24 szep 21, 17:54:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235106 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1005 Dátum: 10 feb 23, 22:47:25 »

Nemegészen
Utálom Kabutot is + Konohamaru haverját is és ők még élnek  Nyelvesít
de akik eddig elérték az aranyérmes helyezést azok Nagato és Danzou (és őnekik már game over)
Mondjuk danzot még mostis nagyon rühellem, de mivel ő már nemzavar vizet, így Sasuke a soros, Nagatot + azér utáltam annyira mer bántotta Kakashit (de mivel visszahozta így mondjuk h +bocsájtottam neki)  Nyelvesít
Szal most Saske az aranyérmes antifavorit, és a mostani csatájához kéz és lábtörést kívánok neki... szószerint  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1006 Dátum: 10 feb 24, 09:33:38 »

Nálam is Sasuke az antifavorit kezd már Pein(őt sem bírom csak az EAÉ-ben) 2 lenni, utálom az önző 2színű embereket pont mint Sasuke
Naplózva

Fear of the dark!
kornell123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #1007 Dátum: 10 márc 29, 19:22:52 »

Sakon és Ukon elég durva, hogy össze vannak "nőve" meg eléggé megszvatták Kibát is  >.<# . Sasuket sem kedvelem de azze nem utálom.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1008 Dátum: 10 márc 31, 12:56:13 »

Milyen sokan utálják Sasuke-t, te jó ég. Pedig teljesen meg lehet érteni (ahogy följebb írtál). Plusz szerintem nem olyan tápos Sasuke. Van ereje az igaz, de szerintem Kishimoto Masashi próbálja Naruto-nak és Sasuke-nek egyenlő erőt adni, hogy a végső csata szoros és izgalmas legyen.
Én Sakurára voksoltam, már az eleje óta elegem van belőle, nagyon kis aranyos (főleg mikor vissza emlékezünk, és találkozik Inoval) de nagyon nem szeretem a személyiségét.
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1009 Dátum: 10 márc 31, 13:20:25 »

Én is most megváltoztattam a szavazatomat.Eddig Sasuke volt akit legjobban utáltam de most Sakura vette át a helyét.Ahogy Naruto-val viselkedik az hihetetlen, lefogadom ha Naruto majd néhány év múlva a shinobi világ legnagyobb harcosa lesz, Sakura akkor is majd pofonokat fog neki osztogatni.Adnék én neki olyat hogy ihajj..... Leüt
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1010 Dátum: 10 márc 31, 18:42:48 »

Én is most megváltoztattam a szavazatomat.Eddig Sasuke volt akit legjobban utáltam de most Sakura vette át a helyét.Ahogy Naruto-val viselkedik az hihetetlen, lefogadom ha Naruto majd néhány év múlva a shinobi világ legnagyobb harcosa lesz, Sakura akkor is majd pofonokat fog neki osztogatni.Adnék én neki olyat hogy ihajj..... Leüt

Hát, ez nagyon igaz...!  Leüt  És még azt mondják, hogy a Hokage a legerősebb?  >.<#
Ami Sakurát illeti: nekem is nagyon az agyamra megy már. Az a mániája, hogy ütlegelje a nála gyengébbnek tartó illetőket, mint Naruto  - plusz Konohamaru! Sasukét meg nem meri, mert annyira odavan érte, fáj is érte a szíve.
Naruto meg nem az az ember, hogy megüsse a nőket. (Sajnos vannak olyan pasik, akik azzal nézik le a nőket, hogy verik őket)
Lehet, hogy nem fog szerepelni a mangában, de örülnék, ha Tsunade adna neki egy nyaklevest, amiért egyedül ment Sasuke után és ezzel bajba sodorva magát...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1011 Dátum: 10 márc 31, 19:26:20 »

Azért ütögeti mert az érzéseit így fejezi ki Naruto iránt. Nem hinném hogy gyengébbnek gondolja Narutot, hisz párszor mondta hogy milyen erős, és milyen hihetetlen, egyszerűen tényleg csak így mutatja ki az érzéseit.
Engem is idegsít, nem védem, csak az ő karakterek ilyen.  Gondolkozik Pirul
Naplózva


