24 jún 28, 22:39:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 909 910 [911] 912 913 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577994 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13650 Dátum: 12 nov 27, 15:30:05 »

Urahara lesz az, ha a mangastream fordítását vesszük alapul. Ki más mondhatná, hogy "mint mindig"? De Ichigo ábrázata nem ezt indokolja, inkább olyan, mintha Isshin jönne... Az animék előnye az, hogy ott hangról megállapítja az ember a dolgokat... :'D (Poén felvetés: KANONJI! Mint mindig...  Faceg )
Naplózva
hajnal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13651 Dátum: 12 nov 27, 15:34:46 »

en nem mernek mergetvenni urahara holeg a stilus veget da az biztos ICHIGO NAGYOT NEZET  szerintem ismeretlen kardos baratunk az ha nem lene biztos hogy Gin halot es nem ilyen kargya van ora fogadnek
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13652 Dátum: 12 nov 27, 15:40:02 »

Használj ékezetet, különben a hozzászólásaid törlésre fognak kerülni!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13653 Dátum: 12 nov 28, 11:31:26 »

http://www.mangapanda.com/bleach/518
Megjött az új fejezet!
Hát én a végén megfeküdtem, és azt hiszem egyértelmű most már a kardos kiléte!  Nevet
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13654 Dátum: 12 nov 28, 11:32:49 »

http://www.mangapanda.com/bleach/518/3
Kint a következő rész. Nevet
Áááá, megelőztek. >.<
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13655 Dátum: 12 nov 28, 11:37:02 »

Nem sokkal, tényleg nem sokkal! ^^ Én úgy érzem a manga egyre jobb lesz, voltak igen mélyrepülések is, de szerintem leginkább az olvasók türelmetlensége miatt. És persze, hogy csak hetente van... ^^
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13656 Dátum: 12 nov 28, 12:08:11 »

Régen láttuk már Kukakut és Ganjut. Utóbbi úgy látszik kicsit megerősödhetett. Ha a következő harcokban részt kell vennie, akkor ez rá is fér. Vele vannak a régi fullbringerek. Giriko nem hiszem, hogy olyan sokat érne, hiszen Kenpachi kapásból ketté szelte (de végülis 3 Sternrittert is laza csuklómozdulattal fektetett ki). Tsukishima utoljára még Shishigawara válán volt, de ezek szerint ő is belehalt a sérülésekbe. Mondjuk az ő képessége elég hatékony tud lenni. Ginjo meg. Vele is csak többen vannak a Bankai használók. Bár ha a képesség lopkodása Quincy-kre is érvényes, akkor más a helyzet. Lehet ő lesz a kulcs, hogy a képességével visszalopkodja a bankai-okat.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13657 Dátum: 12 nov 28, 13:26:03 »

Ez meg micsoda??? Giriko szabályosan ketté lett szelve erre meg itt sétál a többiekkel mintha semmi sem történt volna?? Ganju új kinézete bejövős Nevet És télleg Grimmjow volt a túloldalon  Hümm-hümm
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13658 Dátum: 12 nov 28, 13:37:32 »

Tudtommal a fullbringerek egy része meghalt, és még temettek is, akkor most hogy van az életben akit Zaraki ketté csapott, és Ginjo???????? WTF van itt már most komolyan.

LOL ez nevettséges, grimmjow........... pffffffff gratulálok kubo, az első név amit minden ovis akik láttak kb 20 fejezetet az 518 ból, elsőnek nyögött be bármiféle gondolkozás nélkül, mert épp őt akarják újra látni, és tádá ő lett..... gondolom ulquiorrát is újra látjuk majd kiengedett formában, annak ellenére hogy kubo is mondta hogy végleg halott, de hát a FANbojok újra látni akarják, tehát visszafogja hozni. Byakuya is meghalt volna, de a FANbojok, nem akarták, ezért egy nevetséges hírtelen meggondolás miatt túl élte Nevet pfffff csodásan süllyed a színvonal, és egyre jobban a FANbojok kezdik írni a sztorit... Egyedül a 0. osztagosok és a királydimenzió ellensúlyozza ezt MÉG.

