24 jún 28, 22:17:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 942 943 [944] 945 946 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577949 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #14145 Dátum: 12 dec 20, 17:02:02 »

Tetszett a fejezet, ez a nagy lakoma jól jött Ichigoéknak Nevet Hikifune meg tényleg Matsumotora hajaz, helyes-helyes Kubo, még több ilyen karaktert!!  Nevet

Most már egyre kíváncsibb vagyok, hogy Shutara mit fog csinálni, és hogy miért került be az 5 közé, remélem Nimaiya után ő jön.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14146 Dátum: 12 dec 20, 17:12:09 »

Csak szerintem figyelt fel anno a lélekkirály Urahara tevékenységére? Amit most írok, arra a mangában nem utalt
semmi sem, de így logikus lenne, és egy dolgot meg is magyarázna... jobban mondva kettőt.
Szerintem ha valaki felkelti a király érdeklődését, akkor azt a személyt -az előléptetésről szóló hivatalos papír mellett- a őfelsége meghívja a palotájába, ahol személyesen is találkozhatnak. Akár csak főnök és alkalmazott, ez logikus és várható lépés lenne. Ha ez tényleg így van, akkor akár Urahara is így láthatta a Lelkek Királyát, valamint ekkor elemezhette a medencék vizét. Elvégre a hougyoku megér egy meghívást. kacsint Azt meg kinézem Uraharából, hogy nemet mondott a királynak az előléptetésre, majd otthagyta. Nevet Ő jobban szeret a saját feje után menni, nem hinném, hogy valakinek a beosztottjaként akart volna élni, ha már egyszer SS-ből le kellett lépnie.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy Uraharát véleményem szerint be akarták venni a nulladikosok közé, de ő nem vállalta, ő nem akart az lenni.
Az pedig nem feltétel, hogy később jó vagy rossz dologra használják fel a felfedezésüket. Elvégre jó és rossz dolog is alakíthatja a történelmet, és itt inkább ezen van a hangsúly. Alkotni ő is alkotott, csak nem jól sült el. A zsenialitása ettől függetlenül megkérdőjelezhetetlen, és igen csak értékelendő.
Ichigóból meg kétlem, hogy nulladikost akarnak nevelni. Ez a feltételezés számomra igen csak abszurd. Nevet
Nekem egyébként tetszik, hogy egyre több szöveget kapunk (bár igaz kevesebb dolog történik), így legalább egyre több a használható információ. Hiszen sokan ezt hiányoltuk.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 17:14:55 írta akym17 » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14147 Dátum: 12 dec 20, 17:24:49 »

Mindent leírtok:) engem csak az idegesít hogy ichigo miért annyira fontos, és a lélek király miért hasonlít aizenre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14148 Dátum: 12 dec 20, 17:29:56 »

Én meg azt nem értem, hogy ti miért hasonlítjátok a Lelkek Királyát Aizenhez? Nevet Valaki pontosan el tudná nekem magyarázni? Én két képkocka után nem vonnék le semmilyen hasonlóságot, bár ti tudjátok... lehet csak az én szemet nem szúrja ki az a valami.
Ichigo pedig azért lehet fontos, amiért Aizennek is. Ó, talán itt is egy hasonlóság? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 18:03:33 írta akym17 » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14149 Dátum: 12 dec 20, 17:37:44 »

Én meg azt nem értem, hogy ti miért hasonlítjátok a Lelkek Királyát Aizenhez? Nevet Valaki pontosan el tudná nekem magyarázni. Én két képkocka után nem vonnék le semmilyen hasonlóságot, bár ti tudjátok...
Ichigo pedig azért lehet fontos, amiért Aizennek is. Ó, talán itt is egy hasonlóság? Nevet
Mert Aizen megszökött és most betört a királyhoz és az erejét használja plusz használja zanpaktouját hogy mindenkit becsapjon.
Meg tán azért mert Kubo kicsit Aizenesre rajzolta meg mint akkoriban Ginjot.
Na viccet félretéve a fejezet jó volt. Hikifune karcsú változatával kb. úgy lepődtem meg mint Ichigóék. Kon is átjött nem baj legalább tényleg több szerepe lesz. Amikor meg ettek nekem egyből terülj-terülj asztal és a Jancsi és Juliska történet jutott eszembe (ismerek néhányat ki nagyon örülnének enni ételnek).
A zanpaktouk születésénél nálam is inkább arra hajaz hogy neki sikerült a zanpaktoukat a kinti világba hozni úgy mint Yourichi tette a bankai edzésnél csak báb nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 17:39:38 írta zitagirl » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14150 Dátum: 12 dec 20, 17:50:49 »

