24 szep 25, 14:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486900 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1635 Dátum: 08 aug 18, 14:15:37 »

Szerintem is nagyon aranyos pofid van ^^ nem is értem miért nem raktál fel képet eddig
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1636 Dátum: 08 aug 22, 03:14:38 »

Nah 1 kicsit rolam geci hülye vagyok geci sok beszolassal a hatamon.. meg most geci szarul meg csöppet se joképü de most keresnek oan csajt aki segitene nekem.. csak anynit kéne ho érje el ho szeressem őt meg ő is szeressen engem.. és segitsen tultenni magamat Pom-on mert ez igy nem fog menni.. képet nem teszek fel magamrol had legyen meglepi.
Szerencsére lassan irok.. igy rajöttem h az avataromon en vok kb oan allapotba mint most.. ikszdé.. Zuhanoook megint a depiben jeeeeeeeeeeeeee ikszdé Azé jofejek a haverom leitatnak aztan utat mutatnak es végülis segitettek mert tudom ho baszottul szerelmes vagyok.. és h rá még várni is megérné ha tudnam ho eccer talan rajön ho azzal kéne lennie akivel boldog és aki igazan szereti.. dee neki ez kevés amig nem szerelmes ikszdé... szanalmas 1 ember vagyok amugy.. én hülye megint szerelmes lettem és megint elhagytak ikszdé.. De legalabb most nem lattam a szerelmemet vérben azva.. jaaa vannak kellemetlen tapasztalataim ikszdé.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1637 Dátum: 08 aug 22, 08:27:12 »

Héy..
Kroni ne csináld.. aki ismer tudja, h. nem vagy olyan, mint amilyennek beállítod magad.. ^^
Szal. ne írj nekem ide ilyen zöldségeket. -_-"
Elhiszem hogy most szarul érzed magad.. de attól h. itt a fél fórum előtt oltod magad attól nem lesz jobb... ^^
Tényleg nem találnál magadban jó tulajdonságot? Segítek...
megbízható vagy (ezt te mondtad tegnap este..  és így is van )
foglalkozol a barátaiddal... (sőtt ha kell vigyázol rájuk conon ugye?  Pojén x'D )
kedves is vagy... legalábbis velem mindig ^^
nem mondom h. nincs rossz tulajdonságod, mindenkinek van.. de nem csak azokat kell figyelembe venni.. ^^

Én topic és másról hadoválok...
Ez olyan tipikus.. x'DDDD
De hamár rossz tulajdonságok akk. megmutatom h. nekem is van... ( látod Kroni nem vagy egyedül..  Pojén )
Hmm... : hisztis, makacs, túlérzékeny, hangulatember (ez..ez több mint idegölő.. egyik pillanatról a másikra képes vagyok lehangolódni.. persze ez fordítva is igaz.. csak az nemsűrűn következik be.. x'D )
Igazából ezekről a dogaimról Mr. Pszihopockot kéne megkérdezni... Ő nagyon jól meg tudja mondani h. mennyi rossz tulajdonságom van..
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1638 Dátum: 08 aug 22, 15:34:32 »

http://kepfeltolto.hu/i/?205853&t=img
Ez lennék én rövid hajjal,aki látta a régi képemet az most tud különbséget tenni Nevet
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1639 Dátum: 08 aug 24, 17:47:12 »

szóval, én egy kicsit nehézkesen oldódom ezen a fórumon, pedig tényleg igyekszem... és azt hiszem eljött az ideje, hogy magamról is többet meséljek... de mivel hajlamos vagyok kisregényeket írni, ezért íme drága blogom. ha valaki többet akar tudni rólam, ott aztán van minden.
jah, itt van http://ibo.b13.hu/
Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #1640 Dátum: 08 aug 24, 21:36:40 »

Ibo elolvastam a Blogodat és nagyon tetszet és szerintem hamar befogsz illeszkedni a fórumba,mert nagyon rendes csajszinak tűnsz
Én már 25 éves vagyok és úgy ahogy befogadtak ide,nagyon rendesek velem szerintem veled se lenne gond főleg h szereted az animéket és a Narutot.

