24 szep 28, 07:08:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 299416 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #1080 Dátum: 10 máj 29, 22:01:42 »

Akkor nem a vidikarival van a gond.
Szerintem próbáld meg újratelepíteni a gamet. Milyen op rendszered van?ú

Én 1 hete csináltam egy surát, törölni akartam 2 perc után(xD) HU szerón, törlöm, erre nem az törlődik ki, hanem a 42es fms+9es 3misi +7es halálos vértes Testi Harcosom, hát nagyon örültem neki, mind1...
Még régen csináltam medálos karit, azt húzom felfele, most a poén az, h 25ösön úgy ölöm a temetőt, mint anno nagykarimmal 35ösen, szal ez a kari erősebb lesz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 29, 22:03:43 írta Max » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1081 Dátum: 10 máj 30, 01:32:47 »

Sziasztok! Mostanában én a Ddmt2-t toltam. Viszont hallottam hogy régebben volt ilyen account lopás. Mikor végre megoldódott a Videókari gondom, (Aki járt az oldal leállása elött a segitség topicban az tudja hogy miröl is beszélek) végül is az volt a gond, hogy kellett egy új. Na de hogy tovább folytassam a story-t. Bejelentkezek, belépek, még mikor töltött, azt hittem minden a régi, hát nem. Egy kard+0ám maradt, egy királyvértem és 0 yangom! Ez elvettem a kedvem attól, hogy tovább Ddmt2-vel játszak. Én mennék magyar szeróra, de nem nagyon van kivel bandázni. Esetleg ha valaki privát szeróval játszik az légyszi irja már le itt vagy pü-ben a szeró linkjét. Nagyon köszi elöre is a segitséget. Bár az is lehet Ddmt2-t elöröl kezdem, ki tudja mit hoz még a jövö^^.
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1082 Dátum: 10 máj 30, 08:31:35 »

XP van a gépemen de mondtak valami olyat h a config nál próbáljam és ott átnyomtam azóta feljön 1mpre és csak utána irja ki lehet h ott lenne a megoldás?
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1083 Dátum: 10 máj 30, 10:39:29 »

Hali.
Szerintem magyarra fordítva elég egyszerű. ( Legalábbis nekem )

A számítógéped nem rendelkezik 3D grafikus kártyával. <-- Én ezt hámoztam ki belőle.

Tehát: A legvalószínűbb ok az, hogy a vidikártya nem 3D grafikás, azt viszont nem tudom, hogy le lehet-e olyan frissítést tölteni hozzá... De azért majd írd le, hogy milyen a videókártya. Mosolyog
De én ezt tartom az okának...
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #1084 Dátum: 10 máj 30, 16:25:15 »

Olyan vidikártyát már nem gyártanak ami nem 3d-s, már vagy 10 éve.
A másik meg hogy ha a fifa megy rajta ne mond már nekem, hogy nem 3d-s...
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1085 Dátum: 10 máj 30, 18:25:20 »

Na jó, ehhez a részéhez nem értek, de ha egyszer ezt írja ki nála hibának akkor mit mondjak?  Nevet
Én is furcsállom, hogy kiír egy hibát néha valami játék, és nem is az a baja...
Mást nem tudok segíteni.  >.<#
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1086 Dátum: 10 máj 30, 19:16:07 »

jó kösz mindent fiuk átnéztem a gépet tényleg beszart a vid kártya nem tudjátok kb mennyi az ára egy ujj nak ? nem a legjobb ára érdekel de azért rosz se legyen ikszdé
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1087 Dátum: 10 máj 30, 21:39:06 »

Hello! Off: Gery, milyen árfekvésben szeretnél videókarit vásárolni? nekem a tesóm Bp-n vett nekem kártyát 14kért shader model 5.1-es 512 mb-s és nagyon pöpec a kicsike. Ha megmondod az árfekvést, hogy hány ft a minimum, illetve a maximum, akkor talán elö tudok neked szedni valamit. De hogy ne legyen teljesen off. Nektek mi a kedvenc kasztotok top5 sorrendbe szedve? Nálam ez a sorrend: Sálmán, nem tudom miért, de valamiért nem tetszik ez a kaszt annyira. Sura, volt pár Sura karim, általában elcsesztem öket, de egyébként nagyon ütös kari. Ninja, ez a kaszt azért tetszik annyira, mert jól lehet vele rejtözködni, és nagyon szép sebzéseket érhetsz el vele. És végül a Harcos. A Harcosaimból volt eddig a legtöbb, mind magyar, mind p szerón. Szerintem állati Karakter és pvp-ben is hihetetlen. Szerintem, hogyha inkább pvp-karit akartok javaslom a mentát. De áhh.. én nem tudok dönteni. Szóval kedves Metinezök, Szerintetek melyik a jobb? Testi vagy Menta?Nevet
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1088 Dátum: 10 máj 31, 14:09:53 »

