24 jún 17, 00:43:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504635 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2040 Dátum: 10 feb 13, 23:24:09 »

Én nem akarok megbántani senkit, de ez így már egyrészt túl abszurd, másrészt túl értelmetlen.
"...ha Lee-nek kiszednék a szemöldökét és jó sérót csinálnának neki?"
Ez pl. szerinted egy olyan kérdés, amit bárki is komoylan venne, és komolyan akarna rá válaszolni? Kb. mint amikor múltkor valaki azt kérdezte, hogy mi lenne ha Hinata megzsarolná Naruto-t, hogy ha nem jár vele, akkor megöli magát.
 Ez se nem egy brazil szappanopera ahol Naruto azért van Hinata-val mert az zsarolja őt, se nem a Topmodell leszek, ahol Lee új külsőt kap.

Mi lenne ha, Obito nem halt volna meg a küldetés alatt, sőt, teljes siker lett volna, és mindenki épségben hazaért volna Konoha-ba?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2041 Dátum: 10 feb 14, 00:12:29 »

Akk valszeg Itachi keze által hal+ őis, és Kakasinak nemlenne saringan és nemlenne aza nagyon laza karakter akit annyira bírok...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2042 Dátum: 10 ápr 10, 10:52:23 »

Rem,nem írta még senki,de mi lenne ha Hiashi meghalna,vagy valami történne vele és Hinata lenne a klánja új vezetője.
Tudom beteges egy elképzelés de akkor legalább megmutathatná,hogy alkalmas a feledatra.Ki tudja,talán ő lehetne
a klán történelmében a legmelegszívűbb vezető!Én naon  bírnám. Gondolkozik
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2043 Dátum: 10 ápr 10, 10:57:56 »

Hinata nem lenne jó vezetőnek és szerintem ezt ő is tudja ,egy uralkodónak kemény kezűnek kell lenni ,a jó szív az nem erény egy ilyen pozícióban ,persze hasznos ,de ...én a helyében biztos átadnám Nejinek ,vagy egy öregebb hyuugának.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2044 Dátum: 10 ápr 10, 11:06:33 »

Nyilván egy másik, idős és tapasztalt Hyuuga kapná a vezetői címet, nem adnák egy gyerek kezébe se, ez biztos. Habár sok jelentőséggel nem bírna a dolog, hiszen úgy se nagyon mutatják őket.
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #2045 Dátum: 10 ápr 10, 12:02:07 »

Mi lenne ha Naruto magátol változik visza emberé és nem segit nekki a 4-ik?
Naplózva
Zetsu-Senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


The unFair Zetsu :)


« Válasz #2046 Dátum: 10 ápr 11, 13:28:46 »

Az valószínűleg hosszabb ideig tartott volna.De Pein nem érhetett volna hozzá.És Naruto harcképtelenné válhatott volna hiszen anno csak a negyedik farok előjöveteléig tudta kontrollálni magát.Most a nyolcadik is előjött.Hát lehet hogy kiütötte volna magát.

Mi lett volna ha a Kyuubi csak később támadja meg Konohát?
Naplózva

Vénusz-légycsapója
Your Nightmare!
A rémálmod!
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2047 Dátum: 10 ápr 11, 15:33:34 »

Az valószínűleg hosszabb ideig tartott volna.De Pein nem érhetett volna hozzá.És Naruto harcképtelenné válhatott volna hiszen anno csak a negyedik farok előjöveteléig tudta kontrollálni magát.Most a nyolcadik is előjött.Hát lehet hogy kiütötte volna magát.

Mi lett volna ha a Kyuubi csak később támadja meg Konohát?

Naruto talán megismeri a szüleit, egész másképp nőne fel-talán nem lennének nehézségei mert ugye ott lesz neki a vérvonala is, inkább azt edzi, szóval teljesen más stílusa lenne. És nem készült volna belőle sorozat xD
Ha későb betámadja, úgyis az apja kell meghaljon mert más nem bírna a rókával. Szóval csak a róka által megölt személyek és hozzátartozóik lennének mások. Talán Iruka nem kedvelné Narutót de mivel a Kyubit másba raknák bele, így nem lenne olyan mint Gaara eleinte.

