24 szep 27, 19:11:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 548422 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2325 Dátum: 11 okt 18, 11:38:01 »

hamisjoe: szerintem keresné tovább az ilyes féle helyeket de akkor vagy nem talál vagy igen.

ultra: nem biztos hogy talál.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2326 Dátum: 11 okt 19, 09:04:01 »

Kit érdekel? Akkor megszerzi máshjogy a megfelelő tudást, Orochimaru már gyerekként is zseni volt, egy szörnyeteg chakrájával. Hogy is hívják a sebhelyes vallató csávót? Na, ha ő összepisili magát attól, amikor visszaemlékezik rá, amikro egyszer látta közelről, akkor azért látható, hogy Orochimaru nem egy Kovács Jánso volt, aki belebotlott valami szerencsés tudásba. A kígyós vonal, halhatatlanság, meg iylesmi meg megvolt azóta, hogy meghaltak a szülei, és úgy döntött, látva ezt a törékenységet, hogy ő nem fog.
Plusz a könyvtár csak filelr volt, ha Orochimaru használt is forrásokat, nagyrészt önállóan érhetett el akkoir is mindent.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2327 Dátum: 11 okt 19, 21:27:57 »

Akkor javítok: Mi lett volna ha Orochimaru jófiú lett volna Pontosan
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Putir
Vendég
« Válasz #2328 Dátum: 11 okt 20, 14:05:10 »

+ 1 nagyon erős harcos aki segít a egyesített shinobi haderőnek a harcban.
Bár azt nem értem hogy orochimaru mért kezdett el testet cserélni?
Mert ha azért mert muszáj volt mert különben meghalt volna akkor az lett volna hogy meghal mer jó fiúként nem cserélt volna testeket.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2329 Dátum: 11 okt 20, 14:17:38 »

Valószínűleg ha a helyes úton marad, ő lesz a Yondaime Hokage, a Kyuubis eset sokkal másabban alakult volna, elég nagy a valószínűsége annak, hogy Tobit a Minato&Orochimaru páros megölte volna (ugye a Kyuubi "védelmezésére" csak kivonult volna a Hokage, így ő is harcolt volna Tobi ellen), a kilencfarkú pedig... nem tudom, valószínűleg Minato akkor is lepecsételte volna a felét Narutoba, viszont a történet 1000x nyugisabb lenne.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2330 Dátum: 11 okt 20, 14:24:11 »

Azon gondolkodtam hogy mért lett volna ő a 4. hokage szerintem akkor is minato lett volna a hokage.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2331 Dátum: 11 okt 20, 14:28:37 »

A hozzáállása, és a jutsus mániája miatt nem őt választotta a harmadik. Valószínűleg ha a jó oldalt erősíti, akkor nincsenek ilyen "problémái", így egyértelműen a tanítványát teszi meg utódként Hiruzen, mint ahogy az ő mestere is tette.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2332 Dátum: 11 okt 20, 14:32:31 »

Az igaz ,de attól hogy jó lenne még lehet hogy lenne a jutsu mániája csak éppenséggel nem lenne olyan hogy embereken kísérletezik.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2333 Dátum: 11 okt 20, 14:44:14 »

Alapvetően valóban nem az a gond, hogy jutsumániás volt, hanem a kísérletek, viszont az, hogy valaki a jó érdekében (valószínűleg Konoha érdekében) sok jutsut akar tudni (bizonyos határokon belül) nem egy negatív dolog, így szerintem örömmel adták volna egy Orochimaruhoz hasonló elmének a Hokage címet.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2334 Dátum: 11 okt 20, 14:54:51 »

Szerintem Oro az egyik legvagányabb szereplö >.<# Szerintem is ö lett volna a Hokage, mert Minato még kicsit  fiatal volt.Ja igen és azért cserélgette a testeket, mert szó szerint félt a haláltól, és ha egyszer testet cserélt muszáj testet cserélnie újra mert meghal.
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #2335 Dátum: 11 okt 22, 15:29:24 »

hát ha oro jó lenne akkor még a konohaiak körébe tisztelnénk sasukét, és akkor a SWW is másképp alakul.
(ui.: SWW: Shinobi world war)
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2336 Dátum: 11 okt 22, 18:06:21 »

Mi lett volna, ha Kushinának kétpetéjű ikrei születnek? Egy lány és egy fiú. Minato pedig a róka egyik felét a fiába, másik felét pedig a lányába pecsételte volna. A fiú lett volna Naruto és a lány Naruko (kinézetre pedig, mint Naruto Sexy no jutsuja). És persze mindkettőjük arcán az elmaradhatatlan rókabajszok. Temperamentumra Naruto a szokásos, Naruko pedig olyan nyugis, mint Minato (persze neki is meglennének a saját Uzumakis hü'leségei). Ninjutsuban kb. ugyanolyan ügyesek lennének, csak Naruko ésszel tanulna, Naruto pedig tapasztalattal (ahogy most is). Ugyanúgy árvaként és elszigetelve nőnének fel. A 7-es csapat viszont különleges lenne, mert mivel az ikreket nem akarnák elválasztani egymástól, az lenne az egyetlen 5 fős csapat. A csapaton belüli helyzet a következő lenne: Sakura és Naruko erősen rivalizálna Sasuke kegyeiért, Naruto Sakurába lenne beleesve és Sasukét tartaná a riválisának (mint a rendes történetben). Természetesen a csapat elválaszthatatlan lenne, mindent megtennének egymásért.

Vajon egy ilyen felállás mellett mennyiben lenne más a történet? kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Putir
Vendég
« Válasz #2337 Dátum: 11 okt 22, 18:43:26 »

Hát 2x annyi naruto Nevet bár szerintem 1 is elég .
Egyébként hogy gondolod "narukonak" is olyan sok csakrája lenne mint narutonak van vagy neki normális mint a többi embernek?
Meg azt nem vágom hogy olyankor 2 róka lenne mert akkor mondjuk 50 felé pecsételnének egy rókát és egy kis hadseregbe beleraknák akkor elégé tápos seregeket össze lehetne dobni.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2338 Dátum: 11 okt 22, 19:39:49 »

Yin t az egyikbe Yango a másikba Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2339 Dátum: 11 okt 22, 20:58:36 »

Eza Narukos téma érdekes, de szerintem nem lenne 5 fős csapat, mert akkor Sakurát nem választották volna ki ebbe a csapatba, ha lánynak ottlenne Naruko, de akár ottlenne Sakura akár nem, Kakashit az Uzumaki ikrek kikészítenék...  smirksweat . Sasuke után 2lány sírna a Shippuban.

Mi lenne ha Sasuke lánynak születik és nem fiúnak.
-Itachi ugyanúgy kinyír mindenkit a kishugán kívül, és ugyanúgy bosszúskodna és lelépne
-konohában nem a lányok nyáladzanak érte hanem a fiúk
-ugyanúgy Kakashi lenne a tanára a saringan miatt
-naruto nem rivalizálna vele hanem fanolná, és a másik fiútársával rivalizálna a kegyeiért
-nem Karin rohangászna utána hanem Suigetsu
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!