24 szep 29, 07:28:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 42
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gaara csapat (Kankurou, Sabaku no Gaara, Temari)  (Megtekintve 181993 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #390 Dátum: 08 márc 24, 21:21:05 »

Hát ja igen a ninjak élete nem csak móka és mese hallottál már a gonosz vén....
Na mindegy a valódi shinobikhoz leginkább a Homokfaluiak hasonlítanak, Naruto kb annyira shinobi mint csák norrisz kommandós,
Gaara eleinte egy sérthetelen pusztító szörny volt, de a végére nagyon legyengítették, egyre kevésbé hatásos a "homok koporsó" és az abszolút védelem.
Szerintem sok szerepük már nem igazán lesz a történetben, legalábbis csak filler részben, jöhetnek elő (Gaara a kazekage, mindenki szereti, nincs hová fejlődnie a karakterének)
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #391 Dátum: 08 márc 24, 21:57:06 »

Hát igen nem valószinű hogy Gaara küldetésekre fog járni Kazekageként.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #392 Dátum: 08 márc 24, 22:52:23 »

De azért én nagy valoszinünek tartom , hogyha Naruto ugyan abban a hejzetben lessz mint Gaara volt a Shippuuden elején akkor 100 % , hogy Gaara utána megy akármi lessz .
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #393 Dátum: 08 márc 25, 09:40:20 »

Hát jellemét tekintve biztos, de nem hiszem, hogy Kishi mester mégegyszer ellövi ugyan azt a poént.
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #394 Dátum: 08 márc 25, 12:56:10 »

Hmm, hát az a baj csak h Gaara nem mehet csak úgy el már, hisz ő  Kazekage,és nem hathatja ott a falut  Hmm?
Naplózva

[/center]
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #395 Dátum: 08 márc 25, 13:34:50 »

Ezt mondtam én is na mindegy. De az lehet hogy a homok segítséget kér konohától mint az elején csak más okból.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Kakshi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


Jounin


« Válasz #396 Dátum: 08 márc 25, 18:43:22 »

Hali én azt nem vágom hogy amikor Gaara elment a zacskóal akkor mit vitt benn? Homok keksz? Hányós zacskó? Vagy mi mer nem vágom és elég szomorú volt amikor rávágták az ajtót. Mosolyog
Naplózva

Jay-z
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #397 Dátum: 08 márc 25, 18:45:18 »

na ide leírom én biztos vagyok benne, hogy kenőcsöt vitt, mert előtte azt kért a nagybátjától
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #398 Dátum: 08 márc 25, 18:46:24 »

Kenocso?-az meg micsoda olyanrol meg nem hallottam? Hmm?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #399 Dátum: 08 márc 25, 18:48:18 »

krém a sebekre, mondjuk nálunk az indulona vagy nem tudom mit írjak példának, szóval gyógyszert amivel bekenheti a sebeit hogy ne fajjon nem tudom azt kért szóval... 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #400 Dátum: 08 márc 25, 18:53:13 »

Koszko , kicsit felejtek.
Szoval en Gaararol regen azt gondoltam , hogy egy hidegveru gyilkos (az is volt) , de Naruto megvaltoztatta es enek nagyon orulok mert Gaara az egyik kedvenc szereplom aztan meg Kazakage lett , ennek is orultem.
Temarirol es Kankarurol csak annyit tudok , hogy Gaara tesverei es a Kazakage gyerekei.
Naplózva

Kakshi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


Jounin


« Válasz #401 Dátum: 08 márc 25, 19:13:44 »

 Mosolyog aha belinkelnéd azt a részt a Youtube rol mer nem láttam még...
Naplózva

Jay-z
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #402 Dátum: 08 márc 29, 19:16:15 »

Koszko , kicsit felejtek.
Szoval en Gaararol regen azt gondoltam , hogy egy hidegveru gyilkos (az is volt) , de Naruto megvaltoztatta es enek nagyon orulok mert Gaara az egyik kedvenc szereplom aztan meg Kazakage lett , ennek is orultem.
Temarirol es Kankarurol csak annyit tudok , hogy Gaara tesverei es a Kazakage gyerekei.

Temari nagyon jó taktikákkal szokott előállni.Nagyon figyelmes,de a chuunin vizsgán,amikor Shikamaruval harcolt...hogy is mondjam,kicsit figyelmetlen volt...Amúgy a Narutoban 15 éves,a Naruto Shippuudenbe meg 17-18 éves.Két öccse van,Kankuro és Gaara.Temari fegyvere a legyezője,amit mindig hordoz magával.Ha kell még valami Temyről,szóljatok és írok. kacsint
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #403 Dátum: 08 márc 30, 18:00:13 »

Koszko , kicsit felejtek.
Szoval en Gaararol regen azt gondoltam , hogy egy hidegveru gyilkos (az is volt) , de Naruto megvaltoztatta es enek nagyon orulok mert Gaara az egyik kedvenc szereplom aztan meg Kazakage lett , ennek is orultem.
Temarirol es Kankarurol csak annyit tudok , hogy Gaara tesverei es a Kazakage gyerekei.

Kankuro a Kazekage második gyereke, na Naruto-ban 14 éves volt és retttegett Gaarától. A Shippuudenben 17 éves, és félti Gaarát, megváltozott róla a véleménye, és már nem gyilkológépként gondol rá hanem öcsiként Nevet Mikor először feltűnik beképzeltnek tűnik, de aztán kiderül hogy jószívű, bátor és ehhez képest néha gyáva Nevet Bábtechnikával harcol, a marionettek zsinórjai a saját chakrájából vannak. A Shippuuden-ben három bábuja van: Karasu (varjú) a támadásra és a védekezésre, Kuroari (fekete hangya) a fogjul ejtésre és Sanshouo (szalamandra) a védekezésre. Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #404 Dátum: 08 ápr 09, 17:39:24 »

Valaki meg tudná mondani, hogy ki szinkronizálja Temarit a chuunin vizsga válogatóján? Én már utánanéztem vagy ezer oldalon, de mindenhol csak Vadász beát írják, de az még akkor van, amikor "Új fejezet! Idegenek a faluban!" című részben megérkeznek, mint a vizsga résztvevői... :/ És nekem pont a másik szinkron kellene, de sehol se találok róla infót... Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 42
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!