24 jún 28, 22:13:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577940 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14385 Dátum: 13 jan 16, 14:34:06 »

Tényleg megérte várni kár hogy gyorsan elfogy egy fejezet.
Amúgy ha jól emlékszem Zaraki K. igen Unohanárol nevezte el a kis Yachirut. Mindkettőnek megvan az "Ijesztő" képe ha kell,bár Unohanánál gyakoribb.
A képen mégis bejött hogy ő volt Yama mellett,akkor most ő a legidősebb kapitány(shinigami) ss-ben,csak meg ne hallja hogy ezt írtam róla smirksweat
Asauchikat meg néztem,de nem tudtam eldönteni hogy síró ien érdekes szemek,vagy nyáladzó szájak,tehát hol ez hol az ikszdé
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14386 Dátum: 13 jan 16, 14:37:30 »

Én sem értettem az asauchik kinézetét főleg a fenti két szájat. De most megtudtuk hogy is néznek ki a zanpaktouk többsége.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14387 Dátum: 13 jan 16, 14:40:25 »

Jaj ne már, ez baromság hogy meg kell halnia az egyiknek. Ez tuti csak egy újabb trollkodás Kubotol. Vagy esetleg férre fordítás? Lehet eredetileg olyasmi volt a szó hogy egyiküknek K.O.-ra kikell feküdni? Nagyon remélem. Vagy az is lehet hogy pont mikor megölné Zaraki Unohanát, pont akkor törnek be újra a Quincyk, és inkább együtt mennek harcolni.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14388 Dátum: 13 jan 16, 14:44:26 »

Valaki elmagyarázná a zanpakutok születését ami most a mangában van? sajna angol tudásommal ezt most nem tudom értelmezni.VÉgre ezt már szeretem minden lényeges infót megkapunk most már.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14389 Dátum: 13 jan 16, 14:48:14 »

Nos a kibontott hajú harc amit Kubo megígért eljött,de remélem nem csak itt fog küzdeni hanem majd quincyk ellen is.
Remélem halál alatt azt érti hogy elveszíti a Kenpachi címet örökre vagy hasonló,legalább tanítványként tovább viszi a tudását.Csak sajnos ha meghal akkor tényleg egy jelentős gyógyítót veszít el SS.
Az még lehetséges hogy Unohana "kiesésével" felbuffolná Orihime Vagy Hachigen képességeit mint gyógyítási ütőkártya.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #14390 Dátum: 13 jan 16, 14:50:29 »

@ batai15 : Mikor a kezdő csókák végeztek a Rendőrakadémián és belépnek egy osztagba, megkapják ezeket az Asa-bicskákat, totál jellegtelen kardokat, amit a raszta tesó gyárt. Ahogy egyre többet vannak együtt, úgy alakul ki a bicska személyisége és képességei mivel a használó lelkének lényegéből kap menet közben.


Szóval már találkozott egyszer a két Kenpachi, aminek meg is vannak a nyomai. Nem is tudom, kinek szurkoljak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 14:53:25 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14391 Dátum: 13 jan 16, 14:52:55 »

Részemről már mindketten lehetnének nagyon jó gyógyítók. Még Inoueval sem lenne bajom ha olyan lenne mint még a SS arcnál.
Unohana halála tényleg nem kéne de ez szerintem inkább kiütés lesz és tudás átadás és egy kis visszaemlékezéssel 1000 évvel ezelőttiekről.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14392 Dátum: 13 jan 16, 14:57:18 »

@ batai15 : Mikor a kezdő csókák végeztek a Rendőrakadémián és belépnek egy osztagba, megkapják ezeket az Asa-bicskákat, totál jellegtelen kardokat, amit a raszta tesó gyárt. Ahogy egyre többet vannak együtt, úgy alakul ki a bicska személyisége és képességei mivel a használó lelkének lényegéből kap menet közben.


Szóval már találkozott egyszer a két Kenpachi, aminek meg is vannak a nyomai. Nem is tudom, kinek szurkoljak.
Óó valamicskét értettem belőle, csak az nem volt tiszta hogy akkor hogy került hozzájuk
és akkor pl ichigoval mivan? vagy kenpachival? ikkakuval?


és hitsugayával?


