24 szep 21, 06:30:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234957 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #855 Dátum: 09 júl 08, 21:02:05 »

Nemtom, Lee-t és Gai-t szerintem lehet utálni. Az ok h van csináltak néhány poént, de mivel hálistennek ritkán szerepelnek nem nagyon szinesitik a történetet. Engem annyira bir irritálni h Gai azt mondja: Kék az ég. erre Lee: Tényleg. Elsirják magukat, összeborulnak és Oh Lee, Oh Gai sensei  >.<# Téged ez komolyan nem idegesit?
Naplózva







Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #856 Dátum: 09 júl 08, 21:15:05 »

Komolyan nem, szerintem poén, pont ezért is van bent  bye bye
Engem ennél Karin például sokkal jobban kiidegel.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #857 Dátum: 09 júl 08, 21:20:44 »

A Karin a vörös csakra érzékelős csaj? Hát nem tom, nekem azért elég poén volt, amikor rámászott szöcsire, meg szivatta Suigetsu-t és forditva, bár ez a személye véleményem. De Sakurát ahogy látom te se szereted Mosolyog

Na jó ... elismerem sok poén van amit az a 2 hülye hoz össze Mosolyog, és sokan én is elröhögöm magam Mosolyog de attól még nem szeretem őket


« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 22:10:29 írta Renningan » Naplózva







Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #858 Dátum: 09 júl 12, 10:46:05 »

én Hidant és Kakuzut nem tudom miért... semmi szeretnivaló nincs bennük >.<#
na meg Danzout, és Sait amikor új volt de mostmár megváltozott. meg Shino olyan idegesítő
de természetesen Sasukére szavaztam mert őt a legjobban Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 10:47:15 írta Tobi-kun » Naplózva
Crystin95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #859 Dátum: 09 júl 12, 21:37:54 »

Én Sakurára szavazok, előszőr amikor megláttam aszt hittem agyon verem, egyfeszt hisztizet... öcsém kiboríto egy liba!  Bocs a Sakura fanoknak.  Nevet Nyelvesít
Naplózva
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #860 Dátum: 09 júl 13, 06:36:07 »

Én Dosut utálom, talán mert olyan ronda. Szerencse, hogy már meghalt! Örök hálám Gaara!!!
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #861 Dátum: 09 júl 16, 09:58:06 »

én nem azt mondom, hogy utálom inkább, hoyg nagyon unom.....és ezt inkább Narutora értem.......
szerintem eléggé gagyi, hogy mindenkit letud győzni "főszereplő pff" ......naruto és neji harca, az is kicsit kamu volt... neji ár agyonverte erre meg naruto 1 ütésből..... nézzük következőnek naruto és itachi harcát: naruto akkor is legyőzte pedig naruto csak 1 B rangú itachi pedig S......szal ez már elééggé szánalmas...... még jóó,h ogy sasuke móresre tanította mikor elment.... >.<# Ördögi
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #862 Dátum: 09 júl 19, 22:18:34 »

figyu sztem a legszánalmasabb szöcske   még h megölte Itachit ...  NEM  Itachi a betegsége miatt halt meg  olvass utána ! Simán megölte volna ha nem lett volna beteg és nem szánja meg a szánalmas kis EMO-s életét  . Egyszerűen irritál ahogyan mindig kell valakit hibáztatnia amiért meghalt valakije. Meghalt Itachi (nem megölte meghalt ) és most pusztítsuk el a falut mert szúrja az emo-s szemem vagy már nincs más időtöltése az érvagdosáson kívül , és h Naruto mindig győz háát gondolkozz el szted miért az a címe h : Naruto     ? 
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #863 Dátum: 09 júl 19, 22:49:25 »

Kicsit rosszul vagy informálva. Ita sose akarta megölni az öccsét, minden vágya az volt h hősnek tüntesse fel, erősebbé tegye. Mind1 volt h beteg vagy nem, azt akarta h szöcsi ölje meg, és nem szánta meg, sose szánta, az csak mese volt, h gyülöletet ébresszen benne. Ezt hivják testvéri szeretetnek, bár nem a megszokott fajta, de kétségtelen h mindennél jobban szerette a kisöcsit. És meglehet érteni őt is, hiszen Madara keveri a sart, manipulálja, kihasználja őt. Az arrogancia az irritál engem is, de főleg azért mert alaptalan.

