24 szep 24, 18:18:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1485535 alkalommal)
0 Felhasználó és 117 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3900 Dátum: 09 júl 15, 20:58:16 »

Egyszer, egy szép napon, tudom, hogy elhagyom A várost, ahol élek. Mindent itt hagyok, mit Miskolc adhatott, Igen, holnap, holnap indulok.
jah szal dekici a kezed am az 1. kép tök jó ésésés
most ugyhallom miskolc egy nagyon jo hely kitudja lehet lesz majd h huzamossabban ott leszek de nem valószínű xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #3901 Dátum: 09 júl 15, 21:02:21 »

nemiskici :O és köszi. Nevet
és miskolc jó hely *-* ha van társaság... :'D most nemvolt. -.-
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #3902 Dátum: 09 júl 15, 21:04:01 »

Csak a nagy szemüveg növeli a fejedet..x'DD
Am elkerültek az etnikusok, ugye?:'D
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3903 Dátum: 09 júl 15, 21:04:32 »

Miskolc jóhely alapból......legalábbis én szueretke itt élni Nevet
Naplózva
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #3904 Dátum: 09 júl 15, 21:06:34 »

Jólvan, Balu. hadd növelje. engem nem zavar :'D elkerültek. :'D mondjuk, hallottam őket üvöltözni, de... off.^^"
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3905 Dátum: 09 júl 15, 21:12:52 »

Miskolc jóhely alapból......legalábbis én szueretke itt élni Nevet


Jaja, Miskolc a királyok városa.  Nevet Meg a... Ööö... Szóval... Tudjátok még kiké.  Lesütöttszemek

De engem ott mindig megtalálnak vagy a hajléktalanok, vagy az alapítványnak "gyűjtők". Múltkor a Pláza környékén például egy hajléktalan 5 percig jött utánam... Egy idő után már azt hittem, hogy futni kéne, amikor megszólalt, hogy nem szánom-e meg szegény hajléktalanokat és adok-e neki egy kis pénzt, mondjuk egy kétszázast... x"DDD Az ilyen alapítványos hülyék, meg Jehovák meg hasonlók folyton követnek. Mondjuk azok Egerben is mindig rám találnak... Ott nagyon szeretnek a Bazilika körül császkálni... x"D
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 15, 21:13:37 írta Saphira » Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3906 Dátum: 09 júl 15, 21:16:25 »

Hát így jártál Saphi,szimpi vagy az ilyen embereknek Nevet
Mondjuk az alapítványosok nem is igazából a pláza könryékén vannak Nevet Hanem inkább a szemerénél Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3907 Dátum: 09 júl 15, 22:20:41 »

De ez nem alapítványos volt, hanem hajléktalan... x"D Azok meg vannak mindenhol...


Hmm... szimpatikus?  Szomorú Pedig mindig ilyen gonosz tekintettel szoktam az utcán sétálni... Én a helyükben megijednék magamtól...  Pojén
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3908 Dátum: 09 júl 15, 22:38:01 »

Nyílt terepen legalább el tud menekülni az ember...nem úgy, mint én, akit vonaton támadott be 'Jehova tanúja'
Révfülöp-Budapest távolságon próbált meggyőzni, hogy térjek meg, mert ha nem, eljön Jehova a seregével és megöl oO
B@sszus...én azóta félek. De komolyan Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 16, 10:20:13 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3909 Dátum: 09 júl 15, 23:31:02 »

Hajjajj...forza Miskolc Nevet
Morimoto, 1x ülj ki a Centrum elé Nevet ...24/7-ben megy az élőzene..van ott minden, afrok, indiánok meg persze az egyszerű öreg hazai zenészeink^^ (Meg persze ott is megy a vallási toborzás krisna meg jehova t. részről)
Noh de ezt félretéve igaza van Saphinak, királyok városa Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3910 Dátum: 09 júl 15, 23:39:03 »

