24 szep 22, 23:17:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler (Tilos a komment!)  (Megtekintve 711269 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1230 Dátum: 12 aug 29, 09:35:52 »

itt egy kép, de nem tudom mennyire valódi.

http://img11.hostingpics.net/pics/61767238dbb6fd5266d0169806e7b5972bd40735fa350b.jpg


szerk:

itt egy újabb kép:

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 10:01:01 írta TsunadeHime » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #1231 Dátum: 12 aug 29, 10:34:51 »

Na találtam egy 100% tuti igaz spoilert de már tényleg! Nevet

Hitelesség: Hiteles
Forrás: http://www.mangaspoiler.com/2012/08/27/naruto-599-spoiler/

Naruto 599 Spoilers Summaries:

Credit: T
Trans : Evil

オビト確定!?
カカシガイ幼少期の回想
セリフは最期まで一切なし
カカシ『お前は・・・・オビト・・・?』
次週へ

煽り文はついに明かされるその名、オビト!!!
タイトルはうちはオビト

回想はアカデミー時代のカカシ達。
上忍達のアカデミー時代が描かれてる。中にん試験の様子も有り一番初めに中にんに成ったのは多 分カカシ。
その後上忍になったカカシにプレゼントしようとリンが提案した後、例のオビト死亡の日のコマ割りが入って現 実世界へ。
カカシガイ絶句、ナルトは!?って成ってる。
で最期のカカシのセリフ。



セリフが1個だけ

オビト…?

仮面は割れたよ。

599 うちはオビト

幼少期のオビト カカシ リン 同期の話

中忍試験とか

最後に現代に戻って
仮面割れて

カカシが オビト…?

てとこで次週

The title of the Naruto 599 chapter is uchiha obito

Flashback of Kakashi and Gai’s childhood
[not entirely sure about this part]
Kakashi “Are you… Obito… ?”
To be continued.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 09:55:10 írta Morause » Naplózva
toddy200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #1232 Dátum: 12 aug 29, 11:00:01 »

Ezt egy spanyol oldalon találtam leforditottam és ime:

A személye tobi


A maszk alá Tobi arcát a dimenziója Kamui, ahogy visszatér a valós világ és a Naruto klón szertefoszlik ebben a dimenzióban


Tobi megpróbál felkelni, szorította az arcát vissza a szövetség. Naruto diadalmas várom, hogy láthassam az arcát.


Kurama-Naruto: Nincs maszk elrejteni


Kakashi: Obito ........ mutasd magad.


Ami Tobi fordul a szövetség megmutatja neki ráncos arcát, a szemét, és egy szem Sharingan Rinnegan.


Gai: Kakashi ...! Nem hiszem, hogy Obito.


Kakashi: Hogyan lehetséges ez ... halt meg a háború alatt?


Naruto: Ki ez a fickó?


Kakashi: Obito apja ... Ka ..


Kagami: My name is Kagami és nyilvánvalóan nem halott Kakashi.


Kakashi: De ... ez Obito jobb szeme, biztos vagyok benne, hogy ... hiszen ...


Kagami: Azt hiszem, ha fogom megmagyarázni, hogyan találtam a fiam szeme, meg kell kezdeni az elejétől.


Kakashi és Gai Mint tudod, én egy elit ninja uchiha, Tobirama képzett velem, és az volt a pályán, hogy legyen egy magas rangú tiszt az Uchiha klán. Én születtem a családban
mindössze az anyám, ő soha nem beszélt az apám, senki sem, gondoltam, hogy meghalt a csatában alatt megalakult a Leaf Village-ben.


Amikor fiatal voltam, és Tobirama Hashirama vett egy különleges érdeklődés bennem, Hashirama engem irányítása alatt Tobirama, akkoriban azt hittem, hogy ez egy kiváltság, de azt észre, hogy több volt az oka ennek.


Néhány nappal halála előtt Tobirama, ez vonzott félre, és azt mondta nekem az apám, Madara.


Kakashi: Te vagy a fia Madara?!


Kurama-Naruto: Látom, ez van értelme.


Kagami: Kyubi hadd fejezzem be.


Tobirama Megbízható nem árulja el neki, azt mondta, hogy a csatában közötti Hashirama és Madara, mindkét fél arra fut ki, mindketten tudták, hogy ha ez folytatódik mindkét meghalni.


Tobirama még fiatal volt abban az időben, és nem halad a jutsu E / T ahhoz, hogy a vezető a lemez, ezért apám úgy döntött, hogy egy áldozat.


Flashback ****


Madara: Hashirama ha továbbra is, mind meghal, és levélhullás, de azt akarom, hogy vezesse a klán Leaf Village, nindzsák, nem akarjuk, hogy helyettesíthető egy másik rejtett faluban.


Hahirama: Mit mondasz?


