálmát. Nevet A hosszú haj a Te esetedben sztem felejtős. smirksweat De a rövid egyenes (az első kép, amit anno linkeltél) az nagyon jó. Nevet (Végül is, a göndör sem rossz.) ^¸^
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4547 Dátum: 09 nov 11, 13:15:08 »

Soha az életbe nem fogok vállnál rövidebb hajat vágatni,sőt O_O megnövesztem nagyon hosszúra,aztán póthaj ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #4548 Dátum: 09 nov 11, 15:51:30 »

uhha. hát mami én is így gondolkoztam... de póthaj uhha én régebben eladtam a hajamat x'D egész jó pénzt kaptam érte mert alapból ilyen szőke hajam van x'D lehet h rászánom magamat és eladom azt a 20 centit amit tavasszal levágattam sak az a baj h ilyen vöröses barna az meg ki a ráknak kell? de most egész hosszú...már 100× megbántam h levágttam a szép hajamat T___T
Naplózva

memories last forever. <3
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #4549 Dátum: 09 nov 11, 17:49:10 »

Gabesz, alapban ilyen színe van a hajamnak, nem szeretném festetni eléggé érzékeny a fejbőröm Szomorú
én is hosszú hajat akarok, de muszáj volt levágatni, mert már töredezett :-\
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4550 Dátum: 09 nov 11, 18:31:19 »

dehát ígyis hosszú a hajad  >.<# nemtom most ezen mi a bajod
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4551 Dátum: 09 nov 11, 19:10:06 »

Na johh. Visszatérés alkalmábol bemutatkozodom az ujjaknak. Tóth Kronosz vagyok 18 éves, üdvözletem ..!.. Avagy Tóth Kronosz dzsü hacsi szai Yoroshiku ..!..

Amugy én egy életvidám manus vagyok, szeretek hülyéskedni ásokkal, néha tul sokat jár a szám, néha beszologatok az embereknek, szeretem ha zajlanak a dolgok. Én igy öszinte embernek tartom magam. Imádok streetballozni egyik legjobb dolog a biliárd a zene, és a barátnöm melett. Igy nagoyn nemvágom mit kéne még mondanom magamrol, szal ha véletlen bárkit érdekelnék, az kérdezzen nem kell sz*rni.
Nyeh 1 kép rolam, én a zselézett fejü vok, ha nem egyértelmü --> http://kephost.com/images/93kiruccan_s_018.jpg
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4552 Dátum: 09 nov 11, 19:13:11 »

Teee jómadár hogy nézel ki Nyelvesít Amúgy aranyos kép Nevet
Én meg 83 éves japán utcalány vagyok,és van 8 gyerekem,viszont a legnagyobbra vagyok a legbüszkébb mert hímringyó lett *.*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4553 Dátum: 09 nov 11, 19:33:53 »

de legalább az én prostituáltam *-*
am én meg egy 3 éves proteandrikushermafroditapokémon vagyok *____*
Do you see?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #4554 Dátum: 09 nov 11, 19:40:14 »

Hamá itt bemutatkoznak az emberek,akkor már én is...:/

Elsö ránézésre egy aranyos, kedves embernek tűnök, ugye? Nevet Pedig nem...Egy perverz dög vagyok és gonosz, csomó körlevelet megszakítottam...szóval...előfog mászni egy kiscsaj a TV-mből, megöltem vagy 50 rákos gyereket és nem fogok igaz szerelmet találni vagy 395 évig, meg még sorolhatnám...(Ha még ezt olvasod akkor eléggé érdekelhetlek. Nevet)
Na de a lényeg aludni jó...A legjobb benne, hogy mikor felkellsz kelés elött(xD), akkor még azt érzed, hogy tök sokat aludhatsz még(vissza-alvás. Nevet).Ebből leszűrődik, hogy imádok aludni.Nyelvesít
Ha érdekellek, akkor lejjebb tekersz és ott látod az MSN-em, felvehetsz.^^ Nem harapok, nagyon.Jah és édesség mániás vok.^^
Na Bai-bai...megyek vissza aludni.^^
Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4555 Dátum: 09 nov 11, 19:44:58 »

Ezt a szöveget én már láttam azona z oldalon amit linkeltél msn-en a Fiu Fiut keres.hu oldalán ikszdé.. ^^

Amugy még 2 kép, hogy megmutassam, hogy van ám jobb is csak ajobb nem biztos, hogy jobb! Ezt fejtsétek megXd..

http://kephost.com/images/62kiruccan_s_011.jpg
http://kephost.com/images/92kiruccan_s_001.jpg
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4556 Dátum: 09 nov 11, 19:45:49 »

Noééé ezakép xD
Nah de na...most elmondok magamról kb minden szép és jót meg rosszat aki eddig nem ismert annyira vagy egyáltalán...
Szóval Becses nevem Virágh Veronika de nem szeretem ezért Vera Nevet 16.évemet taposom ezen a vidéken.
Eredetileg barna a hajam,majd lila és most vörös színben virítok.A Harsányi János Közgazdasági Szakközépiskolába járok Budapestre,10.évfolyamba juhéé.
Imádom az étcsokit,a kutyusokat,az alkoholt...najó nem ez nem igaz :F De elsősorban a barátaim a legfontosabbak Pirul
Személyiségem....na az is egy hálás téma,mert mindenki másmilyennek tart.Van aki egy nagyszájú kis csitrinek,és van aki egy komoly embernek.Mindenki döntse el milyennek akar látni ^^
Hiszijeim azok szerencsére elmúltak,néhanapján fordulnak csak elő,ha tényleg nagyon rossz kedvem van Mosolyog
Ja és mellesleg Noémi a férjem xD
Kroni rád meg visszatérve...dilis vagy de azért láwcsi :"D
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #4557 Dátum: 09 nov 11, 19:48:47 »

mamai a kutyaákat? milyen géneket örökültem én? Neeem
Naplózva

memories last forever. <3
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #4558 Dátum: 09 nov 11, 19:49:26 »

csoróizéke... bajod van?megtom hogy hol lax s szép lassan megkínozlak...  Ördögi
Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #4559 Dátum: 09 nov 11, 19:52:53 »

kit kinzol te more?
Naplózva

memories last forever. <3
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!