« Utoljára szerkesztve: 08 aug 24, 21:44:41 írta narin12 » Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1641 Dátum: 08 aug 24, 21:51:31 »

Narin, köszönöm a bíztatást, igazából még mindig kicsit bizonytalan vagyok, néha még a saját véleményemben is, már annyiszor nekiálltam írni, aztán mégsem küldtem el. alapvetően elég magabiztos vagyok olyan témában, amiben kellőképpen otthon érzem magam, de egyelőre a Naruto még nem olyan. sokszor összekeverem a jutsukat, meg, hogy melyik karakter mit is tud, és annyit kell utánaolvasnom, hogy pontosan ki kicsoda, hogy inkább feladom. de aztán megint nekiesem, és megint és megint és egyszercsak hátha kialakul a várva várt kép  Pirul
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #1642 Dátum: 08 aug 24, 21:53:22 »

Nyugi a jobbaktól tanul az ember. Én is így vok vele. Mikor idejöttem a fórumra még énse tudtam annyit.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1643 Dátum: 08 aug 24, 22:07:25 »

Szia Ibo nekem szimpi vagy igy a blogod alapján Nevet
Hát szerintem eleinte senki se mer nagyon írni mert idegennek érzi az egészet Mosolyog
De nekünk is megkell ismernünk hogy befogadjunk, ami megjegyzem mindenkivel megtörténik aki nem egy idióta elvetemült troll Nevet
Szóval csak biztatni tudlak márha ez számit valamit, irj sokat Pojén
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1644 Dátum: 08 aug 24, 22:09:31 »

AHogy seiri mondja. Bátran! Nem harapunk Mosolyog
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1645 Dátum: 08 aug 24, 22:13:35 »

na szép, lassan átmegyünk "tápoljuk Ibo lelkét" topicba Nevet. nem azért nem írok, mert "haraptok" csupán nem akarok baromságot írni, valamiért kényszeresen precíz vagyok (talán ezért lettem könyvelő), és addig semmit nem írok le, amíg tuti 100% nem állja meg a helyét. rossz beidegződés, küzdök ellene... meg hát milyen már, ha rámpirítanak, hogy x mangával ezelőtt azt mondta y, és baromság, amit írok... szal, ezért "szenvedek"...
azért köszönök minden bátorító szót Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 24, 22:26:56 írta Ibo » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1646 Dátum: 08 aug 24, 22:42:22 »

Ibo én is csak azt tudom mondani amit a többiek és azt tenném még hozzá, hogy ne félj attól, hogy hülyeséget írsz(egyébként a mangából tényleg nehéz mindent megjegyezni nekem se menne, de ha javasolhatom előbb nézd meg animében ameddig jelenleg meglehet és utána már minden jobban fogsz érteni), a blogodat én is olvastam és az alapján nagyon szimpatikus és kedves embernek tűnsz, amúgy ha az animés témákhoz nem is tudsz hozzászólni azért a duma topicba bejöhetsz beszélgetni velünk, persze előfordulnak majd olyan dolgok egy ideig, hogy sokan nem reagálnak a HSZ-eidre vagy leszólnak de ez egy percig se zavarjon, mert itt mindenki átesik ezen. Mosolyog
Naplózva

gyurcsi666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #1647 Dátum: 08 aug 26, 11:01:12 »

Szeretek a gép előtt űlni... internetezni, szeretek időzíteni, szeretem az oldalam útálom az angol szinkronos Animéket... imádom a pizzát... szeretem a Narutot Nevet   >.<#

Ennyi szerintem elég lessz Nevet  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik  >.<#
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1648 Dátum: 08 aug 27, 19:29:01 »

nahh nemtudtam h  a  séró topicba v ide  rakjam  de  végülis erre ese4tt a  választás..
szal  megint   1  kép rólam... Nevet
http://kepfeltoltes.hu/080828/gothic_wallpaper_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ami aztán drága  szivem kezébe  került x'DDD
http://kepfeltoltes.hu/080828/amazing_xD_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ésvégül még 1 oldalról x'DD
http://kepfeltoltes.hu/080828/S6301012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
hátkb ennyivoltam  x'DDD
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 10:38:12 írta Adachi » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1649 Dátum: 08 aug 27, 19:34:09 »

gyah, fordított pentagrammal beloptad magad a szívembe, csak aztán el ne kezdj ördögimádó lenni, blogomon hosszan leírtam a sátánizmus és sátánimádat különbségeit kacsint Sátánizmus vs. Sátánimádat, Értelem vs. Hülyeség címmel xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!