De ez renjinek is sikerült, benne volt a mangában/animében.
A bankai pont arról szól hogy jó sok edzéssel a világba hívja a shinigami a zanapkutóját , vagyis testet öltsön és ha legyőzi elsajátította  bankait valami ilyesmi volt. aza bábú pont ere volt jó hogy bár meg volt ichinek a szükséges energia ,de csak ezzel sikerült neki a bankait előhívni a világra.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14151 Dátum: 12 dec 20, 17:55:30 »

Akkor maradt ez
- vagy képes belépni mások belsővilágába
- vagy tényleg képes egy újat készíteni
Remélhetőleg akkor még januárban láthatjuk Zangetsut netán még hollow Ichigot is.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14152 Dátum: 12 dec 20, 17:57:48 »

És tényleg! Milyen jó, hogy mondod!xD Renjinek is megjelent a zanpakuto szelleme. Az animében biztosan, a mangában nem rémlik.:/
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14153 Dátum: 12 dec 20, 18:03:21 »

a lélek király miért hasonlít aizenre.

Biztos Aizen a lélek király egyik eltitkolt öccse.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14154 Dátum: 12 dec 20, 18:06:21 »

Túl nagy a nyüzsgés Nimaiya képessége körül, ezek után kíváncsi leszek mivel lep meg minket Kubo. Nevet
Zangetsu újjászületését meg kifejezetten várom, a Hollow Ichigóról nem is beszélve Mosolyog

Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #14155 Dátum: 12 dec 20, 18:19:28 »

Újraolvastam, pár fejezetet, és ezt tűnt fel: A 12. osztagosok valamilyen Sutra mérleget emlegetnek. http://www.mangareader.net/bleach/480/2 Nekem egyből Shutara jutott eszembe erről. Főleg, hogy Mayurit is ismerte, és valami olyasmit is emlegetett, hogy Mayuri védelme sokkal gyengébb, mint az ő idejében, szóval volt köze a 12 osztaghoz. Nem lehet, hogy ez olyasmi fontos dolog, amiért ő is bekerült a 0. osztagba? Vagy csak én magyarázok bele hülyeséget? Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14156 Dátum: 12 dec 20, 18:23:00 »

Amúgy zangetsu helyében kva pipa lennék hogy ichigo rám se néz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14157 Dátum: 12 dec 20, 18:28:36 »

Amúgy zangetsu helyében kva pipa lennék hogy ichigo rám se néz.
Amióta visszaszerezte az erejét azóta nem is beszélt vele meg semmi. Ráadásul most el is törte úgy hogy vagy Tensa Zangetsu vagy Ogichi de valamelyikük üsse le már egyszer mikor újra láthatjuk majd őket.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14158 Dátum: 12 dec 20, 18:28:45 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/118/3 Itt van Renji zanpakotou alakjának feltűnése. Nevet Csak gondoltam belinkelem, hogy lehetséges a megjelenésük.
Nem magyarázol bele hülyeséget, nagyon is lehetséges, hogy Shutara állapíthatta meg pontosan azt a bizonyos egyensúlyt a lelkek között. Ha így lenne, az tényleg áttörő felfedezésnek számítana.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 18:29:40 írta akym17 » Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14159 Dátum: 12 dec 20, 18:29:27 »

Hát nem rossz elképzelés és akkor ezek szerint a zerosok (vagy csak Shutara ) jártak azután is SS-ben hogy megalakult a kutatási és fejlesztési részleg. Kíváncsi leszek mivel rukkol elő Nevet Lehet ad Ichigonak meg Renjinek egy pihentető masszást a harc előtt, annyi kézzel végül is simán  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 942 943 [944] 945 946 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!