Jól álázza a karaktereket kubo, Zaraki, aki még egy nyomorult fullbringert se tudott megölni, Zaraki aki egy kis pofontól olyan mély kómába zuhant hogy talán többé már kapitány se lehet pff Byakuyának ugyan ehhez a kómához cafatokra kellet tépni a testét és ellopni a bankaiját ami egyben az ereje nagy részét is elvitte. Ezek szerint már Byakuya is erősebb Zarakinál? Kösz kubo. Aztán a nagy büszke Byakuya meg porig lett alázva, ahelyett hogy halt volna egy fogjuk rá hogy hősi halált, amivel inspirálta volna Ichigoékat a harcra, helyette életben maradt kómában, egy testi roncsként, akinek még shikaija sincs, egy tehetetlen senki lett belőle, csodás... És a nagy harcias Grimmjow, aki mindenkit eltapos aki útjába kerül, és király, mega legerősebb akar lenni, átmegy egy aranyos kis lágyszívű barátságos lúúzerbe aki Ichigo oldalán fog harcolni "pffff" majd kézen fogva, mert a fanbojok ezt akarják... Tudjátok hogy nézett volna ki az a sátorba ne engedjétek be Grimmjow-ot jelenet régen? ÚGY hogy jön Grimmjow, elé áll Inoue meg Chad, Inouét úgy pofán vágja hogy kómába esik, Chad hasát meg átszúrja a kezével, és BEMEGY, és kardját Urahara torkának szegezve kényszeríti hogy Ichigohoz odavigyék. Nem úgy hogy két senki simán kilöki a sátorból pff. Ez egy tipikus el Vegitásódás, ugyan az történik itt is, nagy szuper gonosz csillag harcos, aki elakarja pusztítani a földet, de aztán később bepuhul és a végén a főhős oldalán harcol.. aztán csináljunk belőle bajszos lágyszívű apukát aki a lányával megy shoppingolni... ugyan ez lesz Grimmjowal is úgy látom.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13659 Dátum: 12 nov 28, 14:01:39 »

Gondolom mind a 3an meghaltak csak újjászülettek immár a lelkek világában.
Girikóból nem nézek ki sokat,de ganju,ginjo,tsukshima 3masnak adok egy jó sanszot hogy majd komolyan harcolnak együtt.
Kon-on meg úgy látszik a több a módosítás mint gondoltam Nevet
Naplózva

echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #13660 Dátum: 12 nov 28, 14:38:03 »

Alakul a manga vagy mi? Nevet És még haladt is előre a sztori? Na neee! Ez már tényleg megerőltetés lehetett Kubo számára...xD
De legalább kezd visszatérni a bizalmam a Bleachben. Ami azt illeti meglepően sokminden történt az eheti fejezetben. Végre pontra változott az a bizonyos kérdőjel a "Grimmjow érkezett meg Uraharához?" mondatban. Ezen, aki kiakad (a tényen, hogy Grimmjow visszatért, ráadásul nem ellenséges terepen) az valahol nagyon le van maradva, mivel Kubo már elég régen megerősítette, hogy ezt a karaktert szeretné visszahozni a mangába, ráadásul "esetlegesen" a mérleg másik oldalán. Plusz az, hogy most Ichigo mellett és nem ellen harcolna még logikus is, ha azt nézzük a quincyk milyen szépségeket művelnek HM-ben is.
A másik múltbéli sejtésünket is megpiszkálták a héten, a Shiba család rokoni kapcsolatát Eperkével. Már abban az esetben, ha másnak is Isshin jutott eszébe az "uncle" szó hallatán.
Amin viszont eléggé meglepődtem, az a Fullbringer team villantása...erre nem számítottam, de kíváncsian várom, hogy mit kezd velük Kubo...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 14:40:49 írta echoCHANNEL » Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13661 Dátum: 12 nov 28, 14:59:22 »

Ne felejtsük el, hogy Giriko-nál fontos lehet az ereje, ugye ami az idővel van kapcsolatban. Lehet ezt Juhabachnál tudja majd alkalmazni. Egyébként pontosan nem is emlékszem mit csinált az idővel, mert annyira jelentéktelen volt... Szerintem egyértelmű hogy halottak...
Valószínűleg ez nem egy egyszerű sátor, ahol vannak, és azért nem tudott bejutni Grimmjow, erre nem gondoltál kedves Szofron? ^^ Persze ez még nem elég magyarázat, én is tudom...
 Esetleg Urahara, vagy ha valami csoda folytán esetleg Orihime baromi erős lett? (haha...) Azt mondták sokat edzettek, de eddig csak mondták, nem láttunk semmit. De én kíváncsian, és főleg türelemmel várom, mi alakul.

