24 szep 25, 12:16:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486801 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2550 Dátum: 09 feb 20, 17:09:58 »

Nem jó a link tökmag.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
sirien
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #2551 Dátum: 09 feb 20, 17:12:01 »

Bocsi iwiwes kép... másképp nem megy... ha nekem szólt a "tökmag"!!!  Ördögi
Naplózva

Every techno-mage knows the fourteen words to make someone fall in love with you forever.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2552 Dátum: 09 feb 20, 17:15:24 »

ÖÖ Hát izé Xd.. Hádehádehaeccer.. nah de ha az vagy  Hümm-hümm
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #2553 Dátum: 09 feb 20, 17:16:21 »

Vazzeg azon a képen már akkor is ekkora kezed volt, vazze akkor msot? ( am ari vagy. )

Ha ez nekem szólt, akkor elárulom, hogy az nem az én kezem xD Még szép is lenne  Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2554 Dátum: 09 feb 20, 17:20:09 »

Basszus, pedig aszittem neked van oan férfias hatalmas kezed ami kb akkora mint a fejed Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2555 Dátum: 09 feb 20, 17:27:49 »

ohhh itt van a szerelmem na jó van na tudod hogy szeretlek  Ámor xDDDDDD


Már bocsáss meg de ez szánalmas... Sylwenek teljes mértékben igaza van. Nevetséges amit csinálsz... Hmm... Mindegy, szal vidit nem te pakolásztál be. xD A tényen nem változtat, hogy olyasvalaki nevét pakolászod ki az aládba aki nem adott rá engedélyt, és még csak nem is ismered... szánalmas. :F xD

Az meg, hogy ilyeneket írsz ki valakiről, akit nem is ismersz eléggé béna. xD Sőt, nagyon leírja a személyiségedet, így könnyű "kiismerni"... xD De végül is engem nem érdekel... Csak megjegyeztem... xD És szerintem ez nem off... csak leírtam a személyiséged, úgy, ahogyan én látom a pár hsz-edből ítélve. És bár igaz, hogy ezért is nem ismerhetlek annyira, így ki sem jelentem, hogy feltétlen a fentebb leírt ember vagy... Mert ha nem ismersz rá magadra, akkor valamit elrontottál itt fórumon...
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 20, 18:16:05 írta Saphira » Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2556 Dátum: 09 feb 20, 17:38:30 »

Azt a mocskos Nevet:D ADA AZ ENYÉÉÉÉM ikszdé Höh sylwe te apá vagy anyám vagy? A lényeg ADA AZ ENYÉM SZERETLEK, ÖNIMÁDO VOK!!XD

A pasid nagy és izmos? Egyedül kitud nyitni 1 beföttes üveget? Me villával én is höhö, Tudom ezt nem illik de Cart és Tapi, titeket is szeretlek  Pirul ikszdé.. Jövöhonapba lehet meglatogatozom az embereket  Hümm-hümm

Vazzeg azon a képen már akkor is ekkora kezed volt, vazze akkor msot? ( am ari vagy. )
lol ennyi xDDDD
hmm am nemtoom mipöcskét  kell itt  keménykedni xDDD szivem kenterbe verne  mindannyiotokat Nevet
és iraht  akárki akármit.. csinálhat tőlem plakátot vagy  akár  külön tv  műsort  is akk is  maradok piciszivemnél ^^
szal erről ennyit Nevet  nemkell itt a  dráma  meg a  nagyszáj...
hmm.. am aztnemtoom h honnantudja  ezekből  a  képekből bárki is  h én nemvook nagy  és  izmos  :F  Gondolkozik xDDDD
Rina  jo ez  a  kép Mosolyog  az  a szoknya  ad egy  kis Tavaszi felinget Nevet kárhogymég  minusz 5 van meg  hóesés Szomorú xDDD


>   xDDD nahhigen xDD aki engem megismer az  vegymegszok vagymegszökik xDDDD ugye  Saphikám ?   Hümm-hümm xDDD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2557 Dátum: 09 feb 20, 17:54:47 »

