24 szep 29, 00:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701673 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14955 Dátum: 13 márc 06, 15:29:17 »

Végülis a kardos csávó akár lehet hogy idősebb mint Yama meg a többiek.
Elvégre nem tudjuk mikor kerültek fel a 0ások kivéve Hikifune-t.
A fenn lévő öregedési rátáról meg végképp semmit,de sejthetően lassabb akár a tisztább Reishi miatt is.
A lélek király a kulcs mindenben jó pár dolgot manipulálhat hogy a hasznára legyen kacsint

Kenpachi meg ügyes kis gyerek volt,szerzett kardot akciósan. Mosolyog
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14956 Dátum: 13 márc 06, 15:29:30 »

Szerintem régen is kardokkal harcoltak, csak élettelen kardokkal. Simán lehet akár még idősebb is a zanpakutos csávó Jamánál. Gondoljatok csak bele, az élete 99%-át a király dimenzióban töltötte ahol hiper szuper gazdag a lélek részecske. Jama meg egy részecskékben lényegesen szegényebb helyen élt végig. Nyílván van fiatalon tartó ereje is. És Jama igazából csak külsőre volt öreg, belül még mindíg piszok erős és fiatal, meg öregekre jellemzően bölcs is.

Lemerem fogadni hogy régen az az egyensúly természetes volt, és magától működött, aztán késöbb kialakultak az első erős lelkek a halottakból, majd késöbb ezekből alakultak ki a shinigamik, akik ellenfél híjján kikiáltották magukat isteneknek. Másik oldalon meg a lidércé vált lelkek is kezdtek erősödni és jöttek az óriás lidércek, Gillianok stb. végül már féken kellet őket tartani, és ezután már a shinigamik ügyeltek az egyensúlyra.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14957 Dátum: 13 márc 06, 15:42:53 »

Na lám, kiderült hogy ishin shiba klán vezér volt.
Kenpachi zanpakutoja még tényleg egy hullától van? valszeg ikkaku stb emberkéké is?
Akkor ichigonak honnan van? eghyedül tényleg zangetsu született az ő lelkéből ?
És akkor ha pl nem kenpachi volt az eredeti gazda, akkor az valami nagyon gyenge shinigami lehetett , ha nem volt lélek lenyomata a kardnak .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
karak07
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14958 Dátum: 13 márc 06, 15:57:33 »

Simán el tudom képzelni, hogy azért jó pár kapitány már tudja, hogy ki is Ichigo valójában. Sőt, úgy emlékszem, az anime-ben (magyarul) mikor Byakuya találkozik Ichigo-val és Ukitake is ott van, akkor valami olyasmit kérdez, hogy 'Ő nem...?' erre Byakuya közbevág, hogy ő csak egy senki. Kikerestem mangában is, és kicsit másképp van, de simán lehet pici fordítási 'hiba'.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/117/7

Ha esetleg Byakuya már akkor tudta, hogy kinek a fia, akkor büszkeségből simán ezt mondta volna róla, ugyanis egy bukott klán sarja. Ráadásul valószínűleg, annak a fia, aki az egész klánja bukását okozta.
Ja és itt is 2 célzás van arra, hogy Ichigo Shiba. Azt mondja, 'olyan mint a másik, aki mögötted fekszik', plusz ez is: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/117/6. Rukia látja Ichi-ben a volt tanárát.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 15:59:07 írta karak07 » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14959 Dátum: 13 márc 06, 16:13:04 »

Ott Ukitake arra gondolhatott, hogy az egyik betolakodó. Kuchiki is ezért tudta ki ő, mivel már találkoztak. Rukia meg azért láthatta Ichigoban Kaient, mert nagyon hasonlítottak külsőleg is, és személyiségben is.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14960 Dátum: 13 márc 06, 16:45:59 »

Az azért vicces lenne ha kiderülne hogy Isshin meg Jama leszármazottja, Masaki meg Bach-é.  ikszdé Most már mindenki mindenki rokona, remélem nem megy tovább Kubo.

Én már a legeleje óta kíváncsi lennék hogy hogyan vesztette el a karját Kukaku. Ha már így kiderült hogy rokonok, akkor talán kitérnek majd rá. Ráadásul még a 0. osokat is ő fuvaroztatja ehh.