Madara: eltűnnek, nem fogom be a pite a lemez újra, akkor menj vissza, és vezeti a falut, míg nem hozza kárt klánom, azt mondta, hogy ha én eldobott vissza, akarnak békét.


Hashirama: Ahogy én bízom benned?


Madara: A feleségem most volt az első gyermeke, mi nevű Kagami, bízom benne, míg a fiam nem árulta el a Senju klán nem jött vissza.


Flashback Ends ****


Kagami: Tobirama halt meg néhány nappal később egy csapda támadás, így Hiruzen felelős. Én továbbra is él a faluban tiszteletben apám és az áldozatot tette, amíg a fiam Obito meghalt, és akkor volt a segítségével Danzou hamis halálom.


Gai: Miért csináltad ezt?


Kagami: Voltak pletykák, hogy apám még életben van. Kellett találni, elvesztése után fiam, nevezték Hokage Namikaze Minato, Kakashi hőssé vált, és a fiam maradt semmi. Danzou beleegyezett, hogy segít egy feltétellel.


Kakashi: Ez a feltétel az volt, hogy?


Kagami: 'll kap, hogy hamarosan.


Elhagyása után a falu képes volt megtalálni az apám, ő volt a régi, és a teste nem volt olyan állapotban, hogy harcoljon.


Dühös volt velem elhagyja a falut, meséltem neki Obito és bemutatta nekem Zetsu, aki képes volt, hogy nekem Obito testét, ahol elkapta a szemét.
Egy dolog, hogy a legenda volt Uchiha sosem volt apa, aki vette a fia szemébe. Az MS-t azonnal aktiválódik, a lüktető izgalom az átvevő szeme is elég volt ahhoz, hogy aktiválja, szerencsére akkor kaptam a szem Kamui volt a védelmi és volt a támadó.


Csak szükség van apám tanított egy dolog, hogy hogyan ellenőrzik a Kyuubi.


Gai: az az állapot ....


Kakashi: Úgy volt, hogy ....


Kagami: az az állapot, hogy a root segítség Uchiha államcsíny a Leaf Village kis, nem tudom, hogy a végjáték valóban tervezett Danzou.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1233 Dátum: 12 aug 29, 11:06:02 »

Moderátor:
Erélyesen megkérek mindenkit, hogy a spoiler mellé semmi(!) kommentet ne fűzzön! Ennyire nem érthető, hogy ide csak és kizárólag a spoiler jöhet?

toddy200:
Webfordítóval és/vagy Google fordítóval készült fordítást ne linkelj be, mert csak egy katyvasz! Ez mindenkire vonatkozik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #1234 Dátum: 12 aug 29, 13:00:53 »

http://www.mangapanda.com/naruto/599
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1235 Dátum: 12 aug 29, 19:38:27 »

A 599. fejezet a főoldalon! Várjuk a 600. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük.
Aki itt kommentál, egy hétre kitiltjuk.

Kérünk mindenkit aki spoilert talál a neten, mostantól minden hozzászólása elejére szerkessze be a lentieket.
Amennyiben nincsenek a hozzászólás elején a felsorolt dolgok, törlésre kerül a post.

Idézet
Hitelesség ellenőrzés:  *
Forrás: ide írd, hogy honnan származik az információ
Szerző: Ha egy másik fórumról szerezted az infót, ide írd annak a tagnak a nevét, aki írta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1236 Dátum: 12 szep 05, 08:26:12 »

Csak úgy megnéztem Nevet
És lám kint van Nevet
http://www.mangapanda.com/naruto/600
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1237 Dátum: 12 szep 05, 21:01:32 »

A 600. fejezet a főoldalon! Várjuk a 601. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük.
Aki itt kommentál, egy hétre kitiltjuk.

Kérünk mindenkit aki spoilert talál a neten, mostantól minden hozzászólása elejére szerkessze be a lentieket.
Amennyiben nincsenek a hozzászólás elején a felsorolt dolgok, törlésre kerül a post.

Idézet
Hitelesség ellenőrzés:  *
Forrás: ide írd, hogy honnan származik az információ
Szerző: Ha egy másik fórumról szerezted az infót, ide írd annak a tagnak a nevét, aki írta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
koko96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1238 Dátum: 12 szep 06, 19:30:42 »

Hitelesség ellenőrzés: ?
Forrás: http://www.narutobase.net
Szerző: ZachC2



Madara: *Looks to Naruto* Ahh brat I see you and the Kyuubi have become more in sync since the last time we fought

Kakashi:"However you look at this we're screwed"

Naruto: Kakashi-Sensei we can't be scared of fossil & wrinkles..

Obito: It is going to bring me no greater joy then defeating you and watching the world become engulfed by the infinite tsukuyomi..

