24 jún 17, 02:33:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504770 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2085 Dátum: 10 jún 16, 21:22:52 »

szerintem ha nem megy el Marcsihoz,ennyrie nem is hülyült volna meg.az lehet hogy Danzout meg azt a másik 2 vénembert elintézte volna,de szerintem a falusiakat nem akarná lemészárolni.meg hát igen,a manga fő szála eltűnt volna xD
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2086 Dátum: 10 júl 02, 23:04:21 »

ezt nem tom hova irjam, de a hang falu még létezik na szóval, mi lenne ha a hang falu csatlakozik az akatsukihoz és részt vesz a háboruban? tudom h nem valami erősek de azért érdekes lenne
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2087 Dátum: 10 júl 02, 23:58:43 »

Sztem ez nem fog megtörténi Hang falu az Oro faluja aki utálja az akatsukit Nevet Mondjuk Kabuto-val lehet h a hang falu is szimpatizáns lesz az aka-val de nem hinném Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Morause
Vendég
« Válasz #2088 Dátum: 10 júl 03, 01:13:44 »

Nem tudom irták-e már de. Mi lett volna ha... Naruto beáll az akatsukiba és neki kell elkapnia a jinchukat!?!? Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2089 Dátum: 10 júl 03, 01:35:39 »

Az anime jelenlegi állása szerint, vagyis ha senjutsuban harcolt volna, talán pár állatot betudott volna gyűjteni 1v1-ben, de sztem pl killerbeenél elbukott volna, aztán ha halála szélén van előtör a kyuubi Nevet
Naplózva



Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2090 Dátum: 10 júl 03, 12:09:31 »

ha naruto beállt volna akának akkor értelmetlen lett volna mivel egyből elkapják azt kiszedik a rókát és meghal naruto
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2091 Dátum: 10 júl 03, 13:22:37 »

nem, mert sorrendben kell kiszedni őket. Legalábbis ha jól rémlik eztmondták.
Az meg nagyon is valószínű, hogy a hang csatlakozik az Akához, végülis a falú feje Oro, de mivel Marcsi most leginkább Kabutoban található meg, ő a főnők. Bár most minek kéne Tobinak néhány hang falusi ninja, amikor Kabucsimaru azt éleszt fel akit akar?
Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #2092 Dátum: 10 júl 03, 13:56:41 »

Vannak kétségeim, hogy a hang falu még létezik e. A Konoha elleni kudarcba fulladt (és óriási veszteségekkel járó) támadás után már nem nagyon szerepelnek. Szetintem Orochimaru nagyrészt feláldozta őket (alkalmasint szó szerint is), aztán hagyta a projectet a fenébe.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2093 Dátum: 10 júl 03, 19:36:07 »

Vannak kétségeim, hogy a hang falu még létezik-e.

Érdekes. Mióta Sasuke megölte Orochimarut, kiszabadította a foglyokat, Kabuto meg otthagyta, úgyhogy szerintem megszűnt a falu létezése. Már senki nem beszél róla.
Naplózva
Wantedlord
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2094 Dátum: 10 júl 08, 18:19:35 »

Mi let volna ha a negyedik a pecsetelesnel nem hal meg ? es naruto nem kel egyedul felnonie... es az egyik legnagybbtol tanul gyermekoratol fogva ?
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2095 Dátum: 10 júl 08, 18:21:49 »

szerintem valami olyasmi hogy nem ment volna el Jiraiya-val,KIishi nem idegesített volna fel azzal hogy kinyírta Ero-sennint,és Naruto jóval előbb eléri ezt a szintet... a hokagés dologgal kapcsolatban nem változna a hozzáállása,mert az idegesítené hogy az apja miatt tisztelik és saját erejéből akarna hokage lenni...
vagy valami ilyesmi xD
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2096 Dátum: 10 júl 11, 22:02:41 »

Mi lett volna ha Orocsi maradt volna a faluban tanítani narutot és ero-sennin lett vonla az örült aki meg sasuket?
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2097 Dátum: 10 júl 11, 22:54:52 »

Érdekes dolog enne. Nevet Már látom is a dialogust. Kakashi: sok évig probáltam össze hozni a rasengant a villám ellemmel és lám neked sikerült felül multál minket Nevet
Naplózva

...
...
DeiDara95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7


« Válasz #2098 Dátum: 10 júl 14, 08:19:44 »

Hmm akkor narutonak nem békaidézése lenne hanem kigyo. Meg átokpecsétje ikszdé. Hmm.
Naplózva

A robbantás, MŰVÉSZET:D
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #2099 Dátum: 10 júl 14, 14:52:49 »

Mi lett volna ha Pein vagy esetleg Tobi lenne Naruto igazi apja? Gondolkozik Katona
Naplózva


Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!