24 jún 17, 03:56:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504877 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2295 Dátum: 11 máj 04, 16:43:33 »

És mért? Lehet,hogy Sharingan
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2296 Dátum: 11 máj 04, 16:45:37 »

Kishimoto egyszer azt nyilatkozta erről ha jól tudom, hogy az egyik szemébe Sharingan a másikban meg Byakugan lenne. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2297 Dátum: 11 máj 04, 17:25:22 »

ÉN most egy olyanra gondoltam ezeket látván,hogy a két doujutsu keveredne és tovább fejlődnének egy teljesen új doujutsuvá... Gondolkozik
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2298 Dátum: 11 máj 04, 17:36:08 »

Akkor ezt mértnem csinálták meg konoha fejesei? Hogy egy saját doujutsujuk legyen amit senki se ismer...Ezért hülyeség az elmélet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2299 Dátum: 11 máj 06, 06:39:31 »

Azért nem csináltak ilyet, mert az klán, mint egység egy elég "szent" dolog, egy város vagy ország vezetőinek sem illik és nem is ajánlott belepiszkálni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2300 Dátum: 11 máj 13, 17:08:48 »

Ez nem egy "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?" téma,hanem egy abszúrd elmélet.Tudjuk,hogy Nagato Uzumaki.Tudjuk,hogy van Rinneganja.Mi van akkor,ha Rikudou Sennin(a hat út bölcse) is Uzumaki lett volna,és az Uzumakik vérvonalképessége a Rinnegan.Mi van ha Kushina rosszul mondta,hogy a Senju és az Uzumaki távoli rokonok.Mi van ha igaz az,hogy az Uzumakik vérvonalképessége a Rinnegan,ami csak akkor akiválódik,ha pl.: Meggyílkolják a szüleidet a szemed előtt...Mondom abszúrd elmélet.Ez akkor villant be amikor bementem a fűrdőbe a vizet megengedni........  Nevet ikszdé ikszdé
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2301 Dátum: 11 máj 13, 17:11:59 »

Ez akkor villant be amikor bementem a fűrdőbe a vizet megengedni........  Nevet ikszdé ikszdé
Micsoda összefüggés Nevet
Amúgy már nem te vagy az első aki felvetett, végülis lehet benne valami, mert a Senju klánban csak 1 ismert tagról tudunk, aki birtokolta a vérvonalat, viszont az összes többi ismert tag is kiemelkedő shinobi lett. Ez illik az Uzumakikra is, ha így nézzük. Bár nem tom, h ez off-e itt.
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #2302 Dátum: 11 máj 14, 08:29:11 »

Mi van ha igaz az,hogy az Uzumakik vérvonalképessége a Rinnegan,ami csak akkor akiválódik,ha pl.: Meggyílkolják a szüleidet a szemed előtt...

Csak hát akkor már Narutonak rég lennie kéne rinnegannak.. vagy pedig sokat kell gondolni rá hogy legyen rinneganom legyen rinneganom xD
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2303 Dátum: 11 máj 14, 08:47:26 »

Dejó is volna ha ez így működne  Nevet
De sajnos nem így van,és véleményem szerint kicsi esély van rá,hogy Narutónak is rinneganja legyen.Ám valami csavar biztos lesz még ezzel.

Ha Naruto megtudná,hogy Nagato Uzumaki volt,akkor vajon mit csinálna???
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2304 Dátum: 11 jún 12, 11:16:57 »

Mi lett volna ha Sasuke klánját nem mészárolja le Itacsi hanem Sasukét tanítja hogy jó harcos legyen belőle.
Akkor is gonosz lett volna belőle? Vagy olyan lett volna mint Madara és elvette volna bátya szemeit a hatalom miatt?

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2305 Dátum: 11 jún 12, 11:40:03 »

Akkor az Uchiha klánnak össze jött volna a puccs és ők irányították volna egész Konohát. Szerintem Sasuke, akkor nem lett volna gonosz mert ugye mi oka lett volna rá ? Sasuke meg nem vette volna el a bátya szemeit mert nem tudta volna bántani Itachit. Tobi meg bukta volna a tervét mert Itachi megvédte volna Sasukét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2306 Dátum: 11 aug 27, 00:13:06 »

Mi lett volna, ha Orochimaru annak idején megszerzi Itachi testét?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2307 Dátum: 11 aug 27, 08:29:37 »

Lehet, hogy a testtel """csak""" annyit ért volna, hogy megfejti a Sharingan titkait, mivel Itachi már valszeg akkor is beteg volt. De nem marad sokáig abban a testben.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2308 Dátum: 11 aug 27, 16:18:24 »

Szerintem a Mangekyo Sharingannal osztotta volna a népnek az Amaterasut ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Celam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #2309 Dátum: 11 szep 02, 11:32:01 »

Mi lett volna ha Jiraiya helyett orochimaru tanítja Nagato, Yahikoékat? (akkor később orochimaru sasuke helyett szerintem Nagatot akarta volna, ha megtudja, hogy van Rinnenganja.) Ezen kívül még mi történt volna szerintetek?

Mi lett volna, ha Itachi elmondja az igazat Sasukenak mialatt harcolnak? És akkor mi lett volna, ha ezt már azelőtt megteszi, mielőtt elhagyja a falut? (Én arra tippelek, hogy Sasuke vele akart volna menni, feltéve, ha annyi idősen képes megérteni, hogy miért is volt szükség Itachi kegyetlen tettére, bár ha megnézzük mi motiválja a jelenlegi Sasuke-t, kétlem, hogy bármit is megértene belőle, akkor vajon fiatalabb korában hogyan hatott volna rá az igazság?) Mondjuk az sem kizárt, ha Itachi szájából hallja, akkor másként állt volna a dolgokhoz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!