Ejnye, nekem mikor nincs igazam?  Nevet

Amúgy ott a Zrínyi környékén haláliak azok az éttermek... x"D Tető és falak nincsenek, kb egy bomba sújtotta körzetnek vélném, ha nem tudnám mi az... És ez akaratosan olyan!  Ohh My God

Ritka az szívás... :S Komolyan be kéne vezetni valamit az ilyenek ellen... Ha valaki nem akarja a Jehova hülyeséget hallgatni, akkor nem fogja. Azzal, hogy dumálja a marhaságokat, betolakszik az ember személyes szférájába. >.<

Mint amikor Egerben a Széchényin sétáltam barátnőmmel... És akkor is kifogott valami hülye, és elkezdi mondani: Ha jó érzésű ember vagyok, hogy hiszek Istenben, akkor megsegítem pár száz forinttal az éhezőket.
Mondom neki, nem hiszek Istenben.
Erre fújja tovább: De akkor is meg kell segíteni az éhezőket, és ne nevesse ki őket (Nem is röhögtem  Hümm-hümm ) mert nem tudja milyen éhezni, meg szenvedni... meg elregélte ott az összes hajléktalan életét, cska azért, hogy adjak neki pár száz forintot... Nem tudom, szerintem szánalmasak.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3911 Dátum: 09 júl 16, 08:01:43 »

Erre fújja tovább: De akkor is meg kell segíteni az éhezőket, és ne nevesse ki őket (Nem is röhögtem  Hümm-hümm ) mert nem tudja milyen éhezni, meg szenvedni... meg elregélte ott az összes hajléktalan életét, cska azért, hogy adjak neki pár száz forintot... Nem tudom, szerintem szánalmasak.

Szerintem nincs igazad. Tényleg nem tudhatod, hogy milyen lehet éhezni meg nyomorogni. Persze sokan az alkoholizmus miatt jutottak ide, de azért nem mind. És bárkivel előfordulhat, hogy ez lesz a sorsa. A mai világban ez nem lehetetlen. És neki az a pár száz forint nagyon sokat jelent, nem csoda, hogy bármit megtesz érte. Én ezt nem nevezném szánalmasnak.
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3912 Dátum: 09 júl 16, 08:10:03 »

Aesnek igaza van, én mindig szoktam adni az ilyen típusú hajléktalanoknak 100 forintot ha kér. Még ha néha tudom azt is, hogy elissza.
De vannak azok a hazudozós fajták, azokat ki nem állhatom. Mikor jönnek, hogy óó ellopták a pénztárcám, de kéne jegyre pénz. Csak 400 forintot kéne összegyűjtenem.
1. Már vagy 5 napja látom, és mindig kér tőlem.
2. 400 forinttal hova megy? Prágába?
3. Miért kell hazudni? Mindenki levágja elsőre, már a kinézetük miatt is, hogy nem lopták el semmiét.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3913 Dátum: 09 júl 16, 08:12:12 »

A hazudósokat én is utálom. Meg azokat akik "kölcsönkérnek". Igen ilyen is van, aki azt mondja, hogy majd visszaadja.
De egyszer volt egy őszinte is, aki megmondta, hogy szipura kell. xD
Viszont amelyik normális azt meg lehet érteni, és meg is kell szerintem. Nekem mindig a szemem előtt van, hogy bármikor ide juthat bárki. Szomorú
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3914 Dátum: 09 júl 16, 09:43:14 »

Hát Feo van a centrum előtt+gyakrna a Szemerénél is egy srác aki nagyon profin furulyázik....annak simán bármikor adok pénzt,mert rohadt jól játszik.....
És mondjuk ha kérnek áltlaábna én adok,de csak ha látom,hogy nem az alkoholista fajta,mert azért lehet látni ki az alkohol miatt kér és ki nem....egyszer volt egy példa,egy százast kért baráti társasággla voltma,na szóvla egy százast kért,de a konyakos üveg befigyelt a kabátja alatt.....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!