24 jún 28, 22:10:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577936 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14220 Dátum: 12 dec 27, 21:39:57 »

Nem szeretik eléggé a kardjukat? :DD akkor Zaraki kardja miket mondana.

Renji már kapitányi szinten van, és gondolom láttak benne lehetőségeket, és mivel most SS-nek nagyszüksége van erős harcosokra, felvitték őt is és feltuningolják.

A kopasz nagyon ilyen budhista beütésü, szerintem osztani fogja majd az észt és prédikál. De aminek jobban örülnék, az egy kis mágia gyorstalpaló, mennyivel színesebb lenne egy harc ha közbe kidukat is nyomna Ichigo.

Vajon a másik kettő mit talált fel? Volt már életmentő fürdő, mesterséges élet, zanpakuto készítés. Az egyiküknek szerintem köze lesz a kidoukhoz.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 21:48:23 írta Szofron » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14221 Dátum: 12 dec 27, 21:59:39 »

De aminek jobban örülnék, az egy kis mágia gyorstalpaló, mennyivel színesebb lenne egy harc ha közbe kidukat is nyomna Ichigo.

Nem hiszem, hogy ilyen lesz Mosolyog Nem is azért mert nem nézne ki jól, mert jól nézne ki és színes lenne, ez inkább becsület kérdés. Szerintem szemétség kidout használni egy kardpárbajban pl, de ez teljesen elv függő. Másik gond, hogy Renji hülye a varázslatokhoz, Ichigoról meg már ne is beszéljünk.

Vajon a másik kettő mit talált fel? Volt már életmentő fürdő, mesterséges élet, zanpakuto készítés. Az egyiküknek szerintem köze lesz a kidoukhoz.

Ha azt veszed, akkor mindhárom életet teremt, persze a fürdő az inkább ment, és gyógyít, de úgymond "új életet ad", a mesterséges élet az egyértelmű, a zanpakuto pedig emberi testbe hozása, úgymond azt is számolhatjuk annak. A Robot kezű csaj (húh, nehéz neveik vannak,,,) pl a robot részeket tudja életre kelteni, vagy rácsatolni "élőkhöz" és úgy működnek, mintha valódiak lennének. Persze csak spekuláció. A lényeg, hogy eddig mindháromnak köze volt az élethez, és annak más létbe helyezéséhez.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 22:00:26 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14222 Dátum: 12 dec 27, 22:01:30 »

Én is örülnék ha tudna Kidouzni talán a sokkarú hölgy majd tart egy gyorstalpalót.
Bár Renjinek se ártana mert sokszor felsül velük Nevet
Talán ha Zangetsuba beleépül a quincy ereje akkor amellett hogy stabilabb,szívósabb lenne a blut vene miatt és élesebb,hatékonyabb a blut arteria okán.
Quincyk amúgy is jók a részecskékkel való bánásmódban és reiatsu kontrollban így ha ezt kamatoztatja Ichigo akkor nagy eséllyel tudná alkalmazni a kidoukat.
Bár amíg nem lesz elég képzett lehet párszor berobbana ikszdé
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14223 Dátum: 12 dec 27, 22:34:11 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/522/2

Alsó képen a kardja van, ezek szerint most ment vissza kard alakba a csaj?

Ez a csávó aztmondja hogy nagyon szeretni kell a kardot, meg elsőszámú zanpakuto készítő. És persze egy csaj a kardja, na vajon hogy szeretgette őt?  Pojén (18)+ Nem volt nehéz dolga Nevet Ichigoéknak viszont annál problémásabb, lévén hogy Zangetsu egy öreg fószer, Renjié meg egy kígyófarku pávián. Lehet simogatniuk kéne a pengét, ez bejöhet. Nevet

Nemcsak a külseje, de a stílusa is eléggé fárasztó ennek a szemüvegesnek, nagyon remélem hogy nemfog reppelni...

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/522/12

Lefényképezi őket mobillal Nevet Azt majd kiposztolja a shinigami facebookra vagy mi?

Figyeljétek meg, szerintem Byakuya kapni fog egy vadiúj zanpakutot amíg vissza nem szerzi a régit, ha csak ilyen lazán lehet őket készítgetni. Mondjuk még nemértem, mert eredetileg a zanpakutok a shinigamik lelkéből születnek, ő meg csak így lazán készítget, de miből?? A saját lelkéből választ le darabokat? akkor ő most egy Voldemort, és sokfelé vágta a lelkét vagy mi? Nevet Tiszta horcrux az egész.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14224 Dátum: 12 dec 28, 00:45:39 »

