24 jún 17, 02:57:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504805 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2010 Dátum: 10 jan 07, 22:59:37 »

Hát Pein ugynúgy konohába menne és valszeg hasonlóan végezné  smirksweat
Akk Sasuke nemlenne olyan amilyen most (v lehet h vki beszólna neki és aztakarná +gyilkolni csakhogy legyen 1 célpontja)  Nevet
és Danzou lenne a főgonosz...  Gondolkozik
Mi lett volna ha Kakashi a Sauke vs. Naruto harc kellős közepén ér a végzetvölgyébe és nemcsak utána?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #2011 Dátum: 10 jan 08, 02:01:55 »

Miletvolna ha Naruto vérörögsége felébret volna a végzet völgyében?
Mi modjuk pont a saringan elenszere
Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2012 Dátum: 10 jan 08, 11:27:38 »


Nem lett volna semmi. Sasuke a végzet völgyében semmire nem használta a sharinganját, csak látásra, semilyen támadást nem intézett vele Naruto ellen. 1 nyomorult chidori és 1 rasengan harcolt 1más ellen. Amugy se hiszem h van olyan kekkei genkai, ami más kekkei genkaiokat hatástalanit  No comment
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2013 Dátum: 10 jan 28, 23:09:56 »

Deidara és Sasuke harcát sasuke nyerte volna meg, mert volt sharinganja, orochimaruja meg egy kirinje, maximum full powerwn is egál. Sajna ez van, hajlandó vagyok elismertni, felnőttem  Bébi
Itt gondoltam bele, mi lehetett volna, ha Dei' ott kicsit tovább húzza, és teljesen lefárasztja Sasukét. Az szeritnem elég alap, hogy a holtfáradt Deidara másodpercek alatt leszerepel amikor előtör Orochimaru, de utána elég érdekesen alakulhattak volna a dolgok, mivel, ha Sasueének nem marad chakrája Orochimaru elfoyltásáhpz, a sharingan használatához, akkor bizony a Yamata no Orochi (mivel nincs mással elfoglalva) szépen visszahúzódik, és valószínüleg így Orochimaru már be tudja felyezni a rituáléját, elnyomja Sasukét (legalábbis átmentileg, késöbb talán így, vagy úgy, de megint Sasuke került volna elöbb utobb fölénybe, mert a második főhőst azért nem írhatja ki Kishi Oro' kedvéért), és Itachi már "őt hívja keringőre". Akkor pedig akár teljesen máshogy is alakulhattak volna az események, elég sok szempontból.  Gondolkozik
Igazán húzhatta volna Dei' egy kicsit tovább...

Végülis, egy ilyen alternatív történetben szerintem Itachi valahogy elnyomta volna Orochimarut, vagy valami hasonló megoldást írt volna Kishi. De mindneképpen érdekes lenen Narutoék mentőakciója is úgy, hoyg Sasukét már tényleg van miért megmenteni, egy még erősebb Orochimarutól... Mosolyog
Mi lett volna ha...?
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2014 Dátum: 10 jan 29, 11:51:18 »

Ez számomra azért sántit, mert sasuke nem olyan nagyon hülye.Amint latta volna, h gáz van, és fenn áll az esélye, h Orchimarcsi előjön, akkor egyből nyomat egy Kirint, nem kockáztatott volna.

De ha mégis előjön, akkor Deidarának fujtak, és amint ez kiderül, jön Nii-san és full poweren ad az érzésnek és Oronak annyi.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2015 Dátum: 10 jan 29, 14:14:33 »

A Kirin előkészítése jó időt vezs igéynbe, leeht, hoyg ott nem is akarta használni, de elég kiemrülten, ha már Orochimaru chakrája kezd kiszabadulni, nem sok mindent tudott volna ellene tenni.
Itachi nem tudom, mire jutott volna így... az a kérdés, hoyg el tudja-e nyomni kívülről Orochiamrut, főleg, hogy így már ő is tud sharingannal védekezni. Ha igen, akkor egyértelmű, mi lesz, de ha talán nem, akkor még sem ölheti meg a drága kisöcsit (szerintem elgalábbis nem tenné meg, bár, ha ez az egyetlen megoldás, talán mégis megteszi), és érdekesen alakultak volna a dolgok.
Szóval, azért egy ksi ráció van benne.. izé, lenne benne. Mindenesetre sok midnen máshogy alakul, ha Orochimarunak sikerül megszálnia, így vagy úgy.í
Na jó, akkor egy másik kérdés: Mi lett volna, ha Kimimaro egészséges marad, vagy Orochimaruék kezelik a  betegségét?
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2016 Dátum: 10 jan 29, 19:18:14 »

Gaara és Lee halott lenne. A Shippudenben meg lenne Oro-nak egy testőre aki közé és Sasuke közé állt volna. Szép kis csata lehetett volna.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2017 Dátum: 10 jan 29, 21:40:15 »

Szerintem akkor Orochimaru elfoglalta volna a testét. Vagyis, valószínűleg Kimimaro magától, sőt, örömmel átadta volna neki.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2018 Dátum: 10 jan 30, 02:20:45 »

Akkor talán Oro megúszta volna a Konohai kiruccanását a karjainak elvesztése nélkül is, de ha nem sikerült volna a Hokage ellen bevetnie, akkor is talán láthattunk volna egy jó kis harcot amit az egyik tápos jounin ellen vív. hmm

Vagy ha korábbi eseményekre gondolok, akkor lehet, hogy Sasuke nem kapja meg az átokpecsétet, és nem hagyja el a falut.