Remélem még erre is fény derül.
unohana meg egyszerűen brutális,  kenpachi remélem meg kap egy shikait, az az eggyik nagy álmom  bleachben Mosolyog
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14393 Dátum: 13 jan 16, 15:00:28 »

Én ezt úgy tudom elképzelni hogy akiknek nagyon nagy az erejük azoknak maguktól létrejön. Vannak ilyen kivételek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14394 Dátum: 13 jan 16, 15:03:00 »

Hát.valószínüleg. akkor felveti nállam a kérdést még: a raszta csávókám legalább olyan idős lenne mint yamato?
Biztos nem 1-200 év alatt találta fel a zanpakutokat, és yama szerint 1000éve nem született nála erősebb shinigami.
oké hogy nem kezdettől fogva lett zpjük, de én meg merem kockáztani hogy a csávóka az eredeti "gotei" tagja volt.
Az utolsó nagy dagadt meg esetleg yamának tanította a az ikkotsut és a Sōkotsu -t? valamiért azaz érzésem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 15:05:27 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14395 Dátum: 13 jan 16, 15:03:56 »

Unohanál egy elfogadható halált tartok fenn.
Egyik énjének a halála ezáltal szakít az egyik jellemével vagy ő vagy Kenpachi.

Mondjuk amikor Ichigo Kenpachi harc közbe küzdött a belső világában Zangetsu már odadobott neki egy Asauichit.
Csak felvetés de lehet hogy ez a módszer csak az ún hétköznapi lehetőség akik nem képesek egyből kapcsoltba lépni vele,felépíteni magukban a kardjuk lelkét.Ugye anno le is lett Írva hogy shinigamival együtt születik és vele is hal.
Tehát anno megszületik benne csak alak öltéshez kell ez az Asauchi,de kivételek biztos vannak főleg a nagyon erőseknél.
(+Ichigot Rukia alapból "úgymond" Asasuchi formában szúrta meg mikor az erejét "átadta")
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14396 Dátum: 13 jan 16, 15:06:15 »

Most lehet hogy értelmetlen dolgot mondok de nem lehet hogy a király dimenziójában nincs öregedés? Úgy akkor logikus lenne miért él még mindig ha még Yama idejéből van és alig változott.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 15:08:12 írta zitagirl » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14397 Dátum: 13 jan 16, 15:11:15 »

Igazi ritkaság színes oldal! Nevet Kiket ismertek föl hóemberként ? Urahara, Ishida, Chad és még van 3.

Mikor a Muken szintet mutatták egy pillanatra megörültem, hogy Aizen kerül a képbe. 
Te jószagú...Unohana nagyon ijesztő kibontott hajjal, mintha egy japán horrorfilmből lépet volna elő. És mellé az a tekintet. Azért így elég gáz, hogy Kenpachi mögött bezárult az ajtó, mert így ha nincsen a kapitányi Haorija alatt Yachiru, akkor esély se lesz arra, hogy esetleg Yachiru megmentse Kenpachit vagy, hogy ő is erősödjön. Esetleg még egy olyat tudok elképzelni, hogy Yachiru az ajtó előtt vár, az pedig lassan kinyílik és Unohana csurom véresen lép ki mögüle. Kúl Arra azért kíváncsi lennék, hogy Yachiru mit reagálna.

Rukia az elején nem Asasuchival szúrta át Ichigót, hanem már Sode no Shirayukival. Mert amint megtudja a kardja nevét, onnantól már nem Asasuchi.
Ouetsu szerintem arra gondol, hogy mivel a Zanpakutou a mestere lelkéből születik, így úgy kell vele bánnia, mint saját magával. Szerintem erre gondolt, mikor sorolta, hogy hogyan használják a kardjukat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14398 Dátum: 13 jan 16, 15:15:50 »

Én ezt úgy tudom elképzelni hogy akiknek nagyon nagy az erejük azoknak maguktól létrejön. Vannak ilyen kivételek.
Én meg úgy,hogy Kubo nemrég találta ki. xP
De ezzel nincs baj,nekem tetszik,csak akkor egy kis magyarázatot kapjunk a tóbbiekre. Nevet

Unohanától meg remélem kapunk egy kis infót a régmúltról,persze egy nagy fight keretében,nagyon jó lesz úgy érzem,egyenlőre ez a szál talán jobban is érdekel mint Ichigóék,bár biztos lesz ott is pár epic pillanat ha véletlen megjelennek Zangetsuék. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14399 Dátum: 13 jan 16, 15:17:34 »

Egyszerű
Ishida,Orihime,Urahara,Chad,Isshin És Rukia.
Csak figyelni kell a jellegzetességekre Rukiánál sokat segített a beleszorult Kon  Nyelvesít
De mindnél van 1 á jellemző plusz. kacsint

Szerk:Ott csak alaknak írtam Asauichi formát,de ebbe amúgy se voltam biztos.
Shikai nem volt épp aktív + Zangetsunál is volt egy olyan.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 15:20:17 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!