24 szep 27, 21:10:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 299300 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #1230 Dátum: 11 ápr 16, 19:00:56 »

sziasztok aki metin2mesterezik az irja már le hogy ki mert én is mesterezek(bármilyen meglepö  Pojén)nekem van ott egy 53-as WP surám a nevem:DrHaxxWP,csak az a baj hogy kb. május 12-edike elött nem biztos hogy lehetek fent Szomorú
Naplózva
ryuk3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 14


« Válasz #1231 Dátum: 11 ápr 17, 18:54:10 »

Nekem a metin2mesteren van egy 104es sámánom de a nevét nem mondom el mert a végén még huzatni akarjátok majd magatok Nyelvesít(De ha dob valaki egy PMet elmondom Nyelvesít)
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #1232 Dátum: 11 ápr 18, 14:05:09 »

eléggé egy kis önző vagy te... én szerintem a társakat segiteni kéne, és ha pl nincs vlkinek ideje h szétkockulja az agyát h elérje a 100 lvlt akkor segiteni kéne neki egy kicsit szerintem.. bár ez jófejségtől függ =)
Naplózva


TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #1233 Dátum: 11 ápr 18, 16:37:30 »

Treyman ez mind szép és jo,de képzeld el:nekem egy forgalmasabb napon vagy 100-an rámirtak hogy huzzam öket(pedig mesteren +200%-os EXP kapás van,szal 1 ora alatt 30 vagy kb.haverom 4 nap alatt 80-as lett  Pojén pedig ugy hogy abbol 1 napot arra szán rá hogy szerezen jo cuccokat)
Naplózva
ryuk3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 14


« Válasz #1234 Dátum: 11 ápr 18, 19:40:35 »

eléggé egy kis önző vagy te... én szerintem a társakat segiteni kéne, és ha pl nincs vlkinek ideje h szétkockulja az agyát h elérje a 100 lvlt akkor segiteni kéne neki egy kicsit szerintem.. bár ez jófejségtől függ =)
Szia.
Anyit mondanék hogy nem csak úgy lehet elérni a 100lv-t hogy szét kockulod a fejed! Én nem játszom olyan sokat DE amikor fel megyek igazábol csak fejlődök és haverokkal beszélek. a Metin2Mesteren folyamatok újítások vannak amik megkönnyítik a fejlődést, pl. Mester Vért, 95ös fegyverek, új map és még sok-sok más. És ha te segítenél egy ''cs''(Counter Strike)-vel köszönő, jeleket nem ismerő, írni nem tudó, 50es karinak aki a játékhoz még érteni se ért akkor azt megnézném..
Naplózva
SenninNaruto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #1235 Dátum: 11 ápr 22, 18:48:34 »

Hali! Játszik valaki a sima magyar metin2-ben az aurigán a jinno birodalomban?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1236 Dátum: 11 máj 16, 15:01:59 »

Elég rég írtam ide, most csak egy rövid összegzés, mi is van velem. (Már, ha van egyáltalán, akit érdekel.) Mint azt hiszem korábban mondtam, a fejlődésben megálltam 75-nél, csak annyit fejlődök, amennyit a küldetés(ek) ad(nak), ami dt runokon összejön, ilyesmi. Azóta 77-es vagyok. Körülbelül egy hónapja kaszás ládából nyitottam egy harag kardot, felköveztem, felhúztam +6-ra, így most azzal aprítok. Ma hajnalban, olyan 3 óra körül meglett a P áthatolásom. Videót is csináltam az utolsó lélekkő beolvasásakor. :D
Szerintem körülbelül ennyi.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1237 Dátum: 11 máj 16, 16:23:00 »

Valamennyit fizettem, igen, de elég keveset. Annyi volt, hogy vettem vagy 2 alkalommal egy hetes exp gyűrűt, meg vagy 3 ördögűző tekercset.
Naplózva
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #1238 Dátum: 11 máj 29, 21:44:13 »

Hmm, hát a magyar metin most egyre jobb. Jó sok event volt mostanába szóval jön a pvp karimnak a píínz dögivel. Nevet
De amúgy én is hanyagolom a játékot mostanába. Heti 1 talán 2 órára felmegyek. Túl sok már a low.  ikszdé
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1239 Dátum: 11 jún 03, 21:58:44 »

Az összes szerót megjártam a felsoroltak közül, Dawe96, avagy S1n3x, Sinex néven szoktam fentlenni.Nevet GGmt-t azt hiszem kipróbálom, a régi a leállás előtt jó volt, majd összefuthatnánk valamikor.^^
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1240 Dátum: 11 jún 04, 10:40:26 »

Tőrninja, Testi vagy Menta wari, és BM az ász számomra!!:P Szerk: Találtam egy elég jó p szerót, lekaptam a klienst, full angol szerver, és nem tűnik könnyűnek, ha jó, jöhetnél arra is, most gyorsan belépek arra a bizonyos fórumra.(No reklám Nevet) És írok neked talán egy űzit a szeró nevével, itt nemmerek reklámozni.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 10:46:32 írta Dawe » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1241 Dátum: 11 jún 04, 11:14:23 »

Optolásnál nálam mindig a hp, crit, és persze az átható találat az érdekes. Volt egy olyan karim is valamelyik kissebb szerón, hogy alap kardal vágtam a gyerekre 60k-t. ikszdé Meg haverommal régen toltuk egy szerón, felcuccolva mindketten, meg minden.... És akkor kihív pvp-re. Elfogadtam, nem dmg hackel jött? De! Nem levertem? De. Nevet Igaz  utána megvert 3x, de hát dmg-hackel könnyű. Utálom a hackereket.:S
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1242 Dátum: 11 jún 04, 12:42:49 »

Kellene egy szeró, felmennénk ketten, csinálnál céhet, és darálnék így hűséges szolgádként. Pirul
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1243 Dátum: 11 jún 04, 20:03:28 »

Én meg épp inkább külföldi privát szervereket szeretem jobban, mint magyarokat. Nekem az valahogy olyan idegesítő, a magyarok amúgy is kötsögök. :D
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 20:55:08 írta Krieg » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1244 Dátum: 11 jún 04, 20:18:43 »

Nekem társalgással nincs bajom, angolul tudok. Én nem vettem észre, hogy rosszabbak lennének az emberek, mint magyaron. Max abban, hogy ha erősebb vagy az átlagnál, egyből dmg hacker vagy. És furcsamódon sokkal kényelmesebb, ha nem magyarul vannak a nevek. Van már annyi tapasztalatom, hogy úgy is tudjak mit csinálni, hogy nem értem, ami oda van írva, szerencsére. És nagyon szoktam élvezni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 93
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!