Sterlok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 7



« Válasz #1012 Dátum: 10 ápr 01, 10:36:09 »

Nekem TenTen nem igazán jön be.
Lehet a azért mert kevés részben szerepel, meg olyan gyengusznak tűnik !!
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #1013 Dátum: 10 ápr 06, 15:08:19 »

én is sakurára voksoltam. Hihhetetlen irritáló a személyiságe, a viselkedése, a meggondolatlan cselekedetei. Az arcoskodása, meg a lekezelhetnéke, fontoskodása úgyszint. Minimális tisztelet nincs benne. Mintha akár csak tized ennyit felmutatott volna mint Naruto. Rühellni való karakter.
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1014 Dátum: 10 ápr 14, 18:54:25 »

Hát ezen el kellett gondolkozni.
Elvégre mindig is utáltam Ino-t, és Ten-ten-t. Ám rájöttem, hogy ők egyszerűen nem nagyon képesek harcolni. És nem is azért vannak a mangában, hogy harcoljanak. Csupán színt visznek bele.
Sakura eszembe sem jutott. Ő alap karakter, és szimpatikus. Arról nem is beszélve, hogy nagyon remekül meg van rajzolva.  Nevet

Szóval végül is Sóska mellett voksoltam. Túl tápolt. Ilyen egyszerű az indokom. A másik tápolt, a kis Naruto legalább megszenvedi az utat, míg odaér. Na de Mr. LezúzlakDarkvokBakker... ugyan már.
Naplózva

szerenatare
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 12

Tündér(i)keresztanya


« Válasz #1015 Dátum: 10 ápr 14, 19:39:56 »

Sasukét, mert csak...tökéletesen megformázott (imádható)-utálható  Ördögi negatív főszereplő.
...és Kabutot. (ezt nem is kommentálnám)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1016 Dátum: 10 ápr 25, 00:11:20 »

nemtudom...én a sima Narutoban(sokkal jobban tetszett mint a shippuu^^)Sasuke volt a kedvencem...a története,az ereje,meg minden:D

én Orochimarura szavaztam amiért elvitte...Mostmár nem kedvencem Sasuke,de nem is utálom...olyan semleges figura,a történet szempontjából nélkülözhetetlen.
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #1017 Dátum: 10 ápr 25, 17:35:11 »

Szóval végül is Sóska mellett voksoltam. Túl tápolt. Ilyen egyszerű az indokom. A másik tápolt, a kis Naruto legalább megszenvedi az utat, míg odaér. Na de Mr. LezúzlakDarkvokBakker... ugyan már.

Ez nagyon nagy xD Amúgy igen ez a tökéletes megfogalmazás én még hozzá tenném h a csőlátása és az eszmerendszere nem tetszik azon van h mindenképpen kell valaki akit megöljön ( érdekes eddig senkit nem ölt meg Itachit sem ő ölte meg , Killer Bee sem jött össze neki és még Orcsimarcsit sem sikerült kinyírnia) Nevet xD  Szóval egyértelmű a szavazat: Szöcske
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1018 Dátum: 10 ápr 25, 17:56:39 »

az mondjuk túlzás hogy mindenkit ki akar nyírni...amikor Orcsika odarakott elé vagy 100 ilyen kis szerencsétlenséget hogy megnézze milyen erős sasuke,egyet sem ölt meg >.<#

meg egyszer megmondta Suigetsunak is hogy senkit nem ölhet meg >.<#
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #1019 Dátum: 10 ápr 25, 18:16:54 »

Úgy értem h mindig kell neki valaki akit ki akar nyírni 1x Itachi ( nem ő ölte meg Itachi kipurcant magától) utána jött h az egész falut  aztán Danzou mindig kell neki valaki vagy inkább kitalál magának érveket h találjon valakit h megölhesse a kövi az lesz h megöllek mert barna a hajad Nevet    mind1  kinek mi Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!