24 szep 29, 01:16:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 42
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gaara csapat (Kankurou, Sabaku no Gaara, Temari)  (Megtekintve 181907 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #435 Dátum: 08 máj 21, 22:59:35 »

Az annya nem meghalt a születésekor? Nekem nagyon úgy rémlik. Amúgy én szeretem Gaarat egy jó karakter és tényleg elég szörnyű múltja volt.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #436 Dátum: 08 máj 21, 23:22:36 »

Jól emlékszel Hiei, az anyja maghalt mikor a drága apuci Gaaraba pecsételte Shukakut. Pontosan
Naplózva

jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #437 Dátum: 08 máj 23, 14:54:56 »

Ezt véletlenül nem Chiyo-baa tette? Gondolkozik
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #438 Dátum: 08 máj 23, 14:58:59 »

Ha jól tudom, akkor az apja tetette, de chiyoék is ott voltak... ha rosszul tudom akkor javítsatok ki  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 23, 16:03:51 írta gaara_fan » Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #439 Dátum: 08 máj 23, 16:03:04 »

Igen Garaa anja meghalt mikor Gaara megszületett ... Elméletileg a kissrác mikor már tudta irányítani homokot valamiért megölte ... Mert mutattak olyan képeket amin Gaara nayja tartotta Gaara - t a kezében , tahát nem a szülésbe halt bele ... Utána még normális lehetett volna Gaara , ha a többbiek befogadták ovlna , de szerintem elég furcsa volt nekik , hogy a gyerek tudja irányítani a homokot ... Meg eleve különc volt ... Én nagyából onna számolom az elmebeteg Gaara - t miután megölte a nagybátyját ( a szőke fickó aki megakarta ölni ) ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Hiei
Vendég
« Válasz #440 Dátum: 08 máj 23, 16:10:22 »

Szerintem azért őlt embereket hogy az annyának adja a vérüket. Szászke ellen is azt mondta hogy aljasok vérét adtam neked azelőbb de most egy inyencséget tartogatok.xD Szal lehet ő ölte megxDD.
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #441 Dátum: 08 máj 23, 22:54:30 »

Fúú .. Nem tudom ... Ez már a bonyolultabik része a dolognak ... Szerintem a magánytól bekattant 1 kicsit és talán elkezdett valahogy komunikálni a Shukaku - val , és azt hitte , hogy a shukakau az anyja ... Én naggyából ezt tudom elékpzelni ... De ez a része nem hiszem , hogy nagyon ki lett dolgozva ... Valszínűleg csak érzékeltetni kaarták , hogy tényleg kattant a gyerek ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #442 Dátum: 08 máj 23, 23:20:15 »

Jaja...Gaara fura gyerek de ő a kedvenc fiuszereplom...Miert akarta Gaarat megölni a nagybatyja?Mert volt vele kedves is...nem vagom tulzottan ^^"
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #443 Dátum: 08 máj 24, 08:43:48 »

Nem akarta Gaara megölni .
A nagybátyja meg nem bírta megbocsátani , hogy Gaara megölte a csávó nővérét ( laias a saját ayját) . Aztán pedig a 4. kazekage meg akarta öletni Gaara - t .... Gaara nagybátyja elvállalta , hogy megöli ő , aztán maszkban rátámadt Gaara - ra , őt védte a homok és aztán azt hiszem össze ropppantotta  afickót és az még élt 1 kicsit és levette a maszkjá , Gaara elkezdettt sírni , a csávón még voltak robbanó jeghyzetek , fölrobbantotta magát , Gaara életbe maradt , sírt és a megalkotta azt a jelet ami a homlokán van ...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 24, 10:57:11 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #444 Dátum: 08 máj 24, 10:20:12 »

Én úgy tudtam, hogy a ,, szeretet" szimbólum, az a pecsét, amivel a Shukakut belezérták Gondolkozik
Egyébként azt a ,, csávót" Yashamarunak hívták
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 24, 10:37:03 írta kankurou0124 » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #445 Dátum: 08 máj 24, 10:51:01 »

Na jó.. Khm Nevet

A negyedik Kazekage ultimate védelmet akart a falujának, ezért valahogy szerzett egy Bjuu-t [Shukaku, egyfarkú démon], és azt Chiyoo-baa-sama segítségével a fiába zárta, aki még a mama hasában volt. Gaara a szülésnél Shukaku segítségével megölte a kedves mamát, ezért soha nem is ismerte, csak az öccsét, azaz a nagybátyját, Yashamarut, aki mindig is kedves volt vele, és megtanította erre-arra. Azt is ő mesélte be neki, hogy a homok maga az anyja, ezért védi meg, mert szereti, tehát Gaara innen vette, hogy a homok az anyja. Végül, a negyedik Kazekage, vagyis Gaara faterja rájött, hogy Gaara közveszélyes, ezért el kell távolítani, és bérgyilkosokat küldött rá, köztük Yashamarut is, aki a halálnál elmondta, hogy a szíve mélyén mindig is gyűlölte Gaarát, mert megölte a nővérét. És hogy lett volna választása, de ő mégis megpróbálta megölni. Végül megd... Elhalálozik ő is :'X Gaara itt kezd meghülyülni, és szerintem rátett még az a tény is, hogy az apja akarta kinyíratni.
A szeretet szimbólum: nem, azt Gaara, vagyis a Shukaku égette a homlokára, mikor eljött az a pont, hogy elgurult a gyógyszere. A shukaku-t semmilyen pecséttel nem zárták el, ezért van az, hogy Gaara idegállapota kicsit labilisabb, mint Narutoé Nevet

Én legalábbis így tudom Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 24, 12:33:30 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #446 Dátum: 08 máj 24, 12:33:02 »

... eljött az a pont, hogy elgurult a gyógyszere. ...

ikszdé

Van egy érdekes különbség az animében és a mangában egy a Gaara multját bemutató kép között.
Majd este előkeresem és belinkelem mindkettőt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #447 Dátum: 08 máj 25, 19:39:23 »

Az említett két kép:
A mangás egy kicsit dilisebb Gaaráról árulkodik:
http://kepfeltoltes.hu/080525/gaara_anime_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/080525/gaara_manga_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(A játékok fizikai állapotát érdemes figyelni).

Majd még keresek ilyeneket, mert van még egy pár (persze nem csak Gaarás). kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #448 Dátum: 08 máj 25, 20:19:53 »

Húú nem kímélte szegényeket ... Mondjuk lehetett sejteni , hogy az anime - ben viszsafogottabban lesz megalkotva , mert azt eleve fiatalabbak és többen nézik ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #449 Dátum: 08 máj 25, 20:51:20 »

Hát azért én nem csodálom h ien volt,esetleg azt h megtudott változni. :/
Naplózva

[/center]
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 42
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!