24 júl 12, 13:36:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 224982 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #270 Dátum: 08 márc 03, 17:40:38 »

brooklyn:
Hmmm.. Megosztanád velem, hogy Kurenai mivel érdemelte ki az előkelő 5. helyet? Meglep, hogy őt utálni is lehet... Szomorú
egyetértek brooklynnal...az a nő szörnyen idegesítő....bocs,de engem irritál.amikor azt a drámát leadta,h leadja a csapatát...pfujj...ott titokzatoskodott,meg,h az ő hibája,meg senki ne avatkozzon közbe...előadta a hattyú halálát...engem az ilyen kis mártírok ki tudnak kergetni a világból
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #271 Dátum: 08 márc 03, 18:27:59 »

Szegény Sasuke jósokan nemcsípik Szomorú Nekem mindenesetre Kankuro nemnagyon jön be rá is szavaztam de ugynígy Sasori sem jö be... ez a bábos izé hát nemis tudom Mosolyog
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #272 Dátum: 08 márc 03, 18:30:02 »

Senki sem kedveli a lelkileg sérült különcöket?  Johhny Depi
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #273 Dátum: 08 márc 04, 05:50:35 »

Én keddvelem Sasukét , mint szereplőt nekem se tetszik az, hogy a bosszújával van elfoglalva és bármit megtenne csak, hogy megöljön valakit(nem itélem el tudom miét teszi) de nem utálom ( sőt ő a kedvencem)és nála sokkal rosszabb szereplők is vannak pl Itachi
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 07, 17:28:35 írta h_Tunde » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #274 Dátum: 08 márc 04, 09:17:52 »

Én Sasukéval nem vagyok nagyon kibékülve... Túl erős karakter lett belőle... Végül is az elejétől egy unszimpatikus karakter volt... De ez van, ha Kishi mester megutáltatja a nézővel a szereplőit... Pedig szerimtem az ellenkező hatást akarta elérni...
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #275 Dátum: 08 márc 04, 16:20:20 »

Hát igen mondjuk nem mindenki utálja ,de sok mindent tett amiért nem szeretik, de mivel nem ő a nagy rossz és ami a családjával  történt az tragikus ő csak bosszúálló. És valahogy senki (legalábbis én) nem várta volna, hogy"áttér a sötét oldalra", mert ha minden szép és jó az jó de igy érdekesebb lett úgymond mindenki azt várja mi lesz vele vissza tér a konohába vagy meghal  ? vagy mi léesz vele  ?
Naplózva
Dosu
Vendég
« Válasz #276 Dátum: 08 márc 04, 20:39:06 »

Utált karakter jó sok van Mosolyog
Első ként Naruto lenne.Adja az idiótát és a róka démon nélkül annyira nem lenne erős.Elnézést a fannoktol de az én különvéleményem Mosolyog
Utánna Sasuke.Utálatos karakter lett.Sajna.
Végül Sakura.
Tök jó végülis a hármas fogat akikröl szól a történet nem csípem :DDe másokkal nincs gondom vagy nincs olyan nagy gondom velük Mosolyog
Talán még Deidara is befér a negyedik helyre.
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #277 Dátum: 08 márc 04, 22:02:05 »

Kedves Dosu. Abban egyet értek veled, hogy Naruto sokszor kiborító. Engem is sokszor ki tud készíteni, pedig azért én tényleg kedvelem.  Mosolyog Abban is egyetértek veled. hogy a Kyuubi nélkül nem tudná kiénekelni az erdőt a helyéről.  Nevet Ilyen tekintetben valóban nem olyan erős. De azért még nélküle is sok erő szorult belé, és sokkal erősebb, nagyon nagyon sok embernél.  Pontosan  Csak még ki kell bontakoztatnia erejét. (És azért tud aranyos is lenni.   Mosolyog )
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #278 Dátum: 08 márc 04, 22:03:56 »

Azonkívül jpbb lenne, egy csupa ökély főszereplő, akit mindenkit elver?
sokkal izgalmasabb így.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #279 Dátum: 08 márc 04, 22:05:06 »

Dosu,tökre egyetértek(monnyuk én szeretem Deit,és Naruto meg közömbös,de csak azért mert a bnöm imádja,aztán xd..monnyuk mostanában kezdem megkedvelni...)Nekem Sasu az elsö perctöl fogva ellenség volt...annnnyira gyűlölöm--->ANTI SASUKE FAN  Ördögi xD Sakura meg egy ...nemírom le h mi..sztem...meg ahogy állandoan ott lohol Sasuke nyomában mint vmi pincsi,közben szegény Narutot le sem sz....szal én ezt a 3-at nemnagyon bírom ikszdé
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #280 Dátum: 08 márc 04, 22:06:50 »

Azt hiszem, én is Naruto mellé állok.
Sasuke sem lenne akkora harcos a Sharingan-ja nélkül, bár valószínű
erősebb lenne Naruto-nál (a démon nélkül)
Naplózva
Dosu
Vendég
« Válasz #281 Dátum: 08 márc 04, 23:02:21 »

Hát igen a róka nélkül is van elég erő benne.De mondjuk a győzelmei kicsit furák lettek.Belegondolva Kibánál úgy fordította meg a harcot hogy fingot eyett  :asdfghj:Ekkor Kiba meg szinte kiesett ha úgy vesszük Nevet.
Utánna Neji ellen a róka erejével nyert.Bár régen látam ezen részeket lehet mindjárt megnézem de ha emlékezetem nem csal akkor így történt.
Ugyanígy Sasuke a pecsét nélkül annyira nem volt erős mint pecséttel.Igaz Sasuke pecsét nélkül is erős volt.Mert ott volt a topban.Na de nem offolok többet. Mosolyog
Naplózva
Pocok90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #282 Dátum: 08 márc 05, 10:38:30 »

Én személyem szerint orochimarut győlölöm de sasuke se tudott nagyon a szívembe férkőzni. Én amióta nézem a sorozatot azóta az 1. rész óta narutót imádom a legjobban és Saskéval nekem csak az a problémám van h nagyon negatív és Naruto anyi mindennel probálkozott h eismerje és a legjobb barátja legyen Saskenak de mind hiába .
Megértem a boszúvágyát meg minden de azert nem csak magával kéne foglalkoznia . inkább barátokat kellet volna gyüjtenie és akkor még jobb harcos valhatot volna belőle. Nem azt mondjum h béna mert kifejezetten erős de ha van egy vagy több barátaz oldaladon akkor még erősseb vagy(Naruto példája: "Mindent megteszek a barátaim biztonságáért".
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #283 Dátum: 08 márc 05, 15:53:29 »

Ez nagyon igaz mármint a barátos dologra de amig Sasuke konohában volt a misszióin ő is védte a barátait Hakus részek meg a Gaarasaknál ,de az igaz hogy Narutonál nagyon fontosak a barátok de a "sötét oldalon" az embereknek nem nagyon vannak igaz barátai csak szolgálói .
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #284 Dátum: 08 márc 05, 19:20:50 »

Meg nem az,de Sasuke annyira elvan telve magátol...pedig sztem van aki tehetségesebb nála,még Kekkei Genkai nélkül is...mondjuk tény h a Shippuudenben erös lesz..de ott is kiakadtam,hogy milyen hálátlan mert az én szeretett Oromat kinyírja... :(pedig ha Oro nem adott volna neki átokpecsétet,meg nem hívta volna magához még mindig ugyanaz a kis shinobi lenne...szoval sztem kicsit hálásabb is lehetett volna.... :'X
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!