Mi lett volna ha végigjátszák a chunin vizsgát ami megszakadt? Ki győzne? Teszem fel ha Shikamaru is nem adná fel...
Naplózva
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #2048 Dátum: 10 ápr 13, 16:27:20 »

Egyértelműen Sasuke-Naruto harc lett volna a végén de épp azért szakították meg mert nem lett volna egyenlő igazából a Róka chakrája hasznos lett volna de így rasengan nélkül nem igazán ment volna neki
Aki ismer tudja,hogy Shikamaru a kedvencem szal evvel a dologgal elfogult vagyok sztem naruto legyőzésére talált volna módot de saszkéval nem bírt volna
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2049 Dátum: 10 ápr 29, 12:13:50 »

Mi lett volna, ha anno Kakashi Obiton-nak  a jobb szemét kapja meg és nem a balt?Valószínű, hogy most más MS technikát tudna?
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2050 Dátum: 10 ápr 29, 13:00:15 »

Hááát,nehéz kérdés de szerintem attól még nem tudna más MS technikát,elvégre ha jól emlékszem akkor Obitonak abban a pillanatban mindkét szeme ugyanolyan fejlettségi szinten volt,ellentétben Sasukéével,de ebbe inkább nem kéne belemenni.Az én szerény véleményem szerint Kakashi nem nézne ki ugyanolyan jól mint most ha a jobb szeme lenne Sharinganos.És akkor már aeleve a jobb szemének lett volna annyi és nem a balnak.(mármint Kakashinak)Vagy az hogy most melyik oldalra melyik szem kerül az teljesen mindegy?Én sem vagyok abszolút biztos ebben,de akkor javítsatok ki.
Amúgy érdekes elképzelés,egy másik technika....tetszik az ötlet...csak hát nem így alakultak a dolgok....
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2051 Dátum: 10 ápr 29, 13:12:30 »

Hát elvileg nem mind1,mert a jobb és bal szemből különböző MS technikákat lehet előhívni.Egyébként nagyon tetszik a kérdés,csak nem akarok találgatni xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2052 Dátum: 10 ápr 29, 20:39:05 »

Aham, ha Itachiból és Sasukéból indulunk ki, akkor a két szem MS-ének különböző jutsuja van. Az egyik egy nagyon erős ninjutsu (Amaterasu, Enton), a másik pedig egy nagyon erős genjutsu (Tsukoyomi). Ezek alapján Kakashi Obitótól a ninjutsus szemet (Kamui) kapta meg. Ha a másikat kapja a feltételezhetően(!) valami táp genjutsut tudna. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2053 Dátum: 10 ápr 29, 20:47:34 »

Azért ez nem egészen igaz. Sasuke a bal szemével amaterasuzik, és a jobbal (a genjutsus szemével) formálja azt, az entonnal, szóval a Susanoo nélkül is van köztük kölcsönhatás..
A 463-ban és a 464-ben jól látszik.

Ettől függetlenül, Kakashinak csaknem egészen biztosan valami táp genjutsuja lenne a másik szemmel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 30, 21:47:26 írta STM » Naplózva
NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #2054 Dátum: 10 jún 09, 21:31:14 »

Mi lett volna ha az Akatsukinak lett volna esze és nem azt a hülye taktikát veti be, hogy kettesével mennek rá Narutora és a többi konohaira és nem döglenek bele mindannyian. pl:Kakashinak esélye se lett volna Kakuzunak akár egy szívét is kilőni ha teljesen egyedül van, vagy a többi levél és homokrejteki tag külön külön Sasori vagy Deidara ellen harcolnak ami még tisztességesebb is lett volna!
(bár igaz, hogy mindegyik említett esetben váratlanul támadtak az akatsukira de akkor még mindig megvolt nekik az esélyük a menekülésre szerintem)
Inkább először mindenkit kinyírtak volna aki erőben és védelemben az útját állja annak hogy beszerezzék a kilencfarkút.
Mindet külön-külön sarokba szorítva hogy esélyük se legyen. Ezek nélkül a személyek nélkül Naruto esélytelen lenne mert teljesen összetörne  lelkileg és Naruto megszűnne létezni mert  helyette csak a gyűlölet maradna.
Ezután lett volna érdemes fontolóra venni a kilencfarkú becserkészését ami még ha eléggé bonyolult feladat is, még mindig nagyobb eséllyel szállhatnak szembe a kilencfarkúval ha ezek után mind az összes tag szervezetten, együttes erővel támadja meg.
Persze ez csak az én hülye ötletem de szerintem ha ez megtörtént volna akkor totál leverné az Akatsuki Nevet, viszont a manga az értelmét vesztené Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 09, 21:38:53 írta NEPHY » Naplózva

Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!