24 júl 06, 19:48:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 224686 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #255 Dátum: 08 feb 19, 14:55:54 »

Hehe ! Nevet Eyget értek . De Deidara - t még mindig úgy utálom ... (leírhatalan) . Akit meg mostanában utáltam meg az Baki a shippudenben anniyra nem csinál semmit , ráadásul úgy tesz mintha meg lenne kötve a keze és nem tud mit csinálni ... (meg mág egyebek)
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #256 Dátum: 08 feb 20, 13:52:38 »

Sasuke viszi ellenszenvi listán nálam az első helyet. Őt is meg lehet persze érteni. Elég gáz családi háttér + családmészárlás. De amikor ott volt végre neki egy biztos pont vagyis nem is egy hanem három Kakashi Sakura meg Naruto. És ő fogja magát és eldobja azért hogy erős legyen hogy gyilkoljon és hogy egy kicsivel se legyen jobb mint a bátyja. Részben persze azért nem nyiffantotta ki Narutot ott a völgyben mert rájött arra hogy nem kell a báttyát utánoznia.... Minden esetre szerinem nem sokkal lesz jobb ha elkezd mindenkit kinyírni aki az útjába kerül mint Itachi...

Másrészről nagyon meglepődtem azon, hogy megparancsolta az "embereinek hogy ne öljenek meg senkit sem. Ez pozitív fejlemény volt a szememben de ki tudja hogy mit hoz még a jövő nem de bár.

Deidarát sem csíptem de ő már ugyebár nem sok vizet zavar.

A másik nagyon irritáló személyiség az Kabuto... A vég nélküli lojalitása Orocsimaru iránt tisztelendő de összességében engem nagyon zavar ez a beleugrok egy kiszáradt kútba ha azt mondják még akkor is ha a túlélésem esélyei egyenlőek a nullával...

Orocsimaru meg Orocsimaru: pszichopata nem kis mennyiségű önteltséggel megspékelve. Örültem neki mikor Sasuke nem kegyelmezett neki, de hát nem igazán jött össze a dolog hála Kabutonak... na ez is Kabuto ellen szól.... Technikai KO
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #257 Dátum: 08 feb 20, 15:05:22 »

En azt nem kedvelem Oroban hogy felhasznalja az emerek almait ugyesen magahoz vonza oket egyszoval kihasznalja oketes ha mar nincs rajuk szuksege megszabadul toluk pl Zaku es Kin  Dosut azert nem mert o ongyilkos lett azal hogy megtamadta Gaarat
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #258 Dátum: 08 feb 20, 15:17:59 »

Nah új ember akit nem birok az kezd Oro lenni,igaz csak azért mert ő tanította Sasuket és így túl erös is lett

A másik az az Ebisu team az ilyen Konohamaruéknak nem azért mondom szerintem nincs semmi egyéniségük,és még gyengék is,tom ,hogy mellék szereplők de akkor is :'X
 
 
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #259 Dátum: 08 feb 25, 21:56:14 »

Ki nem állhatom Deidarát!!! Rajta kívül utálom Hidant (Asuma-sensei Neeem), és Sasukét...
Naplózva

Geeez...
Rogue
Vendég
« Válasz #260 Dátum: 08 feb 26, 13:40:10 »

Tudom, hogy ez most nagyon nem lesz szimpatikus, de én azért a "más" kategóriára klikkeltem, mert egyszerűen nem tudom eldönteni, kit utálok a legjobban...   >.<# Ezért indoklás helyett (nincs energiám mindenkinél leírni, hogy miért utálom/nem bírom, de ha vki nagyon meglepődik egy neven, és érdekli, hogy miértis van a fekete listámon, az sikítson, és elmagyarázom szívesen) ím egy lista:
Naruto, Sasuke, Lee, Gai, Gaara, Asuma, Chouji (nem a kövérsége miatt, hanem mert állandóan zabál - kövérség és zaba önmagukban még nem függenek össze -, és ettől annoying). (Hinatat csak az menti meg, hogy Kurenaion keresztül megszerettem végül, de azért ez az "ujjazás" még irritál.) Ja, és Pakkunt ki ne hagyjam. Szeretem az állatokat, de ennek az ebnek a megjelenése nálam erősen a wtf - kategóriát súrulta...