Vagy visszatérve Konoha ostromáhaz, ha oro őt küldi előre és Konoha közeén nyomat egy Sawrabi no Mai-t az legalább fele annyi áldozatot szedett volna mint Pin Shinra Tenseie, ha Tsunade nem védi be a lakosokat.

Szal lehet Konoha vesztett volna és Narutoék meg kóbor ninják lennének, meg ki tudja, lehet emiatt a másikhárom nagy ország is elkezd mozgolodni, hisz az egyik kiesett. Szétszéledt ninjákat lehet üldöznnék, hogy új jutsukat szerezzenek, akit úgy vélnek azt maguk melléállítanák, esetleg kitört volna egy nagy shinobi háború.

Azt kell mondjam, hogy nagyban hozz járult volna az események alakulásához, és talán Kishi nem véletlenül alkotta betegnek.

De azért kíváncsi lennék, még ha nem is járul hozzá az eseményke alakulásához pl elutazott volna 3 évre és most jönne vissza, akkor vajon milyen szinten lenne?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2019 Dátum: 10 jan 30, 11:27:45 »

Én is egy olyat találtam ki ami nagyban megváltoztatta volna a sztoryt  Nevet
Mi lett volna ha amikor Itachi és Kisame megtalálta narutót a hotelben akkor Sasuke betalál a Chidoival Itachinak és meg is halt volna tőle  Gondolkozik akkor Sasuke teljesen más utat járt volna pl nem megy el Orochimaruhoz nem lett volna bosszú vágya Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2020 Dátum: 10 jan 30, 12:07:06 »

Elég elképzelhetetlen számomra, hogy Itachi ennyitől meghalt volna, de mivel ez a topic a szárnyaló fantáziáról szól, tegyük fel, hogy megtörtént.
Így az összes Sasuke harc kimarad, és ő is részt vett volna az Akatsuki elleni harcokban, mint a 7-es csapat tagja.

Viszont jobban belegondolva az is lehet, hogy csak annyiban változik a történet, hogy Madara hamarabb veszi fel a kapcsolatot Sasuke-val. Viszont ha nem megy el Orochimaru-hoz, akkor sok dolog máshogy alakul.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 30, 13:58:00 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Marky18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #2021 Dátum: 10 jan 31, 20:44:18 »

A pecsétje már megvolt Sasukenek. Ha más miatt nem, a pecsét előtűnése miatt ment volna el a hang 4-es-el.

Mi lenne, ha Narutonak választani kellene Hinata és Sakura között, tudva, hogy nem lenne kizárt, hogy Hinata öngyilkos lesz, ha nem őt választja? Kit választana?
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2022 Dátum: 10 jan 31, 21:01:53 »

Nekem ez a felvetés olyan Brazil szappanoperásnak tűnik. És kétlem, hogy lenne alapja, Hinata csak egy visszafogott lány, aki könnyen zavarba jön. Sose ártana Naruto-nak azzal, hogy így kényszeríti dönteni.

Mi lett volna ha anno az öreg Hiruzen nem Minato-t, hanem Orochimaru-t nevezi ki Hokage-nak?
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 01, 05:34:28 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2023 Dátum: 10 jan 31, 21:04:55 »

Ez szerintme is érdekes felvetés. Azt hiszem, hasonlóan alakulnak az események, Minato így is harcba száll a Kyuubival, a sannin meg bármiylen kemény, legfeljebb lelassítani tudja, a yondaime-jéhez hasonló technika nélkül.
Utána Orochimaru valószínüleg Hokage marad, és titokban folytatja a kísérleteit, amit a befolyásával titokban is tud hajtani.
Szerintem, lehet, hogy még mindig ő lett voln a a Hokage, Pein érkezésekor, valamint a Sandaime is életben lett volna, úgyhogy innentől megint érdekesek lettek volna a dolgok... Gondolkozik


Mi lett volna ha anno az öreg Hiruzen nem Minaot-t, hanem Orochimaru-t nevezi ki Hokage-nak?[/b]
Amúgy, nekem az jött le, hogy azért hiszi mindenki azt, hogy ezért ment el, mert a Sandaime ezzel a fedősztorival állt elő, amikor rajta kapta Orochimarut azon, amit csinált, és igazából nem tudom, hoyg tényleg akart-e Hokage lenni.
Mindenesetre arra akarok kilyukadni, hogy ha ez bekövetkezett volna, akkor a lebukásának is el kellett volna maradnia.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 31, 21:09:13 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2024 Dátum: 10 jan 31, 23:52:38 »

Amúgy kérdés, hogy akkor, hogyan alakult volna az Uchiha klán sorsa. Mert oké, hogy vérvonlas testet akart, de talán megelégedett volna egyel is és a többi élhetett volna.
---
Mi lett volna ha Orochimaru szüleinek a sírjánál nincs ott a fehér kígyóbőr és Hiruzen nem mesél neki róla, hogy mit jelképez?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!