Kurama:"Naruto, Kakashi & Guy don't have the chakra reserve we do.. If you could keep those 2 occupied for a few minutes we could give them each some chakra"

Naruto:"Good Idea Kurama"

*Naruto makes two shadow clones who run beside Gai & Kakashi then placing their hands on their arms*

Obito: Did you honestly think we-

Madara: Obito quiet.. I have been dissatisfied with what this generation has to offer in terms of battle.. If giving these weaklings a few minutes to recuperate means I get a good fight then they may continue..

Kakashi: I'd expect no less from one of the worlds strongest shinobi.. "I can feel the chakra coursing through me.. I may not be as good as Obito with kamui but with this chakra I can at least support Naruto"

Kurama:"Naruto..Madara is not like any other shinobi you've fought before.. his visual prowess is second to none and he is even more powerful then Sasuke"

Naruto:"I'd rather battle him first then Sasuke, Kurama.

Kurama:"..."

Naruto:"And if we beat this guy we know we can take Sasuke and beat some sense into him"

Kurama:"Well less talking lets go show them what we're made of"

*Naruto's clones poof.. Kakashi & Gai appear as though they've been revitalized*

Gai: I can't believe we're about to fight Madara Uchiha.. We will show him this generations power of youth!.

*Naruto turns and nods smiling to Guy & Kakashi*

*kakashi throws down a giant smoke bomb which covers the area in a thick dense cloud*

*Naruto runs over to gyuuki who launches him into the sky*

*As he reaches about 10,000 feet in the air naruto makes two clones who form a Rasen shuriken.. the other clone uses the transformation jutsu to transform himself into a rasen shuriken then naruto sends the fake hurtling down behind the real rs towards the ground in Obito & Madara's direction*

Naruto:"still not high enough a few more hundred feet"

*He makes another clone and uses the chakra arm on the clones back to push himself up several hundred feet*

Madara: What is that screeching noise?

Obito: Its Uzumaki Naruto's Futon Rasen Shuriken ..

Madara: Such powerful wind chakra.. This boy.. he used the Rinnegan & Mangekyou Sharingan's disadvantages so observantly..

*obito begins to teleport*

Madara: Wait.. that silver haired man & the weird beast anticipated your movement.

Obito: "..."


*Suddenly the smoke begins to change and rasen shuriken is visible*

Madara: Ahh a challenge.. good.

Obito: Allow me

*Obito teleports the RS which suddenly poofs and naruto is revealed*

Naruto: Surprise!
*Naruto launches a mini bijuu dama point blank in the midst of tobi's technique..
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1239 Dátum: 12 szep 11, 08:35:22 »

tádááááá ;D
http://www.mangareader.net/naruto/601
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1240 Dátum: 12 szep 11, 21:25:06 »

A 601. fejezet a főoldalon! Várjuk a 602. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük.
Aki itt kommentál, egy hétre kitiltjuk.

Kérünk mindenkit aki spoilert talál a neten, mostantól minden hozzászólása elejére szerkessze be a lentieket.
Amennyiben nincsenek a hozzászólás elején a felsorolt dolgok, törlésre kerül a post.

Idézet
Hitelesség ellenőrzés:  *
Forrás: ide írd, hogy honnan származik az információ
Szerző: Ha egy másik fórumról szerezted az infót, ide írd annak a tagnak a nevét, aki írta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Prilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #1241 Dátum: 12 szep 19, 08:06:38 »

és itt is a 602. fejezet Nevet
http://www.mangapanda.com/naruto/602
Naplózva

A hülyeségnek nincs határa, de nekem feltett szándékom átlépni azt!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1242 Dátum: 12 szep 19, 22:31:47 »

A 602. fejezet a főoldalon! Várjuk a 603. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük.
Aki itt kommentál, egy hétre kitiltjuk.

Kérünk mindenkit aki spoilert talál a neten, mostantól minden hozzászólása elejére szerkessze be a lentieket.
Amennyiben nincsenek a hozzászólás elején a felsorolt dolgok, törlésre kerül a post.

Idézet
Hitelesség ellenőrzés:  *
Forrás: ide írd, hogy honnan származik az információ
Szerző: Ha egy másik fórumról szerezted az infót, ide írd annak a tagnak a nevét, aki írta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1243 Dátum: 12 szep 26, 06:52:36 »

Kint is van az új rész Nyelvesít
http://www.mangareader.net/naruto/603
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1244 Dátum: 12 szep 26, 22:06:17 »

A 603. fejezet a főoldalon! Várjuk a 604. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük.
Aki itt kommentál, egy hétre kitiltjuk.

Kérünk mindenkit aki spoilert talál a neten, mostantól minden hozzászólása elejére szerkessze be a lentieket.
Amennyiben nincsenek a hozzászólás elején a felsorolt dolgok, törlésre kerül a post.

Idézet
Hitelesség ellenőrzés:  *
Forrás: ide írd, hogy honnan származik az információ
Szerző: Ha egy másik fórumról szerezted az infót, ide írd annak a tagnak a nevét, aki írta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!