"aki engem megismer az  vegymegszok vagymegszökik xDDDD ugye  Saphikám ?   Hümm-hümm xDDD"

Ez célzás akar lenni?  Hmm? xD

Höhhö... Itt 3° van!  Nyelvesít xDD Mekkora különbségek.. xD

Amúgy meg... nevettségesek vagytok... Itt én vagyok a legizmosabb!  Kúl x""DDDDDDDD
Naplózva

katalin017
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2558 Dátum: 09 feb 20, 18:41:12 »

saphira :mindenki magából indul ki

jaj és ha tetszik mert cuki akkor mi van tán idejössz   tudod nem akarok vele járni  erről ennyit

ja és ahogy egy okos ember mondta nem ismered még a szüleidet se mert ök se mondanak el mindent
Naplózva

anyum:Aysee
szép lányaim: boci 555
                     Dorci
védő angyalom:Gabesz szeretlek Ámor Pirul
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2559 Dátum: 09 feb 20, 18:49:05 »

1.) A mindenki magából indul ki egy olyan állítás, melyet mindenki félreért. Nem kell vele példázgatni.

2.) Akkor tetszik, engem nem zavar.

3.) Tán? A legparasztabb ismerősöm beszél így.

4.) Elhiszem, hogy nem akarsz vele járni. Nem is ismered.

5.) Igen, erről ennyit.

6.) A szüleidet? Magunkat sem ismerjük. Azzal viszont nem vádolhatsz, hogy én nem említettem, hogy nem akarok rólad pontos állítás mondani, mivel írtam a hsz-emben, hogy nem ismerlek, azalatt a pár hsz alatt pedig, amit elolvastam, vajmi keveset tudtam meg rólad. Csak az éppen...

Mellesleg nem akartam veled veszekedni, és nem is fogok.  Nevet Ezt csak elmondtam.



Rina amm nagyon jó lett a képed!  Ohh My God De komolyan...  Pojén Nagyon tetszik, ahogy mögötted süt a nap.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 20, 18:50:38 írta Saphira » Naplózva

boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #2560 Dátum: 09 feb 20, 19:49:11 »

Csak én vok itt a nagyoncúnya >.<#
eznemlehetigaz Szomorú
Rina sépképeeed,
a többi képet én nem láttam, mert vmi miatt nem jeleníthetőek meg...

én vok itt picii ke koromban Nevet dearanyos voltam akkor Hümm-hümm Pirul smirksweat
http://kepfeltoltes.hu/view/090220/1eves_boci_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090220/kicsien_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2561 Dátum: 09 feb 20, 20:34:38 »

boci555 Szerintem nagyon cuki vagy a képen.
Köszi a dicséretet.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #2562 Dátum: 09 feb 20, 20:58:17 »

odanézz máár, ilyet találtam még arhívumbaa Hümm-hümm Ámor lol szerelmes vagyok a kicsi énembe (nemkell mindíg rosszragondolni gyerekek)
http://i43.tinypic.com/2ywbgxe.jpg
szerk.: sorrendbe: a hegymászónövendék, a kis mosónéni, és a mesterszakács találhatóak a képeken
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 20, 20:59:36 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2563 Dátum: 09 feb 21, 16:29:17 »

Mi meg voltunk egy hete síelni és én mivel oan kemény gyerek vagyok, 2. nap felmentem a piros pályára. Kúl [persze síelni nem tudtam jól. xD ]
éés már az elején begyorsultam vagy 50km/h-ra báár volt az több is X"DD szépen száguldok lefele, megállni persze nem sikerül.. xD Végül a megállás abból állt hogy bukfenceztem vagy 3x a szakadék szélén... Pirul x"DDDD dee úgy mint egy gumiember, mert semmim nem fájt utána.. xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2564 Dátum: 09 feb 21, 21:22:11 »

Jó hogy a nyakad ki nem törted...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!