24 okt 08, 13:22:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos cuccok készitése(házilag)  (Megtekintve 125384 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #285 Dátum: 10 aug 27, 14:13:53 »

Sasori gyűrű: http://kepfeltoltes.hu/100827/gyuru_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ennél már csak az lenne az egyszerűbb, ha papírból lenne Nevet de sztem jól mutat. Mivel llilám nem volt a képre PSel tettem a király köré lilát
Naplózva
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #286 Dátum: 10 aug 28, 08:38:47 »

Télleg jó lett Nevet. De a gyűrűd volt és abból csináltad vagy a gyűrűt is te?  Pojén
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #287 Dátum: 10 aug 28, 08:48:49 »

ez egyszerú fólia csak, tod amivel az ételt becsomagolják Nevet
egy olyan 4-5 cmes darabot levágsz, az egyik oldalán(a szélesek közül) középre raksz egy 1 forintost (én egy kicsi gombot tettem, mert a.) nincs egyforintosom b.) ennek be van horpasztva az egyik oldala ) Szal odarakor és feltekered. vagy 3-at 4et lehet fordítani kb az elég. Gondolom egyérelmű, hogy a gomb lesz a gyűrű teteje, és a két kilódó szára meg félbehajtom először keresztben aztán hosszában is, fordítok rajta 9 fokkal, és összeterkerem megfelelő méretre a két végét és tadá
Naplózva
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #288 Dátum: 10 aug 28, 11:30:51 »

Áá értem :Dlehet megcsinálom de  lehet dei-s be Nevet
Naplózva

Rega-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 11

Klószvadász ._.


WWW
« Válasz #289 Dátum: 10 aug 30, 11:09:47 »

Hali!
Hát nemtudom, hogy most ide írjam vagy ne... De nem nagyonn találtam megfelelő topicot..
Lenne egy olyan kérdésem, hogynincs e valakinek szöke rövid parókája...Naruto cp-hez.. de úgy bolti ár alatt?*-*
Remélem nem gond, hogy ide irtam...
Naplózva

"Berohantak a szobába Mao éppen a videojátékon ugrált közben a fejét a falba verte és finom női hangon sikongatott."
xD
"-Babi néni, itt a bauxit, önmagának csináltam.
 - De szép bauxit.Honann van ?*.*"  "
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #290 Dátum: 10 aug 30, 14:12:25 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=376.msg499267#msg499267 sztem itt kérdezd talán nézi vki akinek van
Naplózva
Rega-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 11

Klószvadász ._.


WWW
« Válasz #291 Dátum: 10 aug 30, 17:35:46 »

Köszönöm szépen.. én ezta  topicot valahogy nem találtam... vak vagyok lehet...Nevet
Naplózva

"Berohantak a szobába Mao éppen a videojátékon ugrált közben a fejét a falba verte és finom női hangon sikongatott."
xD
"-Babi néni, itt a bauxit, önmagának csináltam.
 - De szép bauxit.Honann van ?*.*"  "
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #292 Dátum: 10 aug 30, 20:47:27 »

off sok a topic de használd jobboldalon felül a panelban a keresőt ott megtalálhatod a topicokat
Naplózva
sasuke-san123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #293 Dátum: 10 szep 05, 08:34:09 »

én csinálnék cosplayt de sehogy se tudom elkezdeni mert már van kunai-om fejpántot is csintam és egyszerüen nem tok hozzákezdeni a ruhához
Naplózva

nem az számit hogy szereted a meséket vagy sem DE A NARUTOT SZERETNIE KELL MINDENKINEKXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #294 Dátum: 10 szep 05, 22:07:28 »

Kezd el úgy h kinyomtatsz egy képet összeírod mi micsodából lehet átalakítani és a legjobb h elmész egy turkálóba és ott találsz NAGYON olcsón olyan ruhadarabokat amit át lehet szabni vagy alakítani  az én CP-m 30%-a turiból van és mégis versenyt nyertem vele kacsint és ha valamit nem találsz méteráru       szóval én így ajánlom a CP elkezdést
Naplózva

sasuke-san123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #295 Dátum: 10 szep 07, 14:17:10 »

 :Dköszi mellesleg most költöttem a zsebpénzem (25.000.Ft)
Naplózva

nem az számit hogy szereted a meséket vagy sem DE A NARUTOT SZERETNIE KELL MINDENKINEKXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #296 Dátum: 10 szep 07, 15:28:15 »

Vagy veszel egy cosplayt.. azt nem kell szenvedni vele. (bár tény, hogy a bolti cosplay elég hülyén van színezve, mondjuk egy akatsuki köpenyt meglehet csinálni úgy, hogy boltban veszel egy egyszerű fekete ballon kabátot vagy a turkálóban vagy akárhonnan, és egy másik ruhából, ami vörös, kivágsz felhő alakzatokat, és fehérrel körbevarrod a felhöket a ruhán, a ballon kabát közepére meg az aljától a felső részéig egy vörös csíkot kreálsz, és kész van, bár lehet kicsit drága lenne xD.)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 15:29:23 írta Suigetsu » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #297 Dátum: 10 szep 07, 17:17:42 »

meg ha köpenyt akarsz, sztem lehet olyat is, hogy veszel egy olcsóbb Drakula jelmezt, mert abbol van már egész olcsó is. Annak a belseje nagytöbbségben piros, szal pont jó. sajna ujja nincs, csak köpeny, de ha van egy ügyes nőstény a családban meg tudja csinálni perfektre;)
Naplózva
sasuke-san123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #298 Dátum: 10 szep 09, 13:47:02 »

thx a mamámmal elkeztünk egy pókember jelmezt csinálni mert össze keverte itachit a fekete pókemberrel ...
Naplózva

nem az számit hogy szereted a meséket vagy sem DE A NARUTOT SZERETNIE KELL MINDENKINEKXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #299 Dátum: 10 okt 15, 19:17:48 »

Na felélesztem a topicot. Csináltam 1 Hidan nyakláncot (hordani mondjuk nem lehet ikszdé) szal megcsináltam a

"háromszöget" fából lefujtam szürkével http://kepfeltoltes.hu/view/101015/h_romsz_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg aztán

hozzá biggyeztettem a mágneshez (lol) http://kepfeltoltes.hu/view/101015/m_gnes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg és a

végén így néz ki http://kepfeltoltes.hu/view/101015/hidan_nyakl_nc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Várom  véleményeket.
Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!