24 jún 17, 01:40:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504708 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #975 Dátum: 08 jún 09, 17:37:56 »

Ezek a verziók komolyan Nevet.Mind alapból képtelenség egyik se ien kezdő hogy egy támadás végezzen velük,szerintem lehetséges hogy ha Sasuke mindenét használna nyerne de nemtudom mert Kakashi tapasztalata hatalmas és hiába mutatták hogy Narutóék milyen jól nyomták ellene mikor Kakashi szinte csak játszott velü míg Narutóék majdnem mindenüket használtak(megnézném mit kezdtek volna mondjuk egy ninja kutya+raikiri kombóval) Nevet.Na mindegy én még tartom a Kakashit.
Naplózva

gera
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96



« Válasz #976 Dátum: 08 jún 09, 17:57:08 »

Kakashi az eszét is használja és kétszer úgyan azt a jusut használnia nem kell egy embernél mert eleget tud neki is van Ms-e úgy hogy 0szerintem ő a befutó
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #977 Dátum: 08 jún 10, 11:09:29 »


Mi lett volna, ha nem Asuma, hanem Gai állította volna le a verekedőket?
A válasz: akkora taslit kapnának, hogy elesnek és felszántják a talajt a testükkel!  Nevet Ördögi
Vagy ő is beszáltt volna verekedni, mint Lee, aki megint edzésnek vélte?  Pojén Pojén Pojén Pojén
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #978 Dátum: 08 jún 10, 14:30:43 »

Hát Gai is beállt volna. Vagy másik verzió. Gai leállítja a verekedőket, és mindenkinek úgy megveregeti a vállát, hogy azok a föld alá kb. 3 méterrel kerülnek. ikszdé Komolyra fordítva. Asuma fejbeveréséhez képest csak nagyobbat kaptak volna. Dupla akkora fejbeveregetést.
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #979 Dátum: 08 jún 10, 16:55:09 »

Jaja és közben meg Lee meg is köszönte volna neki Nyelvesít Amúgy tényleg kinézem belőle, hogy beszállna a játékba.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #980 Dátum: 08 jún 10, 17:00:43 »


Mi lett volna, ha nem Asuma, hanem Gai állította volna le a verekedőket?
A válasz: akkora taslit kapnának, hogy elesnek és felszántják a talajt a testükkel!  Nevet Ördögi
Vagy ő is beszáltt volna verekedni, mint Lee, aki megint edzésnek vélte?  Pojén Pojén Pojén Pojén

Ennél az lett volna durvább ha Tsunade-sama állítja le őket na akkor enm is kis bubi lett volna a fejeken hanem jöhetett volna Ino meg Sakura a medic ninjutsu-val. Nevet
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #981 Dátum: 08 jún 10, 20:46:27 »

Vagy inkább valakik, akik ismerik Chiyo feltámasztás-skilljét...

- Mi lenne ha végre Naruto leülne, és megkérdezné Kyuubit a támadásról (kábé ő az egyetlen, aki tudja, hogy valójában mi történt akkor)?
- Mi lenne, ha Naruto és Kyu a legjobb haverok lennének?
- Mi lenne, ha Hinatával végre összejönnének (már ideje lenne)?
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 10, 21:30:03 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #982 Dátum: 08 jún 10, 21:53:38 »

Vagy inkább valakik, akik ismerik Chiyo feltámasztás-skilljét...

- Mi lenne ha végre Naruto leülne, és megkérdezné Kyuubit a támadásról (kábé ő az egyetlen, aki tudja, hogy valójában mi történt akkor)?
- Mi lenne, ha Naruto és Kyu a legjobb haverok lennének?
- Mi lenne, ha Hinatával végre összejönnének (már ideje lenne)?

Igazad van. A Kyubbi sok mindent tud. Amit meg Hinata meg Naruto csinál hát az kész. Naruto állandóan csak Sakura után áhítozik miközben észre sem veszi szegény Hinatat.Pedig ő sokkal jobb nő szerintem. Meg valahogy összeillenek egy hülyen meg egy félénk. koorekt:D
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #983 Dátum: 08 jún 11, 10:20:43 »

Hát igen, a környék elsőszámú hiperaktívja és egy csendes, gyönyörű lány... szép kép, nem igaz?

Mi lett volna, ha Gaarát kiskorában legalább a tesói szerették volna? (Egy jó szó elég lett volna tőlük...)
Mi lett volna, ha nem Deidara, hanem Sasori próbálja meg elkapni őt (bár megnéztem volna, hogy vonszolja fel magát a Kazekage torony tetejére)?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
gera
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96



« Válasz #984 Dátum: 08 jún 11, 18:15:24 »

szerintem akkor nem ment volna át mini gyolkoló gépbe a gyerek megnyitotabb egyéniség leheett volna
Naplózva
Ryu-neechan
Vendég
« Válasz #985 Dátum: 08 jún 13, 21:18:48 »

és mi lett volna ha sasukéban vagy sakurában is van egy bijuu még hátra van úgyis a hachibi, mi van ha pont valamelyikükben van?
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #986 Dátum: 08 jún 13, 21:27:16 »

Akkor szívnának, mert az Aka-cukik kopognának náluk.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #987 Dátum: 08 jún 13, 21:29:56 »

Én azon gondolkodom mi van ha a hachibi az Sora. Tudom elég érdekesen oldaná meg Kishi a mangában hiszen Sora a fillerben van. De tuti hogy valamilyen démon van abban a gyerekben.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #988 Dátum: 08 jún 13, 21:49:31 »

Sasukénél a milenne, ha még stimmel, de akkor másképp alakultak volna a dolgok. Elég gáz lenne a helyzet a mostani mangában.
Nem hinném, hogy a Hachibi már szerepelt, de ami késik, nem múlik. Nevet
Mi lett volna, ha a negyedik helyett a harmadik hokage pecsételte volna le a Kyuubit? (Narutonak "normális" gyerekkora lett volna? Az Uchihák még élnének?)
Amúgy valamelyik topicban írta Chakra, hogy nem csak ez a kilenc démon létezhet, lehetnek még mások is ("gyengébbek"). Tudom, hogy a Shippuuden movie nem a legjobb példa (a cselekményének nincs köze a mangához), de ott már volt egy ilyen démon-szerüség.
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #989 Dátum: 08 jún 13, 21:55:09 »

Lehet hogy normális gyerekkora lett volna. De gondoljunk csak bele Naruto miért ilyen természetű: meg akarja mutatni mindenkinek milyne erős, hogy mindenki elismerje, hogy egyszer ő legyen a Hokage. Ha normális gyerekkora lenne akkor szerintem átlagos gyerek lenne.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!