Naruto a manga cime. Még jó h róla szólnak a dolgok. Ita-t nem győzte le, az csak Ita 30% chakrájával rendelkező idegen test volt. A naruto neji harc meg nem volt kamu. Itt nem a saját erejéből nyert, hanem a Kyuubi gyógyitó erejét használta (bár nem tudatosan) és chakráját. Neji is elhasználta minden erejét amikor küzdött a Kyuubi-s chakrás Narutoval. Mellesleg Naru messze nem B rangu, nem gyengén erős a Kyuubi nélkül is, de h ha zavar téged h az Inuyasában Inuyasha nyer, a Narutoban Naruto, a Full methal Alchemistben, az acél alkimista stb, akkor fölösleges filmet nézni vagy könyvet olvasni, mert ugyis a névadó főhős nyer.

Szöcsivel nekem csak az a bajom, mint már leirtam pár Hszel ezelőtt h pökhendi és arrogáns, nekem a jellemével van bajom. H ha végig gondolod meg lehet érteni h miért akar bosszut a bátyjáért, és minden látszólag értelmetlen döntését.
Naplózva







kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #864 Dátum: 09 júl 20, 13:41:01 »

Sasukét utálom, mert önfejű, és alapből nem szimpi. Hmm?
De ahogy látom, a szavazás is ezt tükrözi...Sasuke ellenes fanklub Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 20, 13:43:10 írta kankurou0124 » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #865 Dátum: 09 júl 20, 19:03:14 »

öhm bocsi.... de akármit is mondotok nem tudtok olan embert mondani gaaran kívűl és akk is azért mert átváltozott!! ennyik vagytok >.<# Kakashi meg talán azért győzte le mert jounin volt és sasuke meg geni eléggé szánalmas beszólás volt részetekről.... kiváncsi lennék h shippuudenben ki tudná legyőzni..... szerintem senki sem érne a nyomába.... szevasztok ennyi Ördögi >.<#

már bocsi, de inkább azt kellene kérdezni h KI NEM TUDNÁ LEGYŐZNI. Naru erősebb, az összes akatsukis erősebb, Oro is odaverné simán, sőt én ugy vagyok vele h Kakashi is erősebb mint ő. De arról nem itt kell beszélni h ki milyen erős. Ita hagyta nyerni, mert erősebbé akarta tenni, Deidara hülye fejjel öngyilkos lett + ellen használta Oro erelyét is, ami olyan mintha Naruto használná a Kyuubit, Oro is csak azért kapott ki, mert nem megölni akarta, hanem magába olvasztani, még igy is, h a végletekig le volt gyengülve. Ha salyát erőről van szó, szöcsi nem olyan erős. De ahogy olvasom, a magatartása miatt utálják itt sokan,de hagyjuk ez nem ide való.


A mostani mangában amikor Konohamaru és Naruto a sexi no jutsuval versengenek. Pfuuuj azt hittem magam alá csinálok. Azt a kis utánozó, idegesitő kis **** minek kellett beletenni. Nah én őt és a teeamjét utálom mindennél jobban.
Naplózva







Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #866 Dátum: 09 júl 20, 19:06:39 »

akkor az is teljesen érvénytelen amikor EMO herceg átváltozik és védtelenek ellen megy így bár egyébb utóbb úgyis kinyírják mert VESZNIE KELL  mert ez így va megírva és kész remélem a Kagék kinyírják Nevet   de Gaaran kívül még ott volt Hachibi ha Juugo nem gyógyítja meg otthagyta volna a fogát és igen csak a szánalmasságát bizonyította h még le sem győzte őt hanem csak egy másolatot sikerült elvonszolnia  
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #867 Dátum: 09 júl 20, 19:07:02 »

