24 jún 17, 02:39:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504781 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1935 Dátum: 09 jún 26, 00:40:08 »

És mi lett volna ha Sandaime hokagénak sikerül megülnie Orochimarut és nem csak a kezét veszi el ?

magülnie?és utána megkéri/elveszi a kezét? Nevet:D  amúgy viccet félretéve.. nemtudom.. a hang 4 es pusztított volna ott tovább.. aztán elviszik Sasukét, és Kabuto vigyáz rá amíg Orochimaru összeszedi magát .. olyan nincs hogy megölik véglegesen. És innentől minden a régi.. Oronak új test lessz az alap a kezek miatt. és így tovább

ÉS mi lenne ha Konohamarunak megtanítják az árnyékklónt, így gyorsan kitudja fejleszteni a saját elemi rasenganjat (nemtudni mien van neki) utána viszik a békákhoz Sage nek.    A Rasengant még mien elemü chakrával lehet kombinálni?
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 26, 00:54:39 írta Kirifuda » Naplózva

Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1936 Dátum: 09 jún 26, 13:06:00 »

Kirifuda!
Konohamaru már rég megtanulta az árnyékklón jutsut...szted mégis h csinálta volna meg a Rasenganját...ott a klónnal közösen tartották, azt a minirasengant.. Nevet
Am meg Oro-t mér ne lehetne megölni??Ha ott a Sandaime teljesen kiveszi a lelkét vagy miét belőle és nem csak a kezeit akkor meghalt volna...

Arra a titkos árnyékklón jutsura gondoltam amit Naruto meglesett a titkos tekercsen.

ide azt írták hogy sikerül megölnie Orot, nem csak a kezeit veszik el.  akkor másképp értelmeztem. Ha az egész lelkét elveszi akkor onnantól nemtudom.. Saske talán másnál szerez erőt.  De sok ídő volt Sandaime nek hogy csak a kezeit szedje ki, ha az egész testére ment volna akkor sztem a hang4 es lebondtja a falat és megakadályozzák. mondjuk 4ból csak 1 ottmarad és hátráltatja az anbut.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1937 Dátum: 09 júl 21, 18:46:58 »

Mi lenne ha: most a Raikage leverné egyedül a TAká-t, utána Tobi után menne és öt is halálra püfölné? Aztán a Démonokat  kiszabaditja és szét ossza?  Technikai KO
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1938 Dátum: 09 júl 21, 19:29:11 »

Akkor Kumogakure fog dirigálni az összes többi falu meg kussol. Pláne ha széttossza alatt azt érted hogy a saját emberei közt. Amúgy Takát szerintem tényleg leveri majd.
Mi lett volna ha Sasuke fellázad Tobi ellen és az Amaterasu helyett inkább beszervezi a killer-bee-t Takának? vagy Hebinek vagy mi volt akkoriban

Szerintem a Taka ers lenne egészen addig amig Tobi meg nem pörköli őket.

Mi lett volna h Tsunade folyton nyert volna? Ördögi
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1939 Dátum: 09 júl 22, 22:52:11 »

Kit pörköl meg Tobi...? Láttál te már Tobitól akármilyen tűz jutsut? Jó, mert én sem. Nevet Amaterasut meg főleg nem.

Ha Gyilkos Méh is csatlakozott volna a Takához, akkor Karin a nyugdíjazását kérte volna. Nevet Suigetsu is eléggé ki tudja néha készíteni, hát még ha a tesó is elkezd neki rappelni. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #1940 Dátum: 09 júl 27, 17:42:51 »

Mi lett volna ha nem Danzout hanem Kakashit választják hokagénak ? Sasuke mit csinált volna?
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1941 Dátum: 09 júl 28, 01:19:25 »

Sasuke nem megy a kage talira ez egyértelmű hanem konohába megy. Kakashi összeveszik a Raikagéval. Legalábbis a raikage biztos megharagudna rá ha kage létére Naruto mellett állna. Bár lehet akkor Kakashi kénytelen lenne elnyomni a csapata iránt érzett érzéseit. Naruto lenne Kakashi egyik kísérője az tutti. Apropó Kakashi tudja hogy jelölt volt?