Érdekes volt. Ez faszi inkább Narutobol hasonlít Bee-re:)
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14225 Dátum: 12 dec 28, 00:46:32 »

az előző fejezet után én is ezt írtam h biztos kap majd egy ujat Byakuya ettől az Oetsu gyerektől, túl nagy ez a magas labda h ne csapná le Kubo Nevet Elég jó rész volt. Amikor lekapta őket mobillal szakadtam  ikszdé A végén mondja, hogy "egy általa kovácsolt pengét nem hordhatnak gyengék" mondatával sztem utalt egy kicsit arra, hogy kapnak egy plusz zanpakutót is, aminek örülnék a változatosság miatt, mivel az övéket csak megjavítja és nem újat kovácsol... Viszont így sokminden értelmet nyer azáltal, hogy nem szeretik eléggé a zanpikat, lehet, hogy így rejtett képességeket tudhat meg majd Ichi zangetsutol, Renjinél meg sztem úgy néz ki majd a folyamat végén a bankai, hogy zabimaru egy élő nagy szörny lesz, kb mint Mayurinak csak nálla kígyó-démon alakban Gondolkozik
Amugy ez a zanpakuto megtestesülés eléggé a Soul Eaterre emlékeztet ikszdé Majd kivi leszek ha harcra kerül sor hogyan történik meg az átalakulás Nevet Erősen esélyes, mint a SE-ben Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 01:08:33 írta -Dante- » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14226 Dátum: 12 dec 28, 08:12:43 »

szerintem nem fognak újj kardot kapni, hanem csak más lesz a kinézetük , meg persze erősebbek lesznek. furcsa lenne és valószínűtlen hogy 2 zanpakutojuk legyen.
byakuya meg szerintem a lelke segítségével majd ismétlétre hozza a kardját.
amugy engem csak az bánt hogy magukról, meg erről a zanpakuto kovácsolásról semmi sem derült ki. ez a számomra a leg érdekesebb, elvégre ugy volt hogy a shinigami lelkéből születik spontán, lásd kenpachi,ikkaku, hitsugaya stb. nekik már a shinigamivá válás előtt is volt zpjük. mondjuk azis furcsa hogy a shinigami akadémián hogy lesz valakinek zpje. főleg egy tanulónak, mikor sokszor tanuló kardokkal rohangáltak
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 08:13:56 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14227 Dátum: 12 dec 28, 08:18:15 »

Ezekre, ha fogunk választ kapni, az a kövi fejezetekben lesz. A zp meg, hát...esetleg magyarázható azzal, hogy, aki kellően erős annak kifejlődik a plusz lélek, így egy Ikkakunak még szép, hogy alapból volt kardja, egy huszadrangú még közkatonának sem nevezhető akadémiáról szabadultnak valószínűleg az edzések alatt lett olyan szinten a teste/lelke, hogy abból kifejlődjön a plusz lélek, most jobbat nem tudok,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14228 Dátum: 12 dec 28, 09:34:19 »

Látszik, hogy ez a  Kozsó vagyok szeretek mindent és mindenkit cucc nemrég jött be csak Kubonak, az Aizenes harc végéig szó sem volt ilyesmiről sőt, a leghalványabb utalás sem, valószínű azért, mert eszébe se jutott. Elég sokszor tört volna ripityára annak a 2nek a kardja, ha ez hamarabb bejön... Mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz még ebből, valószínű lesz 1 jó adag csihipuhi. (Aztán Epermen nekiáll bőgni, hogy jaj bocsi Zangetsu, ha visszakaplak ígérem megbecsüllek, minden nap megtörölgetlek, még a Zanpakuto fodrászhoz is elviszlek havonta stb stb..) Legjobban Byakuya kardjának esetleges helyreállítása érdekel, hogy ugyan azt kapja-e vissza (valószínű igen)
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #14229 Dátum: 12 dec 28, 09:57:02 »

Kubo írta egy interjúban hogy Renji Bankai-ja megváltozik lehet hogy most lesz ez változás vagy már megtörtént csak nem láttuk még mert ugye nem használhatta
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14230 Dátum: 12 dec 28, 10:05:56 »

Hát ez a "szeretem a kardomat" ahogy leírtad Aizen eléggé fura lenne. Az biztos hogy erősebbek lesznek mert jobban megismerik a kardjukat, de szerintem csak lélekben kell nem fizikailag. Pl. többször belépni a belső világba és egy kicsit dumcsizni vagy mit tudom én. Biztos Zangetsu is örülne ha nem egyedül lenne ott a felhőkarcolók közt.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14231 Dátum: 12 dec 28, 10:49:00 »

Tudom. Nevet
Valószínű a kis mitugrász arra gondolt, hogy EGYÜTT harcoljanak (többek között), ne csak használják azt a nyomorult kardot. A Kenpachi vs Ichigo meccsen is megbeszélték Zangetsuval, hogy az a legjobb, ha együtt harcol a shinigami a kardjával, nem csak használja. Epermen gyorsan felejtett...  smirksweat
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14232 Dátum: 12 dec 28, 11:08:30 »

Az tényleg jó lenne ha együtt tudnának harcolni és akkor tán Ichigo nem csak fegyverként kezelné Zangetsut hanem mint Rukiáékat társnak, barátként gondolna rá.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14233 Dátum: 12 dec 28, 11:49:10 »

azaz érzésem hogy a zerosok erősebbek mint yamato volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 12:31:51 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #14234 Dátum: 12 dec 28, 12:57:09 »

Azt mondták hogy ők öten olyan erősek mint egész soul souciety. Na most Yamamoto az egészet felégetné. ikszdé Nem tudom akkor.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!