24 szep 24, 19:40:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a kedvenc szereplöd?
Hinata - 45 (5.4%)
Naruto - 138 (16.7%)
Sakura - 19 (2.3%)
Sasuke - 99 (12%)
Shino - 3 (0.4%)
Chouji - 0 (0%)
Ino - 2 (0.2%)
Gaara - 47 (5.7%)
Kakashi - 77 (9.3%)
Jiraiya - 26 (3.1%)
Kiba - 7 (0.8%)
Neji - 23 (2.8%)
Konohamaru - 1 (0.1%)
Shikamaru - 42 (5.1%)
Rock Lee - 23 (2.8%)
Valamelyik Hokage - 9 (1.1%)
Itachi - 70 (8.5%)
Temari - 9 (1.1%)
TenTen - 3 (0.4%)
Orochimaru - 15 (1.8%)
Kisame - 8 (1%)
Deidara - 28 (3.4%)
Zetsu - 1 (0.1%)
Tobi - 21 (2.5%)
Yondaime - 38 (4.6%)
Valamelyik másik Akatsukis - 13 (1.6%)
Más - 19 (2.3%)
Juugo - 1 (0.1%)
Valamelyik Bijuu (1-9 farkú démonok) - 6 (0.7%)
Kankurou - 0 (0%)
Sasori - 4 (0.5%)
Tayuya - 3 (0.4%)
Pein - 18 (2.2%)
Kabuto - 3 (0.4%)
Gyilkos Méh (Killer Bee) - 4 (0.5%)
Uchiha Madara - 3 (0.4%)
Összes szavazó: 705

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenc szereplöd és miért?  (Megtekintve 94758 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #330 Dátum: 10 márc 07, 23:55:46 »

Hát, nagyon sok rokonszenves karakter van. A többség igazából szimpatikus, de ha választani kell, akkor Jiraiya. (Bár az új avatarom már nem erről tanúskodik). Kakashi, Naruto, a Sandaime Hokage és még sokan mások is ott vannak a kedvencek között, de Jiraiya jelleme nagyon hasonlít az enyémre. (És itt a komoly Jiraiyára gondolok, nem pedig a perverzre. Nyelvesít) Az örök balek, aki mások előtt mindig igyekszik humorral leplezni a gondjait, de ha szükség van rá, akkor minden erejével odateszi magát. A haláláról szóló jelenet pedig az egyik legmeghatóbb fikciós halál volt, amit valaha láttam.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #331 Dátum: 10 márc 09, 08:45:29 »

Számomra Gaara(ő volt az első "normális" karakter akit láttam naruto világában és még a stílusa is tetszett és ő volt akiért elkezdtem nézni az animét és utánna a mangát) volt a kedvencem kb.250 részen át, de utánna nagyon nagy favorit lett Dei' és Tobi, Dei a szövegért(a robbantás művészet xD), mindig megváratta Sasorit aki ezt nem igazán tolerálja xD és a stilusáért, nha és Tobi nagyon nagy szövege van, és amilyen jó színész...nha nem fárasztom tovább magam az írással :-D xD
Naplózva

Fear of the dark!
Hiei
Vendég
« Válasz #332 Dátum: 10 márc 11, 10:21:58 »

Véletlen se azért szeretted meg Deit mert minden mondata után hmmm. Sasori danna méres lesz rám hmmm. Te egy hasznos Jinchuriki vagy hmmm.
Véletlen se ezért kedvelted meg?*.*
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #333 Dátum: 10 márc 23, 15:02:50 »

neke, 2 kedvencem van
hinata: mer szerintem kiemelkedik mindegyik ninja közül azzal hogy a saját életét is feláldozná narutoért még PL sakura csak ült nézet és sirt egy kicsit szóval szerintem egy nagyonkirákly karakter

a másik sasuke: ő egy igazi egyéniség egyuttal egy olyan karakter aki mindig okoz valami meglepetést egyuttal rendkivül kitartó de amit most értékelek benne hogy mindent eldobna, minden elvét felaggya  csak hogy beteljesítse a bosszúját valamint rendkívül erős
Naplózva
Sterlok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 7



« Válasz #334 Dátum: 10 ápr 01, 10:41:14 »

Lehet hogy erős meg stb.. és tény és való jó karakter de én 2 szereplőre raknám a voksot Naruto és Kakashi.
Naplózva
Tomka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #335 Dátum: 10 ápr 04, 12:26:50 »