Btw az azért rosszul esett, hogy ezen a listán bezzeg rajta van Kurenai. Szomorú Ilyet! Még jó, hogy senki sem szavazott rá...
Az Oro - chan utálat meg újra és újra meglep, de nem lehetnek mindenkinek olyan "ferde" hajlamai, mint nekem...   Ördögi
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #261 Dátum: 08 feb 27, 15:29:24 »

kíváncsi lennék, asuma miért került be a listádba. Mosolyog
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #262 Dátum: 08 feb 27, 15:38:44 »

Két embert utálok a sorozatban.
.... Illetve egyet a másik meg nagyon idegesít. Sasuket ki nem állhatom, Hinata meg annyira de annyira fel tud húzni hogy csak na !  Lehánylak
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #263 Dátum: 08 feb 28, 11:23:18 »

kíváncsi lennék, asuma miért került be a listádba. Mosolyog
hát  az  antidohányosok utálhatják Nevet
hmm am én most  ahhogy átgondoltam Ten-Ten mellet szvaznék még Zetsura  mert idegölő h  sose  csinál  semmit xD
meg ott van még Ino aki eléggé szúrja  a  szemem xDDD
hmm mghát lassan Sasuke is kitűnteti magát erre  a címre xDDD gondolom nem kell ragoznom miért is Nevet Nevet Nevet 
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #264 Dátum: 08 feb 28, 11:51:07 »

nemtoom xDDD
nagyon idegesítő  egy kari...
nagyon kemény de  nem tud igazából semmit az ég  egy  világon..
mindíg okoskodik, beleszól a   dolgokba..
mást  piszkál mikor  elbújhatna  annyira  szánalmas Mosolyog
pont  az  a   felépítésű akit  amúgyis  utállok xDDD
szerk.: Ten-Ten ről  van  szó Nyelvesít

Moderátor:
Nem duplapost, csak töröltem közülük. - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 09:36:09 írta Adachi » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #265 Dátum: 08 feb 28, 13:12:19 »

Ino nekem is szúrja a szemem. xD Meg sakurát nagyon utáltam a sima Narutoban. De a Shippuban már egyre jobben kedvelem. Meg Kabutot nem szeretem, azt nem tom megindolokni, hogy miért. talán mert olyan két színű és ott van minden gonosz mellet.  Hümm-hümm Meg Még sai-t sem csíptem annyira. Legalábbis egy ideig nem. Sokáig idegesített ez a "nekem nincsenek érzelemeim" dolog, de mostanság nem sokat szerepel. Pedig már kezdtem megkedvelni. xD
Naplózva

brooklyn
Vendég
« Válasz #266 Dátum: 08 feb 29, 09:24:26 »

Yo!

Na  az én top 10-em (már  ami az  utált  karaktereket  illeti)

1. SasUKE - kun (he he a kis hüe nálam viszi a pálmát már ha  az utált  karaktereket nézem az én "megbosszulom a klánomat " című mániája meglehetősen irritál)
2. Karin
3.Gai - sensei  (a pali  szimplán  irritál azok a pózok meg a fogpaszta  reklám vigyor pfuj)
4. Baki - sensei
5. Kurenai
6. Orochimaru
7. Zabuza
8. Pein
9. Konan
10. Kimimaro
Naplózva
Rogue
Vendég
« Válasz #267 Dátum: 08 márc 02, 20:50:24 »

Datti: "kíváncsi lennék, asuma miért került be a listádba. Mosolyog "

Neeeeeeeem, Adachi, én korántsem vagyok antidohányos, inkább akkor már kocadohányos... Nyelvesít Az Asuma - ellenességnek egyéb, plátói okai vannak... Nevezetesen: rühellem a műkúl, műmájer tagokat. Az a pali meg pont ilyen. Engem valahogy az ilyen "jaj, de megható, hogy ilyen önfeláldozó, ilyen protektor, ő a megmentő" - típusú dolgai sem bűvöltek el... Műkúl és műmájer, az időnként elnyomott cigicsikkel a szájában... Ugyan már kérem, legalább azért ilyen ne lógjon a szájából, ha úgyis csak a kúlsági faktor növelése miatt szívja a dohányt! Sztem nevetséges az a pali úgy, ahogy van. Engem az a karakter egyszerűen idegesít, de annyira, hogy versenyre kelhet Gaijal...

brooklyn:
Hmmm.. Megosztanád velem, hogy Kurenai mivel érdemelte ki az előkelő 5. helyet? Meglep, hogy őt utálni is lehet... Szomorú
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #268 Dátum: 08 márc 02, 23:39:09 »

Sasuket rühellem a leginkább. Kezdetben mert beképzelt b..... , aztán mert ott hagy csapot papot, csak hogy kielégíthesse vágyálmait. És mert minden nő utánna fut.  Nevet 
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #269 Dátum: 08 márc 02, 23:45:05 »

Köszönöm szépen!   Nevet
Igaz, nem értek veled teljesen egyet. Hál' Istenek, a legtöbb nő hamar el is felejti. Mosolyog
Ha a családomat a szemem láttára irtanák ki, talán nekem is megfordulna a fejemben, hogy otthagyok mindent. Szomorú
(És hogy ne térjek el nagyon a tárgytól, nekem a Shino-féle kissé kidolgozatlan és túl különc karakterek nem a szívem csücskei.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!