24 szep 21, 15:35:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCON 2008. szeptember 27-28. - Budapest, Pecsa  (Megtekintve 74647 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #105 Dátum: 08 júl 21, 20:32:54 »

Engem vonattal max. 16 éveen engednek fel, szval marad a kocsi... Az már más ha nem tudunk megállni, én gyaloglok akár KM-ket is, csak ne tévedjek el ^^
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #106 Dátum: 08 júl 21, 20:36:01 »

11 eves vagy? Hat engem most se nagyon engednenek, (mintha 2 ev kulonbseg oan sok lenne x'D) de ha tudjak hova megyek kivel stb.. akk miert ne??ikszdé
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #107 Dátum: 08 júl 21, 20:37:48 »

izébizé Nevet ha valaki pestre jön vonattal egy pesti tutielémegy állomásra és elkiséri pecsához szal ez nemprobléma Nevet hakell akár énis *hősbeállás* ikszdé szoval jöjjenek csak minéltöbben és cpben....amugy elsőre 1 napnemolyan rosz... Nevet
Naplózva

Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #108 Dátum: 08 júl 21, 20:39:15 »

Mire jön a Con már 12 xP (szept. 3) Engm azért nem engednek el, mert: "Eltévedek" "Nincs kire bízzanak" "Kivel menjek?"  ... Én ebből mindet meg tudom cáfolni, de ők tudják..  :/ Rákéne anyámat ebszélni, d úgyse engedne el xDD Szal marad a kocsi...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #109 Dátum: 08 júl 21, 20:40:50 »

wow én meg lusta vok utazni 80km-t nah am mind1 ti meg mindkétnap jé...
ja haku kösz az infot az autóval nem érdemeset  Nevet
ja még akartam vmit jaaa most sem megy senki esztergom felől netán ugye igazam van nah gondoltam.....
fu jut eszembe igazolványt minél előbb kell újíttatni+talán ujat csináltatni vagy megkereesni a magyar igazolvánzom bár ha vonattal mek nem veszem hasznát hmmm....szemétség....am nem érdekes csak jó mérgelődni :'X
jaj és még vmi jut eszemmbe nem hiszem hogy én állomásról oda talállok reméllem igen :'X
/hmmm anyámnak asszem rákellett jönni hogy jobb ha elenged meg megbźható vok Nyelvesít ja nehogy elhidje vki/
je nóra ha akkor elkisérnél? *szépen néz a hősnőre*
hah most azér is elfogsz menni...tom lassan írok de fura a bill....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #110 Dátum: 08 júl 21, 20:41:42 »

csak az a baj hg nem ismertek fel.xD
Vegulis oruljj hg felvisznek. Mert ha nem tudnanak es ebbol adodoan kell vonatozni, akk telleg szar ha nem engednek.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #111 Dátum: 08 júl 21, 20:43:40 »

Hát engem tudinem vinne felsenki sem...de végülis nekem ez már az 5. Con lesz...eddig se volt semmi...sőt anyu a cp-mben is segít..meghát tudja hogy a fórumosok eddig nem ettek meg pedig már találkoztam velük...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #112 Dátum: 08 júl 21, 20:45:16 »

hát persze hogynaná....ha megkér valaki akkor természetesen elkisérem....csak azabaj h hiába vagyok pesti nemvagyok biztos az útvonalba dehát majd megnézzem h hogy kell eljutni pecsáig a mikis bkvnkal ikszdé amugy akimeg messziről jön annak is sztem szivesen megveszik pestiek jegyét..... emrt énispölö majdelmegyek veni pecsához jóóóhamar és hamegkér vki akkor tökszivesen megveszem Nevet

>ade Morita....ezlesz a egküüülönlegesebb conod mert....találkozhatsz...VELEEEEM XDDDD kicsitse hangzott egoistán xD mind1 ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #113 Dátum: 08 júl 21, 20:46:12 »

 Nevet szerintem ilyen felismerős dolgokat meglehet oldani  Nevet bár nincs sok tapasztalatom ....és izé szal nem vok az a személy akinek erről sokat kéne nyilatkozni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #114 Dátum: 08 júl 21, 20:47:06 »

hm.. most hg mondod en nem tok felmenni jegyetvenni  Hümm-hümm x'D
Am jah... belinkel kepet magarol, vagy elmondja miben lesz..
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #115 Dátum: 08 júl 21, 20:54:35 »

Ha öszejön őszire énis mek bnőmmel, és sztem hasonló lesz mint a tavaszin, csak nemtom ki fog elkisérni ^^" Me vki felnőtt kell h foglaljon nekünk helyet a nagyteremben xDD
Amm mi Szegedről indultunk, aztán szépen a nyugatiba, és onnan kényelmesen eltudtunk menni a Pecsába. Az volt a jó h már a megállóba láttunk 2 emberkét aki a conos térképet nézegette aztán a troli vagy nemtommire jöttek ien homlokvédőben ^^
De a vonatozás kész élmény =D Naooon rem összejön  >.<# Azon is gondolkodm hogyha mégse elkéne rángatnom anti animefan bnőmet  xDDD Jól néznénk ki hogyha sorra fikázná majd a megvett cuccaimat XP
Bár inkább csak a legjobb bnőmmel kéne mennem, vele lenne a legjobb... Mer rajta kívül naon nemlenne kivel mennem  Neeem Én pedig akajok menni x33
Sztem én cp-zni ssoe fogok, egyrészt lusta vok ruci megcsinálására,a ztán nem szeretem ha fotózgatnak me nemvok vmi fotogén alkat xD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 08 júl 21, 20:58:45 »

A felismerésről:
Telószámcsere (ha van teló^^), megcsörgetés: "hali, itt vagyunk a zöld oszlop mellett" ikszdé

Handy:
Én se vagyok fotogén, de nem túlzottan érdekel. Tégy te is így. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #117 Dátum: 08 júl 21, 21:03:05 »

Van teloo..xD^^.  Am nekem 1 ismeroos bnom van aki animes, de o is fiatalabb nalam (es mindketten kisnovesuek vunk x'DDD) Tehat ot se engedik el egyedul.. sztem. (tellleg majd szolok hg jojjon ide forumra. Nevet)
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #118 Dátum: 08 júl 21, 21:06:20 »

Telószámcsere, tényleg jó ötlet.....

Amúgy, ne ilyedj meg Noemimi. Bejutni nem (annyira) nehéz autóval, de ha bejutsz, kiraknak téged és elmennek valahová az jó, mivel ha később érkezel (ilyen fél 10, 10 körül) akkor lehetetlen lesz parkolni ^^
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #119 Dátum: 08 júl 21, 21:09:33 »

Igaza van Chakrának, tőlem is majd megreped a kamera lencséje, mégis szeretek cp-zni, nagy élmény Pirul Főleg, h most másodszorra fogok a színpadra lépni, és nagyon izgulok, de iszonyat jó lesz Nevet Mindenkinek javaslom legalább az egyszeri cosplayezést, megéri kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!