24 szep 27, 21:16:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 299324 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
8hokage XD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1170 Dátum: 10 szep 11, 13:45:04 »

értem én nekem csak hívóm van fegyveres lóhoz asszem de hiába hívom nem jön és privin játszom metin2mester en
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1171 Dátum: 10 szep 11, 13:55:28 »

Értem. Nos a c betü megnyomásával bejön ugye egy kis ablak. Majd ott nézd végig az alsó opciókat és lessz egy olyan ikon, ahol egy ló fej van, meg alatta egy szám, és van ez a 2. lovas ikon. Nézd meg hogy melyik alatt hanyas szám van, és ird le. Megnézem mit tehetek. Nevet Nevet
Naplózva

8hokage XD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1172 Dátum: 10 szep 11, 14:00:33 »

a skilleknél (ahol az érzelmek vannak arra gondolsz ? meg a horgászás ijenek?) mer ott semmi szám nincs :S kis időbe telt de sikerült rájönömm hogy kell használni a lovat (bocs az offért) kössz akinek segített Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 12, 13:37:12 írta 8hokage XD » Naplózva
ryuk3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 14


« Válasz #1173 Dátum: 10 szep 28, 21:31:08 »

Nekem jobban tetszik a Metin2Mester mint a sima metin2. Job is, fejlődni is jobban lehet, a drop viszont legalább nem olyan mint a ddmt2-őn.(vagyis nagy) >.<#
Naplózva
8hokage XD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1174 Dátum: 10 szep 29, 07:36:06 »

én csak az eredetit próbáltam meg ezt a m2m-t az m2m jobban teccik nekem mint a sima ikszdé a ddmt2höz még nem volt szerencsém, az mien ?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1175 Dátum: 10 szep 29, 11:52:58 »

Nem akarlak elbátortalanitani töle, de olyan, mint a többi Metin... Kispistikkel van tele, régen jó volt amikor még én játszottam, árak, szorzók is jók voltak de most. Technikai KO De azért egy installt megér.... kacsint
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1176 Dátum: 10 szep 29, 13:13:33 »

Szerintem a ddmt2 80%-a nem "játszik", egyszerűen csak unaloműző... Csak beszélgetni megyek fel én is. Technikai KO
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1177 Dátum: 10 szep 29, 13:28:14 »

Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy privát szerverekre csak azok mennek játszani, akiknek nincs kitartása és esze a GF-es Metinhez. Sokkal nagyobb "dicsőség" GF-es metinen elérni mondjuk egy 80as szintet, mint priváton lvl 99-et full +9-es cuccokkal...
Nem azt mondom, hogy nem játszottam még priváton, játszottam, illetve néha most is játszok, de csak olyankor, ha épp GF-es Metinen nem találok elfoglaltságot. Privát szervereket ahogy még korábban mondtam nem használom másra, mint karakterek kipróbálására.
Ennyi voltam.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1178 Dátum: 10 szep 29, 15:52:54 »

Azért vannak kivételek. Láttam már olyan p szerót is, hogy alap gf-es szorzók. Egyszerüen ahhoz nem csak kitartás kell, de pénz is. Azért jó a privát szeró, mert ha ott drágán is, de megvannak az itemshopos cuccok. Tudom, ez egy kicsit a gf-es Metin ellen van, de szerintem ha nincs pénzed, nem fog(vagy csak iszonyatosan nehezen és sok kockaság árán) a 99.-es szint. Nevet
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1179 Dátum: 10 okt 01, 12:40:50 »

Egyetértek Dawe, még annyit fűznék hozzá, hogy bár nagyobb dicsőség GF-es szerón nagynak lenni, egyben unalmas is.
( Ezért hagytam ott 37-es szinten xDDDDDDDDDDDDDDD )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1180 Dátum: 10 okt 01, 13:52:02 »

bár nagyobb dicsőség GF-es szerón nagynak lenni, egyben unalmas is.
Erre vannak kitalálva a céhek. :) Nekem sikerült beilleszkednem egy nagyszerű közösségbe és immáron több, mint egy éve együtt vagyunk, sokat beszélgetünk, tartjuk a közös programokat. Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de én privátot sokkal hamarabb meguntam. Kivittem egy karit max szintre, minden cucca +9 vagy minimum +8. És nem tudok vele mit csinálni...
Mellesleg GF-es szerveren sem unalmas, maximum úgy, hogy ha nincs céhed vagy valami baráti köröd, valamint ha ott akarsz ülni a nap 24 órájában a GF-es metin előtt. Akkor tényleg tud unalmas lenni. :D (de napi 24 órában a legtöbb dolog unalmas)
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1181 Dátum: 10 okt 01, 18:00:44 »

A céh az tényleg jó, ééés... Ja igen, mennyire volt fullos a karaktered? Nevet
Privát szervereken akkor vagy full, ha mind a 4 kaszt ellen +9-es, duplás cuccaid vannak, és 99 vagy. ( Ez lehetne szabály is xD )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1182 Dátum: 10 okt 01, 19:50:08 »

Én még olyan szerót is láttam, ahol 50%os szorzók voltak. Meg hát azért is jók a privátok, mert sok új dolog van benne. Például 2010es fegyverek meg ilyenek. És tök jól néznek ki.Nevet
Naplózva

all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #1183 Dátum: 10 okt 03, 11:36:33 »

krieg magyar metinen hanyas vagy?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1184 Dátum: 10 okt 03, 15:36:37 »

GF-es magyar metinen 70-es vagyok, de már 3 hónapja nem fejlődök, mert megálltam skilleket húzni. :)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 93
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!