24 szep 21, 12:35:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235050 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #945 Dátum: 09 szep 20, 19:40:21 »

Igazából kevés olyan karakter van aki nélkül a naruto naruto lenne. Én is utálom Karint, meg Danzout is de azért ők is tesznek hozzá a mangához/animéhez :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #946 Dátum: 09 szep 20, 23:18:46 »

hogy hogy hogy lehet ennyi szmájlit rakni egy mondatba?

amúgy még mindig inot utálom, mert egy aszfaltvirág Mosolyog
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #947 Dátum: 09 szep 21, 19:33:07 »


A fórumozók többsége nem kedveli a begyöpösödött agyú Sáskát. Van itt valami, amit nagyon lehet utálni: az Ő technikáit. Bár ezek nem személyek, de szerintem a Susanoo az  Pojén
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #948 Dátum: 09 szep 22, 02:27:13 »

Karint. A tettei beszélnek helyettem is.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #949 Dátum: 09 okt 01, 17:36:41 »

Megváltozott a véleményem. Most már nem Kidomarut utálom a legjobban hanem Narutot. És okom is van rá.
1. Állandóan sÍr. Én megértem hogy nehéz gyerekkora volt, meg minden, de akkor is. Mindenen sÍrva fakad. Ez olyan Komatsu Nanás.
2. Túl erős. Lehet hogy ő a főhős, meg minden, de ez már olyan mint egy amerikai film fsz.-je. Nincs is olyan ember már, aki le tudná győzni.
3. Túl pozitÍv. mindenki akivel eddig harcolt az jófiú (vagy legalábbis nem annyira negatÍv) lett. Lásd Pein. ha egy embert az elején utál, azt megszereti és egy idő után tűzbe tenné érte a kezét. Lásd Neji.
4. Nem bÍrom mint karakter tÍpust. Nekem az olyan fiúk jönnek be akik eléggé visszahúzódó természetűek és nem könnyű velük kapcsolatot teremteni vagy egyáltalán kommunikálni. Egy kicsit gonosz, de aztán később megváltozik és legalább szólni lehet hozzá. Magyarul nehéz eset. ilyen péell Neji (L) Naruto karaktere élesen elüt, bárkinek könnyen megnyÍlik és nagyon hangos.
ás hogy miért nézem ezek után az animét, és olvasom a mangát: Hát Neji miatt  Nevet
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #950 Dátum: 09 okt 01, 18:20:13 »

Egy mellékszereplő miatt, aki kb. háromszor szerepelt úgy, hogy egy képkockánál többet kapott? Hát, most erre mit mondjak, az egy dolog, ha nem NAruto miatt olvasod a mangát, vagy ha "Naruto ellenére" olvasod, de ez az indok azért  elég..egyedi...
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #951 Dátum: 09 okt 01, 18:36:17 »

Szerintem sok olyan karakter van, akit nagyon nem lehet szeretni, de olyat még nem láttam, hogy a sok tíz karakter közül valaki pont Narutót ne szeresse. O.o
Egyéni vélemény, megértem, csak elcsodálkoztam. xD
Szerintem még mindig Sakonék a legutálatosabbak,  >.<#
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #952 Dátum: 09 okt 01, 21:34:11 »

Pedig sztem igaza van Nevet
Én azon csodálkozom el hogy mikor én beírtam vagy más leírja h. Narutot utálja elcsodálkoztok. Pedig igen is egy idegesítő és utálható karakter szvsz. Mosolyog Az indokokat FujiwaaraMichiyo jól megfogalmazta és már én is leírtam 1x szal ismételni nem akarom őket, csak ennyit akartam Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:35:49 írta Den » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #953 Dátum: 09 okt 01, 22:47:20 »

Én nem is azon csodálkoztam, hogy NArutoval van baja, hanem azzal, hogy nem a történet miatt, a felvetődő filozófiai/emberi kérdések, a részleteseh kidolgozott érdekes világ, a lenyűgöző szimbólumrendszer, vagy akár Sasuke cuki csillagszemei miatt olvassa, hanem egy gyakorlatilag (kis túlzással) jelentéktelen, alkalmanként felbukkanó karakter miatt.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #954 Dátum: 09 okt 02, 12:13:03 »

Én se kedvelem túlságosan Narutot, de a legjobban nem őt utálom.

A listáról Tobi-t le lehetne cserélni Mararára? Elvégre most már tuti, hogy ő az.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #955 Dátum: 09 okt 02, 12:57:00 »

Még egyáltalán nem biztos, és amúgy is, ez a név is tökéletesen megfelel az azonosítására.
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #956 Dátum: 09 okt 02, 20:10:17 »

Hát most már nem is a történet miatt olvasom mert az igazi NARUTO nevű történetnek vége. Ez már nem az igazi naruto, hanem egy elfajult nemtommi, amit már sztem csak azért folytat hogy pénze legyen. Am sasukét is nagyon utálom, mert nem a gyűlölet miatt lett ilyen hanem szimplán őrült.
Ja, és: HOGY MERTED NEJIT JELENTÉKTELENNEK NEVEZNI!!!!????? *lesújt a haragom*
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 02, 20:16:19 írta FujiwaaraMichiyo » Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #957 Dátum: 09 okt 02, 20:29:52 »

Cöh.. milyen borzaztó haragja lehet valakinek, aki akkor kezdi ócsárolni a sztorit, amikor az elkezd kibontakozni, és eljut odáig, hogy elkezdjen válaszokat keresni a kérdésekre, amiket felvetett az utobbi tíz évben... bye bye

Neji (szinte) jelentéktelen.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #958 Dátum: 09 okt 02, 21:32:41 »

Már ne haragudjatok hogy beleszólok, de itt összesen 5, maximum 7 jelentős személyiség van(Naruto, Sasuke, Jiraya, Orochimaru, Madara illetve még Kakashi és Sakura max, legalábbis szerintem)

Neji, vagy akárki más jelentéktelen, nincs befolyással a cselekményekre.

Fölösleges nézni, olvasni vmit, hogy ha azt várod, hogy Neji felbukkanjon, vagy esetleg más mellék szereplő.

Narutot meg utálni ...

Kinek a pap, kinek a papné, teljesen jogos. Csak ugye az illetőnek csalódnia kell, hogy 466 mangából 450ben benne van.

Engem ujjonan a Tsuchikage kezdett irritálni. Az egy dolog, hogy öreg, csipő protézis, reuma stb, de azért némi aktivitást nem ártana néha bemutatni, de a Joda feeling bejön.





Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #959 Dátum: 09 okt 02, 21:36:17 »

Shikamaru, Konohamaru, Hinata, Sai, Kabuto !... Nem azért mert jók vagy rosszak. Vagymert fiuk v lányok... gyengék vagy erősek. Hanem egyszerüen a karakterük nem fogott meg. Nem is utálom őket. Csak jobb szeretem a mangát nélkülük tudni. Egyszerűen számomra fusztrálóak. Közük 0 a sztorihoz. Egyszerű, többször felbukkanó időhúzó tipikus filler karakterek. Ami az idegeimre megy. Bár Kabuto karaktere lehet megér még egy misét. Most hogy Orochimaru génjei is benne vannak.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!