Testi vagy menta?  Ohh My God
Hogy én ezen mennyit gondolkoztam... >.<#
Egy biztos, méghozzá az, hogy mind a két fajtának a 2 kezes a jó. Mondják, hogy testinek kard, de ez hülyeség, hiszen 2 kezessel többet üt, és az, hogy az lassúbb, mint a kard...hát...mire való a harci mámor?
Másrészt a mentának nagyobb a def-je az erős testtel, de sokkal lassúbb, mind ütéssel, mind skillel.
Szóval ez egy szinte megválaszolhatatlan kérdés, egyik ezért, másik azért, de a menta többet sebez skillel, a testi meg ütéssel.
Egyébként a kaszt sorrendem:
1. Ninja ( Valamiért a skillek rugalmassága, meg az a harcművészet *.* )
2. Sura ( BM surám 92-es, de ahhoz képest gyenge vagyok, másrészt a BM surához nem sok szakértelem kell... )
3. Harcos ( Erős karakter, sokak szerint a leggyengébb, fő erősségének az ájulásos skilleket tartom. )
4. Sámán ( Körülbelül a surához hasonlítanám, de nekem nem jött be, kicsi az ütése, meg nem is tudom... Erős, de nem nekem való. )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #1089 Dátum: 10 jún 02, 14:04:02 »

Nem értem miért istenítitek ennyire ezt a harcost...
Egyébként testinek az egykezes azért kell, mert azzal folyton rángat magas mámorral.
Szerintem:
1. Ninja (nekem is az van, ügyesen nagyon jó pvp-s, és talán ez az egyetlen kaszt ami lvl 75ön le tudja verni a Jégboszit ^^)
2. Sámán (magas skillekkel és szinten nem semmi dolgokra képes és a sárkány sámán pvm-ben is megállja a helyét)
3. Sura (a kard sura 70 felett a legjobb pvm kari, a bmnl nem sok jobb pvp kari van)
4. Harcos (a menta a test miatt nagyon jó pvm [szerk.K bosi elírtam ^^], de vhogy ez a kaszt nem fogott meg)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 04, 20:18:50 írta peti93 » Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1090 Dátum: 10 jún 02, 14:47:48 »

A gond, csak, hogy a mentális borzasztó pvp-s, ő épp pvm-ben jó. ^^ A testi egy bizonyos szintig mindkettőben jó, de aztán egyre inkább kezd elgyengülni, igaz, jól felcuccolva és magas skillekkel nagyon jó pvp-s, szinte fel sem lehet állni, egyből vagy lebénít, vagy csak simán megkapod a 4 ütést és már esel is el megint. A mentálisnak az a hátránya, hogy elképesztően gyenge metinütésben, legalábbis 65-70 felett mindenképpen...
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1091 Dátum: 10 jún 02, 23:25:31 »

A metin ütésben valószínűleg azért gyenge, mert nincs aurája >.<# mint a tesójának.  Nevet
DDMT2-n első karim és azóta is a legnagyobb ( mondom legnagyobb, nem kedvencem ) a BM sura volt, de az egy uncsi karakter, arról nem is beszélve, hogy 86-os Tőr ninjámnak 35% mágia def mellett haverom 75-ös BM-ét ( aminek szinte csak vértje, fegyója, meg pajzsa van ) épphogy legyőztem, kb. 2-3k életem maradt. smirksweat
Szóval a BM erős, de az alapból nagy ereje miatt könnyű megunni, és szerintem kicsit túl lett turbózva. Szerintem aki azzal akar "menőzni", hogy milyen erős, ne BM-el tegye, mert azzal ( szerintem ) nem nagy dicsőség.
Természetesen gyakorolni, szívatni a másikat tök jó, de azzal elérni nagy dolgokat nem nagy szám...
 bye bye
( Egyébként ti erről mit gondoltok?  Nevet )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1092 Dátum: 10 jún 03, 15:20:55 »

BM sura egy remek karakter, de kezdőknek talán a legrosszabb választás. Borzalmasan rosszul fejlődik, legalábbis warló nélkül mindenképp. Ezt persze az ellensúlyozza kicsit, hogy pvp-ben nagyon jó...hogy őszinte legyek, sosem szimpatizáltam a BM surával, a kardsurát tartom a(z egyik) legjobb karakternek.
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1093 Dátum: 10 jún 03, 18:37:29 »

 >.<#
Én nem értem, mindenki máshogy gondolja mint én!  Nevet
A BM-em 92, és amikor 200 volt a szorzó naponta tudtam tolni egy szintet... Ohh My God ( WAR ló nélkül! )
Szóval szerintem ha találsz lélek barlangban egy jó termet ( ami csak egy van  Nyelvesít ) akkor 1 szint/nap.
A tőr ninjám viszont kegyetlen rossz fejlődő karakter. Hmm?
( Az arra jó, hogy min. 7k-t küldjek ninja fajtársaira Nyelvesít )
Egyébként ennek a ninjámnak ma lett meg War Lova, szóval HAPPY vok. ( Csak egyből el is cseszte a 12-es ló küldit, ami 1 órámba került... >.<# )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1094 Dátum: 10 jún 03, 18:40:57 »

Akkor menj magyar szerverre és megnézem, hogy hogy fogsz naponta szinteket lépni 90 felett...^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!