Úgy igazából én a szereplők nagy részét nagyon szeretem, mert mindegyiknek megvan a maga kis egyénisége, de Naruto és Gaara a két kedvenc. Naruto mert bejön a kis idióta stílusa, közben pedig tud komoly is lenni (ritka pillanat). Gaara meg hát... nem tudom Nevet Tetszik a komolysága ^^
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #336 Dátum: 10 ápr 18, 17:29:49 »

Ezen még nem igazán gondolkoztam. Talán Itachi-ra raknám a szavazatom, mert karakteres, hidegvérű és megfontoltan cselekszik mindig. (Legalábbis amíg meg nem halt...)
Naplózva



UchihaSharingan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #337 Dátum: 10 ápr 18, 18:06:23 »

Én is Itachira tettem a voksomat.Erős, baromi sok jutsut ismert,a genjutsu volt a specialitása,és a sharingannal is jól bánt.Plusz egy kicsit sajnálom is, az értelmetlen halála miatt.
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #338 Dátum: 10 ápr 18, 22:58:17 »

Nekem elvileg a grafika miatt tetszettek meg egyesek, a karakterek meg csak azok akik ha gonoszak is de tisztességesen harcolnak és jó a filozófiájuk.

Kinézetben és lazaságban Gaara a top, meg Pein.
Aztán ott van Naruto akit nem lehet nem szeretni, Itachi, Shikamaru, Kakashi, Deidara, Haku, Zabuza és Kimmimaro
Ők ki voltak jól dolgozva, jó a stílusuk, erősek és saját  útjukat járják, bármi is legyen az. Na jó, ebből 3 nem túl önálló és részben félreinformálódott, de mégis.
A csajok közül persze vannak akit kedvelek, vannak akik egyáltalán, dehát harcos vonatkozásban maxx Temari állja meg a helyét. Egykét filler szereplő még érdekes volt, meg majd az animeban vagyok kíváncsi a Mizukagera Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #339 Dátum: 10 ápr 25, 00:15:44 »

Sasuke, Naruto(part1 kizárólag), Jiraiya, Kakashi, Deidara, illetve Sai is egész szimpatikus. Bár a lista alján egyértelműen Deidara áll, de még ő is befér ide szűkösen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 11, 17:01:49 írta Mistich » Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #340 Dátum: 10 máj 03, 18:47:16 »

Nekem Naruto a kedvencem , mert egyszerűen nem tudok betelni vele , hogy abból a kis mitugrászból ilyen "fess" legény lett .
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #341 Dátum: 10 máj 31, 16:25:11 »

Sasuke és Killerbee Nevet

Sasuke karaktere egyedi. Nem nagyon látni más animékben ilyen szinten kidolgozott karaktert és bár sokan utálják aki jobban belelát és beleképzeli magát a helyzetébe az megérti. Az ö helyében énis ezt tenném.

Killerbee : Ö is nagyon nagy arc Nevet Maga az optimizmus és harc stílusa amikor gyszerre 8-9 karddal harcolt Sasuke ellen az ütött.
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #342 Dátum: 10 aug 10, 15:21:49 »

Shika mert azzal a kevés csakrájával is mesterien bánik, meg okos, nagyon jó shougis (én is játszokm , tom h nem egy könnyü játék) ráadásul a normál, és a shippuuden közti 3 évben ő fejlesztette ki a legtöbb technikát sztem. de ha nem is akkor is sokat (többet mint naruto Nyelvesít) meg nagyon kötelesség tudó, mert ha egyszer van feladata azt szivvel lélekkel csinálja.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #343 Dátum: 10 szep 21, 21:52:06 »

Kedvenc szereplők  Gondolkozik nehéz kérdés
Itachi (az eltökéltsége miatt), Hidan(jó karakter), Kimimaro (mert), Sasuke (a stílusa miatt), Pein (csak), Kakashi (szintén stílus), Shikamaru (ha ő harcol, akkor az tuti jó harc lesz) kb ennyi  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #344 Dátum: 10 szep 25, 21:05:05 »

Nekem pein,mert brutális az ereje,és nagyon vad ezekkel a piercingekkel.Narutó a másik,bármit megtesz a barátaiért,és soha nem adja fel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!