24 jún 17, 03:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504839 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #825 Dátum: 08 ápr 08, 14:19:46 »

Rebi-sama: lol Pojén én szakadtam volna, bár még így is vicces volt, hogy a nyelvénés fogva hajígálta:D

jirayasama: akkor sztem nem nagyon lehetett volna leállítani és sztem vagy meg kellett volna ölni vagy Sakura és a barátai hangja hallatán lepecsételi magától a kyuubit:D ki tudja...

Sztem ha Yondi élne, minden ugyanígy lenne, csak nem lenne benne max Tsunade, de legalábbis nem ő lenne a Hokage. De sztem Sasuke akkor is elment volna, a legtöbb szereplő, aki halott meghalt volna, annyi lenne sztem a változás, hogy Narutonak nem lenne a múltja annyira szomorú és egy helyett 2 zőke-kékszemű favom lenne életben Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm

Mi lett volna ha Naruto véletlen megölte volna Sakurat, amikor Kyuubivá változott? Jaja szegény... abba bele se merek gondolni mit kapott volna szegény... tuti frászt
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #826 Dátum: 08 ápr 08, 14:25:51 »


Heh én lennék a legboldogabb a világon és egy idióta nyávogos p******* kevesebb.  :'X
Komolyra fordítva a szót :
Valószínű Naruto nagyon el lenne keseredve, hisz szív szerelmét megölte. Nem merne tükörbe nézni, és mindent megtenne azért [hailyenlétezik] h teljesen elzárják [vagymittudoménx)] benne a Kyuubit, h soha senkibe ne tegyen kárt.
Amugy ez egy ritka nehéz kérdés...  Technikai KO
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #827 Dátum: 08 ápr 08, 14:49:17 »

huh... téged aztán zavar Sakura jelenléte... :'X
húú, nagyon kiborulna... el nem tudom képzelni mit csinálna... nagyon dúrva lenne.
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Reikaa
Vendég
« Válasz #828 Dátum: 08 ápr 08, 17:39:42 »

szerintem bőgne egy sort...aztán ino vhogy megmentené... Nevet Nyelvesít vagypedig egyből elindulna saskéért és megkérné h csókolja meg sakurát és akkor felébred... Nevet Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #829 Dátum: 08 ápr 08, 17:42:37 »

Mi lenne,ha Jirayai legyőzte volna Peint?
Sztem: Konan jönne segíteni,és a végletekig legyengült Jirat megölte volna.
Naplózva
Reikaa
Vendég
« Válasz #830 Dátum: 08 ápr 08, 17:48:11 »

sztem olyan fel sem merült kishiben h jiraiya győz mert, akkor kiderült volna a nagy, erős aka leader titka...meg naruto is SIMÁN megtudta volna h kik a szülei...bár sztem mikor majd jiraiya békája megérkezik konohába (visszaküldött egyet ugye?) akkor Tsuna elmondja narutonak...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 08, 17:49:04 írta Reikaa » Naplózva
taki00793
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #831 Dátum: 08 ápr 08, 20:35:18 »

Mi lenne ha Sasuke belépne az akatsukihoz?Vagy átcsábítanák
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #832 Dátum: 08 ápr 08, 21:20:36 »

OFF: Mi lenne, ha mindenki betartaná  fórumszabályzatot (legalább is a legalapvetőbb dolgokat)?   Nevet
        Csoda.  Nevet

ON: Mi lenne, ha kiderülne, hogy még egy csomó Uchiha él csak elmentek máshova és például mindegyiknek lenne MS-e.  Nevet
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #833 Dátum: 08 ápr 09, 01:43:59 »

Sasuke "barátunk" kegyetlenül összezavarodna, talán a józan eszét (már ha volt neki olyan) is elvesztené. Mosolyog
Naruto-ék meg futhatnának, amerre látnak, elvégre egy MS-t birtokló Uchiha-val sem könnyű elbánni...  Hümm-hümm
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #834 Dátum: 08 ápr 09, 13:13:39 »

Az lol lenne de naon!! PojénÉs ha Gaara meghal ki lett volna helyete a kazekage:P Sztem Kankorou Nyelvesít Pontosan
Naplózva
david-kun
Vendég
« Válasz #835 Dátum: 08 ápr 09, 14:33:11 »

Hali mi lenne ha naruto emos lenne ?? Nevet Nevet  Mosolyog Pontosan Csoportos duma
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #836 Dátum: 08 ápr 09, 14:54:46 »

david-kun: NEM lehetne emos,mivel ez egy shounen anime :'X  :/

Amúgy: mi lett volna,ha Gaara legyőzi Deidarát?
Szerintem akkor jönne Sasori a képbe...
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #837 Dátum: 08 ápr 09, 15:44:21 »

lol Den...
sztem is elmondja Tsunade, hogy ki volt az apja, de a kérdés, hogy Naruto az mit kap... az apja zárta belé azt a valamit, ami miatt évekig szenvedett és még most is üldözik... lehet jobb így, hogy nem tudja... bár egy Hokage leszármazotja, ami jó pont:D

Ha Sasuke belépne az Akatsukihoz, akkor sztem Naruto lenne az aki a végén fájó szívvel megöli...

Oh... és ha Naruto emos lenne akkor felkötném magam. most komolyan, eltudod képzelni... egyik szeme sír a másik meg haj...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 09, 15:45:06 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #838 Dátum: 08 ápr 09, 16:32:38 »

Az EMO-s témát hanyagoljuk, ha lehet. Meg ha nem lehet, akkor is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
taki00793
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #839 Dátum: 08 ápr 09, 20:59:46 »

Az nagyon komoly lenne ha még lenne több uciha
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!