24 jún 13, 21:31:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi - Taka  (Megtekintve 82807 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #345 Dátum: 11 ápr 30, 05:15:09 »

Nah mert aki elfoglal egy várat, az nem tud egy faluban mészárolgatni? Nevet Meg megnézném, hogy a kis konohaiak mit csinálnak azzal a pár ágyúval Juugo hátán. Karin gyógyít és érzékel, Sasuke szintén aprít... szal porig nem rombolnák, mint pein, de ölnének sokat az tuti
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #346 Dátum: 11 ápr 30, 08:25:07 »

takaban egyedül sasuke ér valamit, a többi töltelék. Danzou pedig  legyőzte volna sasuket ha van egy kis esze és a 2. izinagi után hátbaszúrja karint ahelyet hogy az oszlop tetején lengette volna a haját.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #347 Dátum: 11 ápr 30, 11:03:56 »

"takaban egyedül sasuke ér valamit" Ez az, ami nem igaz ...
Asszem Danzou nem tudja, az elején, hogy Karin rájött a tikára, am meg, nincs túl sok ideje, mert Sasuke állandóan támad.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #348 Dátum: 11 máj 01, 17:18:09 »

nem az a lényeg, hogy rájön-e a titkára. van lehetősége megölni valakit aki nem az ő oldalán áll, de helyette elmegy egy oszlopra pofázni. elméletileg ő az anbu vezetője már egy ideje, egy ilyen embernek illik jó stratégának lenni. na egy jó stratéga kihasznál minden lehetőséget hogy gyengítse az ellenfelét. pl azután hogy az első vákuumlövedékeit karin figyelmeztetése miatt tudta kikerülni sasuke, első dolgom lett volna kinyirni a kiscsajt amint hat az izinagi... majd látható lesz animeben, mangából meg tudhatjátok hogy ebben az esetben simán nyert volna.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #349 Dátum: 11 máj 01, 21:49:47 »

szerintetek danzou hol foglalkozik egy sasuke elleni harcban hogy majd ő figyeli karint hogy micsinál és majd esetleg leöli? hát szerintem ennek kevés az esélye főleg ha egy erős ellenféllel áll szemben Nyelvesít
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #350 Dátum: 11 jún 03, 07:52:31 »

Én személy szerint rühellem a Takát.

Sasuke: Kedvelem,de Karinon kívül többet nemkellett volna elhoznia
Juugo: Átokpecsétjével,kb semmit nem ér. Egy rossz formában lévő Kiba leverné
Karin: Legfontosabb karakter a Takában,nélküle Sasuke már halott lenne
Sui': Ő csak ilyen halhatatlan tipusnak van kitalálva,de azon kívül sokat nemtud
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #351 Dátum: 11 jún 03, 21:01:10 »

Megjegyzés: Pein úgy rombolta porig Konohát, hogy "csak" Narut kereste. Nem az volt neki az elsődleges, hogy eltiporja a falut.

A Taka:

Karin: Érzékelő+győgyító shonobi, összehasinlításképpen Sakura csak gyógyító.

Suigetsu: Miután Zabuza edzette és nála volt Z. kardja, amit jól is használt. Akár a köd egyik kardforgatójának is tekintetnénk.

Juugo: Bekapta a Raikage egyik támadását és még élt és "le is lőtte" a Raikagét. Kimimaroval egy szinten emlegetendő erős fickó, azért nézitek le, mert egy csapat Kage meg Jounin ellen nem villantott semmi klasszat.

Szerintem ez egy jó csapat.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #352 Dátum: 11 jún 04, 11:20:47 »

Én már azon sem lepődnék meg ha a Taka Naruto oldalára állna.Legalábbis Karin lehet h Narutot fogja követni Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #353 Dátum: 11 jún 04, 15:29:36 »

Én személy szerint rühellem a Takát.
Karin: Legfontosabb karakter a Takában,nélküle Sasuke már halott lenne
Én meg Sasukét rühellem, csak én okkal Mosolyog

Ráadásul a másik 2 tagról is elmondható, hogy nélküle halott lenne Sasuke, bár lassan átkeresztelhető a Naruto "Ki menti meg többször Sasuke sejhaját"-ra... bár ez hosszú cím lenne...
Karin elég bosszantó a rajongásával, de sajnáltam, amiatt ami mostanság van vele animében, de ettől függetlenül még mindig állítom, hogy Sasuke kihasználja a többit, annak ellenére, hogy nélkülük egy már vagy 5x meghalt volna.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #354 Dátum: 11 jún 04, 18:47:04 »

Ráadásul a másik 2 tagról is elmondható, hogy nélküle halott lenne Sasuke.

bár lassan átkeresztelhető Ki menti meg többször Sasuke sejhaját"-ra...

Karin elég bosszantó a rajongásával, de sajnáltam, amiatt ami mostanság van vele animében, de ettől függetlenül még mindig állítom, hogy Sasuke kihasználja a többit,

Mert naruto nem lenne halott a róka nélkül? A 2-ős mérce megvan látom...

Naruto, avagy rinyával minden megoldható - Naruto, én mindig győzöm - Naruto és Kyubbi, isten és csicska -
Valóban sok találó cím van.

Ha szükséges igen. A céljaiért bármit, bármikor. A Takáért nem kár, sem másért.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #355 Dátum: 11 jún 05, 20:05:11 »

de, naruto is halott lenne róka nélkül. a gond csak annyi, hogy ha sasukéba pecsételik a kyuubit akkor ő nem éli meg a 6 éves kort. Az a róka nem csak előnyökkel jár, míg karinnak nem látom hátrányát.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #356 Dátum: 11 jún 06, 13:05:16 »

Karin hátrányát nem látni inkább hallani kell: "Ó Sasuke, de király vagy!"  ikszdé

De komolyra fordítva a szót az is igaz, hogy a Kyuubinak vannak hátrányai, de ezt már túlzásnak érzem
... ha sasukéba pecsételik a kyuubit akkor ő nem éli meg a 6 éves kort ...

Ha innen nézed a sharingannak is vannak hátrányai. Gyűlölet a senjuk iránt, a mangekyou sharingan ára, mindenki magas elvárásokat támaszt veled szemben, ha Uchiha vagy, mert egy Uchihának mindig különleges és erős shinobinak kell lennie.

Egyébként újra elolvastam a Bee vs. Szöcske team-et. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy Juugo is tud gyógyítani valami egyedi technikával...lsd. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/413/16
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 15:20:06 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #357 Dátum: 11 jún 07, 13:18:09 »

De csak azt, aki előzőleg már képes volt elfogadni az Átokpecsétet. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #358 Dátum: 11 jún 24, 19:33:08 »

lehet hogy hamarosan feloszlik a taka,vagy ez hülyeség? Nyelvesít
mind1 a lényeg hogy szerintem Sasuke okosan válogatta össze a Takát,mert nem csak,azt vette figyelembe ,hogy  ki milyen erős hanem,hogy ki hogyan tud a segítségére lenni Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #359 Dátum: 11 jún 25, 22:25:12 »

Eme feltételek nélkül egy egyesület vagy csoport nem maradhat sokéig fent, ez egyértelmű... :/
...de egy fej nélküli madárnak hiába van szárnya, nem fog repülni.

lehet hogy hamarosan feloszlik a taka,vagy ez hülyeség? Nyelvesít
Kizártnak tartom, ugyanis megkeletkeztek az erről szóló okirat bizottság elé terjesztését illetően.
Továbbá a jelen események és a tagok tartózkodási helyét illetően kétlem hogy létrejön egy közgyűlés melyen megvitatják a szervezet feloszlásával kapcsolatos precedenseket.ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!