Grimmjow extra: Mondjuk azért lehetett volna valami nagyszabásúbb belépője is, mert ez tényleg elég Vegitá-s... Hol az erőszakos Grimmjow? Persze ezek most nyugis fejezetek, így még megértem, és szemet hunyok efelett...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 15:04:08 írta murasaki » Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13662 Dátum: 12 nov 28, 15:06:49 »

Szerintem azért ne írjuk le Grimmjow-t Nevet Valószínűleg ha meglátja Ichigot akkor megüti,kardot ránt vagy valami  Kúl
Valamint ha vége Juhabach támadásainak és legyőzik, akkor Grimmjow tuti megküzd Ichigoval  Zorró

A fullbringerek.... hááát nekem nem volt szimpatikus, hogy vissza hozta őket...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13663 Dátum: 12 nov 28, 15:07:25 »

Tudtommal a fullbringerek egy része meghalt, és még temettek is, akkor most hogy van az életben akit Zaraki ketté csapott, és Ginjo???????? WTF van itt már most komolyan.

És a nagy harcias Grimmjow, aki mindenkit eltapos aki útjába kerül, és király, mega legerősebb akar lenni, átmegy egy aranyos kis lágyszívű barátságos lúúzerbe aki Ichigo oldalán fog harcolni "pffff"

Szofron szerintem olvasd el még egyszer a fejezetet. A Fullbringerek meghaltak az élők világágban. Kukkaku azt mondja, hogy megmentette őket Rukonagiban. Szóval meghaltak, majd átkerültek SS-be.

Grimmjow meg nem véletlenül nem öldöste meg az ott lévőket. Urahara komoly fejjel mondja, hogy képes volt egy szép kis szerződést kötni vele. Biztos nagyon jól fog járni Grimmjow, ha segít nekik.
Ennek ellenére látszik, hogy nem csak kilökdösték őt, hanem valami Kidoval tartják kint. Legalábbis én annak nézem azt a 2 nagy X-et az első képkockában.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/6

Azért én is elég rendesen meglepődtem, hogy Ginjoék ott vannak SS-ben. Először én sem tudtam, hogy hogyan kerülnek ide, aztán rájöttem, hogy ők meghaltak a harcokban. Azért volt meglepő mert ilyenre, példát csak a manga elején láttunk a papagájos kis srác személyében. Az se most volt már. Nevet Most az a kérdés. hogy emlékeznek még a korábbi életükre és, hogy meg-e van még az erejük. Gondolkozik

Grimmjow nem volt meglepő választás, hisz Januárban nyilatkozta, hogy visszatér ráadásul Ichigo oldalán. Legalább most már kiderült, hogy ki az. Ha Gin lett volna, akkor az lenne, hogy "Hisz őt már Aizen megölte!" ikszdé Azt se szabad elfelejteni, hogy Grimmjow most adósa Ichigonak, hisz megmentette az életét, mikor Nnoitra végezni akart vele.

Én Nelt hiányoltam egyedül a fejezetből... De legalább itt a Király dimenziója!^^ A poénok is a helyükön voltak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13664 Dátum: 12 nov 28, 15:11:38 »

Szerintem azért ne írjuk le Grimmjow-t Nevet Valószínűleg ha meglátja Ichigot akkor megüti,kardot ránt vagy valami  Kúl
Valamint ha vége Juhabach támadásainak és legyőzik, akkor Grimmjow tuti megküzd Ichigoval  Zorró

A fullbringerek.... hááát nekem nem volt szimpatikus, hogy vissza hozta őket...

Nekem eszem ágában sincs leírni, az egyik kedvencem abból a nem túl sokból, ami megmaradt. Tetszett is meg nem is, ahogy "megjelent", csak azért majd később többet várok tőle. Mosolyog

Lehet, hogy Urahara "eladta" Ichigot boxzsákként Grimmjow-nak? Simán ki is nézném belőle...
Azokat az -x-eket én is láttam, de nekem így is nagyon komikusnak tűnt, lehet új Orihime-pajzs?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 15:14:21 írta murasaki » Naplózva

Oldalak: 1 ... 909 910 [911] 912 913 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!