24 szep 24, 16:26:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1485333 alkalommal)
0 Felhasználó és 128 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2220 Dátum: 09 jan 07, 19:55:32 »

 Hmm? Izé... Ezt még emésztenem kell... Trabant használati utasítása...  WTF? Izé LOL...  Nevet Ez tök komoly! Nevet Most elképzeltelek az oviban egy trabi kézikönvvel!  Nevet Ilyet se hallottam még...  Mosolyog

>Narutoclone... Úgy 300 oldalas A4 méretű képekkel illusztrált könyv...
Van benne sok sok kép, amiből egy 4 éves gyerek sok mindent nem néz ki...
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2221 Dátum: 09 jan 07, 19:56:45 »

az durva xD nekem max 2 mesekönyvem volt de oviba nem vittem soha volt ott is de inkább kocsiztam meg hasonló
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2222 Dátum: 09 jan 07, 19:58:10 »

én az oviba stréber voltam...első nap nem hoyg anyum után sírtam volna...mesét mondta a többieknek fejből...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2223 Dátum: 09 jan 07, 20:00:28 »

Én még csak 14 vagyok de nem emlékszem az ovira x"D Szar a memóriám csak a baleseteimre emlékszem halványan abból az időből másra semmire x"D de ez odabasz Trabi használati útmutatóval az oviba megnézném az óvónő fejét x"D
Ohh My God Ányá ez nem semmi x"D én nem tom sírtam-e anyám után azt tudom hogy mikor a kórházban kellet maradnom olyan öt hat évesen akkor hisztiztem egy kicsit hogy nem akarok ott maradni x"D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2224 Dátum: 09 jan 07, 20:20:20 »

Elképzelem óvónő uzsonna után fogja a trabi-könyvet, aszt: "Mese a karburátor cseréjéről"
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2225 Dátum: 09 jan 07, 21:09:38 »

Trabant-os könyv? Érdekes
Oviba a mesedélutánokat nem szerettem ha nem vett észre az ovonő a többiek mindig hátralöktek. Elvoltam egymagam rajzoltam inkább azt jobban szeretem.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2226 Dátum: 09 jan 07, 21:19:04 »

én oviban aludni nem szerettem akkori sőtt nagyon ssokáig megmaradt legjobb bnőmmel mindig inkább elkültek minket jáccani mert csak zavartuk a többieket
hmm most szeretek aludni viszont másokat még mindig nem szoktam nagyon hagyni nem értem mér van ez ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #2227 Dátum: 09 jan 07, 22:46:15 »

aludni jóóó  Kúl téliszünetben volt olyan hogy fél 3 kor keltem xD oviban viszont én semm szeredtem aludni. viszont mikor fáradt voltam akkor jólesett néha, meg mivel mindíg leb@sztak ha beszélgettünk, ezért az unalomtól úgyis elaludtam... de azért nemszerettem
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
raidou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 68

11-23 Field Commander


« Válasz #2228 Dátum: 09 jan 15, 17:46:09 »

Oviba én nem aludtam. Viszont mivel tudtam olvasni, a K*a óvónő mindig velem olvastatta a mesét Technikai KO . Meg még emlékszem, h osztálykirándulásokon éjszaka elmentünk vadászni(legtöbbször erdő mellett voltunk), és ha békát fogtunk, feldaraboltuk, és bedobáltuk a lányokhoz Kiröhög Kiüt
Naplózva

Raidou
no.1 Combine Soldier, replikátor és kutyahal fan.
"One vision, one purpose - PEACE through POWER" -Kane
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #2229 Dátum: 09 jan 16, 18:31:02 »

tudom pff guszta egy sztori, de eccer kipróbáltam a rodeóbikát, egész jól bírtam, akk leállították, én szálltam volna le, és akkor megint feltolták maxra, akkor leharaptam egy (nem kicsi)részt a nyelvemből, meg az állam is full berepedt és kitört 4 fogam, arról nem beszélve, hogy az ujjamat is eltörtem, meg volt egy enyhe agyrázkódásom, mivel mikor lejöttem akk neki lökött a bika a falnak...

szal bajos gyerek vagyok én, viszont 1 hibám van CSAK 1 hibám, az hogy mindig felépülök smirksweat
Naplózva
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #2230 Dátum: 09 jan 16, 21:47:19 »

Sziasztok.  kacsint
Gábor vagyok, 17 éves és Edelényben lakom, egy nyugodt,csendes kisvárosban Miskolctól 25 km-re.  Mosolyog
Hobbim: anime nézés( főleg Naruto és Bleach), Manga olvasás( Naruto és Bleach), kosarazás, Forma-1 nézés, salakmotor nézés, foci és a barátok.  Nyelvesít
Amit szeretek: család, barátok, animék, rakott krumpli, lángos és a Hot dog.  Nyelvesít
Amit utálok: bab, borsó, tök, mák, gomba. Ezen kívül a beképzelt, nagyképű és kétszínű, hazudozó embereket.
Amit meg nagyon utálok az a matek.  Nevet
Jövőbeli terveim: Történész szeretnék lenni,mert érdekel a történelem és a múlt. Valamint egyszer ki szeretnék jutni Japánba is.  Nyelvesít  kacsint
Ha megakarsz ismerkedni velem, nyugodtan vegyél fel MSN-re. ( A profilomban megtalálod.^^)
További szép napot mindenkinek!^^
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2231 Dátum: 09 jan 16, 23:19:42 »

Edeléééééény... Itt van mellettünk^^

Hehhe... szerintem itt legtöbb emberke ki akar jutni Japánba.  Mosolyog Énis *.*

És a törit énis imádom. *.* Igaz, kicsit szigorú tanárunk van, de azért imádom. xD Jó tudni a múltról... nagyon sokat lehet belőle tanulni.  kacsint


Shin, jó ez a kis lista... xDD Hmm... mondtam már, hogy van egy tarantulám? xD Szerintem jól kijönnétek egymással. xD
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2232 Dátum: 09 jan 17, 09:05:26 »

Uhh o.O
Monnyuk egy bikára én fel se mernék ülni Nevet
Naplózva
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #2233 Dátum: 09 jan 17, 11:38:14 »

Ennek örülök, hogy rajtam kívül még vannak más Borsod megyeiek is.^^
Hát jaja, mindenki ki akar jutni Japánba, csak ahhoz pénz kell.  Nevet sok minden van, ami érdekel. A sushi, japán kertek szamurájok és persze az animék és a Mangák.  Nyelvesít  kacsint
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2234 Dátum: 09 jan 17, 11:41:30 »

Borsod megyében lakok én is. Kúl Hát... köztudott, hogy itt laknak a nagyarcok. Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!