Mellesleg a Shiba egy japán kutya faj.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14961 Dátum: 13 márc 06, 17:04:20 »

És mi van ha nem is a zanpakuto, hanem az Asuichi születik a shinigami lelkéből, és ha kellően megerősödik akkor a valódi világban is megjelenik.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14962 Dátum: 13 márc 06, 17:26:00 »

Most már mindenki mindenki rokona, remélem nem megy tovább Kubo.

2000 éve a lélekkirály leküldte az ő által teremtett fiát az élők világába, ott kinyírták a fiát, ő ezért cserébe felborította a lélekegyensúlyt. Létrehozta a halálisteneket és a hollowokat, így egy végetnemérő harcszíntérré tette a világot. Na hogy tetszik ? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 17:27:09 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
onezer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14963 Dátum: 13 márc 06, 17:43:33 »

Egy oldal hiányzik (utolsó) : http://i999.mangapanda.com/bleach/529/bleach-3960373.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 17:45:04 írta onezer » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14964 Dátum: 13 márc 06, 17:57:58 »

A mangában tisztán levan írva, hogy nincs olyan shinigami aki az asauchik nélkül kitudná engedni a zanpakutoját...
http://mangastream.com/read/bleach/55738950/5
Magyarul az erő megvan bennük (mindenkiben) de CSAK az asauchik segítségével jön felszínre! Időbe telik míg teljesen egyek nem lesznek...
Rukiára viszont kiváncsi vok, hogy mé nem ismerte fel Isshint. 140+ éves és nem emlékszik egy 20 évvel ezelőtt még vezető posztot betöltő személyre? Még ha akkor csak az akadémián is volt mindenki ismerte a kapitányokat mert ők voltak a bálványok (lásd Hinamori - Aizen). Megnéznék egy Rukia, Hitsu és Matsu fejet amint kiderül, hogy kinek a fia Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14965 Dátum: 13 márc 06, 18:07:17 »

Nem hiszem hogy látta volna Rukia Isshint. Attól hogy kapitány még nem biztos hogy mindenki látja. És mégis miért bálványozná pont őt? Kaient megértem, de Isshin más.
Másik lehetőség, hogy Aizen csinált valamit.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14966 Dátum: 13 márc 06, 18:20:47 »

Nem hiszem hogy látta volna Rukia Isshint. Attól hogy kapitány még nem biztos hogy mindenki látja. És mégis miért bálványozná pont őt? Kaient megértem, de Isshin más.
Másik lehetőség, hogy Aizen csinált valamit.

Mi van ha Aizen bankaiának képessége a teljes emlék törlés?

Valamire rájöhetett Isshin, és teljes SS ből kitörölte az emlékét és miután elvesztette valahogy az erejét, már nem volt értelme végezni vele.

Egy emlék törléses bankai tökéletesen passzolna a hipnózis képesség mellé és hatalmas fegyver is, mert ha az ellenfél fél életét kitöröljük harc során, az azért elég ciki, akár még járni is elfelejthet.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14967 Dátum: 13 márc 06, 18:24:38 »

Tényleg nem lenne rossz, ha ez történt volna, és ez lenne Aizen bankaia.
Akkor kérdezném miért nem használta eddig. Elment és visszajött volna SS-be kitörölte volna minden emlékét, és míg az arrancarok támadnak ő belülről támadott volna. 
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14968 Dátum: 13 márc 06, 18:25:26 »

Matsumoto éppenséggel látta Isshint amikor Ichigo megérkezett vele Karakurába , csak akkor el volt azzal foglalva hogy Gin haldoklott
az Aizen-es dolog pedig nagyon is lehetséges , eddig nem is gondoltam rám
Naplózva

Folczy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #14969 Dátum: 13 márc 06, 18:28:16 »

lehet hogy hogy hülyeség de szerintem teljesen logikus
http://mangastream.com/read/bleach/55738950/5
ezen az oldalon szerintem arról van szó hogy mindenkinek szüksége van egy asauchira hogy felélessze a zanpakutoját még a 0. osztagosoknak is és az össze shinigaminak . és valami olyasmit mond h "egy valakit kivéve .... és ha jól tudom." Nevet de szerintem ichigonak nem volt asauchira szüksége Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!