Mindenki magából indul ki Ixion, te mennyit érsz? Leüt
Nem nagyon szeretem ha valaki nekem azt mondja hogy semmit se érek, de szerintem senki-re  se mond azt hogy semmit se ér, olyan vagy mint egy kissebségi Cigány( már bocs )

Föleg-rám, Six-ra, Kankurou-ra, Death Dawe-ra,  és még a többi emberre aki ellenkezik veled szembe hogy "senki"...

Ixion-tól : "ennyik vagytok"  igen értelmes, szerintem ilyen hozzáállásal te vagy egy Senki. Köszi.

Remélem nem kapok semmi  büntetést
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #868 Dátum: 09 júl 20, 19:09:30 »

off:hát végül is ez a kit utálsz legjobban topic, szal egymást is lehet xD
nem, nem akarom szitani a feszültséget...
am sasukét én se birom xD
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 20, 19:11:22 írta MiNamikaze » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #869 Dátum: 09 júl 20, 19:56:04 »

Hooogyneee... sasukét nem lehet legyőzni  Pattog Kiröhög  Na ne nevettess! Kiröhög  Itachinak egy percébe se tellett volna, hogy kiterítve láthassuk a rejtekhely falán. KB 10 másodperc ha elszórakozik vele, de nem több. Kakashinak ugyan nem lenne 1 perc, de még mindig megverné. Narutonak is kb 1 percbe se tellne. ne haragudj, ha a hachibi így be tudta etetni, akkor nem lehet valami nagy szám. jah, Yamatonak se lenne túl nagy ellenfele. tsunade nagyitól kapna egy maflást és kb 3 hónap intenzív osztály után visszatérne a mozogni képesek sorába, a nélkül az idegesítő arroganciája nélkül, amit megjegyzem a nagy semmire csinál. Az akatsukisokról nem is beszélve. És Deidarát nem azért győzte le, mert gyengébb volt nála. Mint tudjuk Deidara buta módon öngyilkos lett. úgyhogy Ennyit sasukéről. Egy balek, akit elkényeztettek, és ezért tartja magát annyira nagyra...

öhm bocsi.... de akármit is mondotok nem tudtok olan embert mondani gaaran kívűl és akk is azért mert átváltozott!! ennyik vagytok >.<# Kakashi meg talán azért győzte le mert jounin volt és sasuke meg geni eléggé szánalmas beszólás volt részetekről.... kiváncsi lennék h shippuudenben ki tudná legyőzni..... szerintem senki sem érne a nyomába.... szevasztok ennyi Ördögi >.<#

Kedves Ixion!

Bocsi, de én itt csak is a shippuudenről beszéltem! Mielőtt sértegetnél másokat, hogy "ennyit értek", talán nem csak elolvasni, értelmezni is kellett volna amit írtunk itt páran. Írtam Yamatot, szerinted mikor szerepelt Ő a sima szériában??? Egyébként Sasuke győzelmeihez nagyban hozzájárultak azok, hogy az ellenfél vagy le volt gyengülve, vagy elborult az agya, vagy csak idióta volt és erősebbé akarta tenni, ahelyett, hogy megszabadította volna a világot egy olyan embertől, akinek a pusztítás a mindene. Ha nincs igazam, elfogadom. De akkor támaszd alá ésszerű érvekkel. Mert én és mindenki más is gondolkozik és alátámasztja érvekkel azt, hogy miért nem bírja, vagy miért tudnák legyőzni Sasukét. Elhiszem, hogy sokat jelent számodra Sasuke, de talán el kéne fogadni, hogy nem Isten, aki halhatatlan és legyőzhetetlen... ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!