Mi lett volna ha Sasuke megőlte volna Yamatot az első találkozásuk alkalmával?

Mi lett volna ha Tenten tanul 2 és fél évig Tsunadénál? (Ugye az volt az álma hogy olyan legyen mint ő)
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1942 Dátum: 09 júl 28, 19:52:53 »

ha Tenten tanult vna Tsuni-nál akk most orvos lenne...
Ha Sasu kinyírta vna Yamatot akk + lehet h Tsunade elkezdte vna köröztetni, mer nemcsak 1 "sima" szökevény lenne hanem "gyilkos"...  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 19:54:15 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1943 Dátum: 09 júl 29, 12:56:12 »

Ja ,étem, de azért YAmato se kispályás Anbu sztem,?,?


És milett volna ha nem Yamato van velük hanem Kakashi ?
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1944 Dátum: 09 aug 01, 17:10:37 »


Mi lett volna, ha Kakashi lett volna a Hokage? És kik lettek volna a testőrei, ha a találkozóra megy, szerintetek?  Nyelvesít
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1945 Dátum: 09 aug 01, 17:20:25 »

Akkor a talin nemcsak 2 (mizu, kaze), hanem 3 normális (ezalatt "értelmes" gondolkodást értek) kage lenne.
és valszeg Narutot ( Pein legyőzője) és Yamatot (fa használó) vitte volna, mint a falu 2 (Kakasival 1ütt 3) legerősebb ninjáját...  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Davinn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


A Kirigakure-i rosszfiú :)


« Válasz #1946 Dátum: 09 aug 01, 17:28:28 »

Mi lett volna ha... Yondaime nem állítja le Narutót, amikor Pein ellen harcolt, és majdnem feltépte a Pecsétet, ezzel kiszabadult volna a Kilencfarkú?  Gondolkozik
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1947 Dátum: 09 aug 01, 19:53:10 »

De van egy jobb: Mi lenne ha... Naruto Pein története után Pein válaszát választaná, átadná neki önként magát, és segítene a "békét" beállítani?  Gondolkozik

Az Akatsuki megpróbálna viráguralomra törni, de valószínűleg a legtöbb megmaradó tag elbukna Nevet.
Ezután már csak Sasuke döntésén kéne gondokodni.
Azon áll, hogy szembeszáll e Madarával, vagy megöli-e a Kagekat.
Naplózva

Davinn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


A Kirigakure-i rosszfiú :)


« Válasz #1948 Dátum: 09 aug 09, 18:48:22 »

Igen Haku, nem rossz, de fennálhat egy olyan is hogy Madara felhasználja Narutót, először is mondjuk nekiküldené a Hokagénak, vagy hasonló más gonosz dolgok, de végül lehet hogy kiszedné belőle a Kilencfarkút, elpusztítaná vele Konohát aztán betennék szépen abba a Pein által idézett vmibe, majd jöhet a világuralom Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1949 Dátum: 09 aug 21, 18:43:04 »

Hát, ha ö örökölné, ugyérted, akkor nagypofájusenkinempofázvissza gyerek lenne, (sztem), és nem edzene,  és jópáran meg is akarnák ölni,


HA nem Diedel meg Minato akkor valszeg,  még mindig élne a 3rd.hokage, Kakashi ,lehet erösebb lenne,mivel a tanitványa, Naruto is lehet hogy valamit eltanult volna , de ugyanolyan szeleburdi lenne, és az lenne a célja hogy tulszárnyalja az apját  Mosolyog


És , milenne ha most  danzou meghal, és Kakashi-t választják hokage-nak, és közben kitör a ninja-háboru?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 21, 18:44:37 írta swadawa » Naplózva

Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!