24 szep 24, 12:12:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484774 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4905 Dátum: 10 feb 08, 14:44:00 »

Nikkie *___* Nagyon csinos vagy! És tök nőies.  Mosolyog Nagyon jó képek lettek. Az első képen kicsit idősebbnek nézel ki, de az nem baj sőt néha jól jön az embernek.  Nevet
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4906 Dátum: 10 feb 08, 14:50:47 »

Nekem nincs tujás ballagási képem Sír Bár így belegondolva szerintem az egyetlen ballagási képem a tabló xD De lehet tévedek... Tujás képem olyan van amin koszorúslány vagyok *.* De rég volt. Már bátyám esküvőjén kéne koszorús lánynak lennem... De az nem mostanában lesz smirksweat

Hát barátnőm szerintem örülne ha idősebbnek látszódna kicsit. Mert 21 és kb 15nek néz ki xD De később még örülni fog ennek Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4907 Dátum: 10 feb 08, 14:52:08 »

Nikkie^^ A harmadik, "legnikisebb" képp a legjobbXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4908 Dátum: 10 feb 08, 14:54:07 »

Köszi Csibe! Pirul Majd megbeszéljük. ;D
Amúgy nem mondod, hogy nem az újratöltött képeket nézted meg? Direkt miattad töltöttem fel mégegyszer. xD

Nikkie ne aggódj, azokat is megnéztem csak a te kedvedért és ok majd visszatérünk rá. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 14:55:08 írta Csibe19 » Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #4909 Dátum: 10 feb 08, 15:00:40 »

Ritli úgy hiszem meg foglak gyalázni. Nagyon Pirul és ez a szeretetem fogja tükrözni. A szánalmas pályádat egyengetni fogom, hogy vigyed valamireXD.

Nikkie mindenki annyit jót mondott amivel egyet értek én is... de van valami amirt meg kel említeni az én kezem sexybbxDD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 15:01:51 írta Hiei » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4910 Dátum: 10 feb 08, 15:09:44 »

Félek hogy nem vagy alkalmas rá hogy a pályám egyengesd. Csak rosszabbra fordulna a sorsom xD Szeretnék beszólogatni még de nemhiszem hogy annak itt a helye szóval majd máskor folytatjuk szivem kacsint Kiröhög

Sevanna te nem akarsz képet felrakni? O_O Kíváncsi vagyok rád is Nevet Vagy már régebben tettél fel? Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4911 Dátum: 10 feb 08, 15:32:38 »

Ritli, hidd el a látszat csal, nem járnál olyan rosszul, ha Hiei egyengetné az utadat, a legrosszabb esetben a tanítványa leszel. xDDD
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4912 Dátum: 10 feb 08, 15:38:14 »

*narancslét sugárban a monitorra köp* Hogy a mije??? Kizárt! Ne sértegess! >.<# Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4913 Dátum: 10 feb 08, 15:50:51 »

Ohh, én ezt nem sértésnek szántam, inkább tényként közöltem, de ha te nem vágysz a sötét oldalra, akkor tényleg jobb ha elkerülöd Hieit. xDD
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4914 Dátum: 10 feb 08, 16:02:41 »

Én már a sötét oldalon vagyok csak tudod két gonosz nem mindig fér meg egymás mellett. Főleg úgy ha az egyik olyanokat talál ki hogy a másik ezentúl a háreme tagja Nevet

Amúgy nem kerülöm el Hiei-chant mert bírom. (de ne mondd el senkinek főleg neki ne mert titok Ká U eS eS)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4915 Dátum: 10 feb 08, 16:23:27 »

Köszi Sevanna! (És mindenki.) Szerintem ott amúgy csak simán komolyabb fejet vágok. Mosolyog Jah meg nincs rajtam smink, csak egy kis alapozó. :"D
Összegezve én inkább úgy mondanám, hogy jó a fodrászom, és jól tudok sminkelni. :/ De ne aggódjatok, ha találkára kerülne a sor, úgyis kirittyentem magam, és miután elbűvölő személyiségem rabjai lettetek, már mindegy lesz, hogy milyen vagyok. xDDD


Igen, igen, pártolom, hogy Te is tegyél fel képet magadról, Sevanna. Mosolyog


de van valami amirt meg kel említeni az én kezem sexybbxDD

Ezzel egyetértek. Nevet Baba koromban tök jó párnás kezeim voltak, most nagyon lefogytak szegények. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 16:25:08 írta Nikkie » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4916 Dátum: 10 feb 08, 16:26:31 »

A vékony kéz szebb, mint a párnás. Nem olyan nőies de kifinomultabb.  Mosolyog Úgyhogy ezen ne búslakodj.  Mosolyog

Képeimet már láttad myvipen meg IWIW-en.  Nevet De majd egyszer ha olyan kedvem lesz teszek fel.  Nevet

Uhh én sminkelni nem tudok.  >.<# De nekem is jó fodrászom van a húgom személyében.  Nevet
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4917 Dátum: 10 feb 08, 16:35:53 »

Én se tudok sminkelni Technikai KO Ezért nem is szoktam xD Szerintem az egyetlen alkalom amikor ki voltam az a tabló fotózás volt. Azt is a kozmetikus csinálta Nevet

De én nem láttalaaak *.* (jójó tudom én nem számítok Nevet)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #4918 Dátum: 10 feb 08, 16:55:17 »

Ritli, hidd el a látszat csal, nem járnál olyan rosszul, ha Hiei egyengetné az utadat, a legrosszabb esetben a tanítványa leszel. xDDD

Esélytelen:D. Sajnos nincs meg benne a lehetőség nem lenne jó tanítványxD. Ám Csibe ne hozz zavarbaxD engem a gyűlölet táplál még a végén meg kedvelnekxDD. Ártana a hírnevemnekxD.
Szavanna meg még nem bizonyítottxD szal nem lehet csak úgy a háremem része:D. Viszont movel irgalmas nagyúr vagyok kedvetekért azzá tehetemxD.

Amúgy fuckmá nem tudom telepíteni a fényképezőgépet... utálja a gépemxD azt írja ismeretlen eszköz... örök rejtély maradok úgy érzemxD. Bár jobban jártok ha ékőben ismertek megXD úgy se tudok elképzelni se engemxD.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4919 Dátum: 10 feb 08, 17:01:35 »

Az utolsó mondat jelentése csak számomra rejtély? xD


Nekem már volt szerencsém képet látni rólad, nem is egyet. Hümm-hümm Ezt a topicot teljesen átfutottam egyszer, és akkor még működtek a régi linkek. Azok voltak ám a szép idők. Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!