24 szep 29, 00:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 856 857 [858] 859 860 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701615 alkalommal)
0 Felhasználó és 85 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12855 Dátum: 12 okt 16, 15:40:51 »

2) Nem merném kijelenteni biztosra hogy Grimmjow áll Urahara előtt, de ő e legesélyesebb Gin mellett, csak Gin akkor hogyan jutott át HM-be?

Mayuri is megtudta tanulni hogy hogyan nyisson átjárót, mivel Tousen és Aizen is képes átjárót nyitni, nyilván Gin-t is beavatták.

Szerintem már csak azért se Grimjow lesz, mivel kb az olvasók fele ezt a nevet nyögdösi 4 hónapja, és ha tényleg ő lenne, az azért elég ön gól lenne Kubo-tol. Mert mindíg az jellemző rá hogy senkise tudja megmondani a következő lépését, mindíg valami nagyon eredetit talál ki. Most ha bejátszana egy ilyet, hogy az olvasók fele már 4 hónapja kitalálta a következő lépését, az azért már színvonal csökkenés lenne. Lehet ezenokok miatt Gin se lesz, mert őt is sokan emlegetik.

70% Hogy valaki akire senkise gondolt, vagy csak 1-2 ember.
20% Gin.
10% Grimmjow, de csak a fanbojok miatt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 16, 15:47:45 írta Szofron » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12856 Dátum: 12 okt 16, 16:10:34 »

Kubóra pont nem az eredetiség jellemző, kedves Szofron  Hümm-hümm
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12857 Dátum: 12 okt 16, 16:36:18 »

Öhmm ha már kenpachi , akkor mivan ha ő és yachiru ugyan úgy van mint stark ? vagyis a kardja maga a kis csaj? me egésznap ezen töröm a fejem mivan ha. értitek nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12858 Dátum: 12 okt 16, 16:46:34 »

Öhmm ha már kenpachi , akkor mivan ha ő és yachiru ugyan úgy van mint stark ? vagyis a kardja maga a kis csaj? me egésznap ezen töröm a fejem mivan ha. értitek nem?

Nem hinném, volt rész ahol bemutatták első találkozásukat, csak egy sima ember.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/6
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12859 Dátum: 12 okt 16, 17:00:07 »

Hátha lesz valami. Nehogy már kenpachi meghaljon legyen valami mentő öve  Technikai KO
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12860 Dátum: 12 okt 16, 18:25:30 »

Kevés dologban vagyok biztos a Bleachcsel kapcsolatban, de hogy Zaraki Kenpachi nem adja be a kulcsot ilyen könnyen, abban igen. Nem véletlenül mentorálta őt is az öreg. Amennyit pihent most Zaraki, lehet meditál és ki sem aka jönni ebbl az állapotból, mert imád a kadjával/magával harcolni  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12861 Dátum: 12 okt 16, 19:06:08 »

Még hogy Zaraki meghaljon nincs az az ellenfél aki meg bírná ölni Nevet szerintem is meditál és hamár a földön fekszik egy kicsit elgyengülve, talán megpróbálja a reiatsuját lekorlátozni is megszólítani a kardját, hogy az válaszoljon rá.
(Yachiru-nak is van kardja, meg ő egy egyeszerű kislány különleges és titokzatos képességekkel a birtokában így nem lehet Zaraki zanpakuto-ja.)
És mikor felkell: cöh ez nem volt rossz Bach, de most én jövök BANKAI !!!
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12862 Dátum: 12 okt 16, 19:10:51 »

Igen, Kenpachi nyomat egy Bankait, és Bach abban a minutumban ellopja tőle, egy másik medál segítségével. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12863 Dátum: 12 okt 16, 19:11:18 »

Jah és le is nyúlják nem?  most stark társából kinéztétek volna hogy aza kardja? nem hiszem. bár a yachirunak kis virágos kardja van kenchannál hülyén nézne ki..  
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12864 Dátum: 12 okt 16, 19:25:27 »

Áááá az nagyon nem lenne tetszetős ha ellopnák tőle egy másik medál segítségével, de nem is kell neki Bankai. elveszne Zaraki igazi karakterisztikája. Yachiru villantana már valamit könyörgöm hogy megbosszúlja Ken-chant amiért így elküldték távpénzre  Szomorú.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12865 Dátum: 12 okt 16, 19:49:15 »

Van aki már leírta következö részt,nagy eséllyel csak kitalált,de egész jól leírta,tehát egy esélyt adok neki,talán ez leszhttp://www.fandom.com/forums/showthread.php?p=2127571  Mosolyog

Én valahogy Kenpachinak egy egyszer használatos Bankait képzelnék,de akkor mindent bele Nevet
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12866 Dátum: 12 okt 16, 19:52:45 »

A kardos alak akár Kirio Hikifune is lehet (Urahara elötti 12. osztag kapitánya)
Megmagyarázná miért kellett ennyit várni a felfedésére, hiszen úgyis jön a 0. osztag, és a belépőjüknek azért epikusnak kell lennie az utolsó pillanatban.
Kardot Uraharára azért szegezhet, mert:
- esetleg nem ért egyet azzal, hogy Urahara tudományos osztagot csinált az osztagából (Hiyori hadnagyként úgy néz ki erő típusú zp-vel szerepelt az alap osztagban)
- vagy azért szegezte a kardot oda, hogy "most 10 percen belül megtalálod a medál gyengepontját, hogy ne lopkodhassanak több bankait, vagy levágom a fejed"

A robbanás meg lehet akár Mayuritól is. Ő még valamikor régen elindult
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/9
és azóta sem ért oda. Ha meg valahogy, valamilyen méreggel meg tudják akadályozni, hogy a Quincy-k lélekrészecskéket szívjanak el saját felhasználásra (ami a Quincy erő alapja), akkor marad egy rakat egyszerű ember. (A Quincy-knek nincs saját lélekenergiájuk, a környezetét használják. A Quincy-knek nincs erős támadóereje, szóval bankai-t lopkodnak.)
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12867 Dátum: 12 okt 16, 20:16:19 »

Jah és le is nyúlják nem?  most stark társából kinéztétek volna hogy aza kardja? nem hiszem. bár a yachirunak kis virágos kardja van kenchannál hülyén nézne ki..  
Nem kizárt, hogy csak leplezi már, s mint Yumichika, ő is szégyenkezik a kardja miatt ikszdé
Yumichika sem lehet semmi, ha csak azt nézzük, hogy ál-shikait használ folyton.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12868 Dátum: 12 okt 16, 20:22:22 »

Van aki már leírta következö részt,nagy eséllyel csak kitalált,de egész jól leírta,tehát egy esélyt adok neki,talán ez leszhttp://www.fandom.com/forums/showthread.php?p=2127571  Mosolyog

Bleach_512_Predictions = Bleach 512 Jóslat

Ez csak egy fikció valaki által, akinek kedve volt írni kicsit. Semmiképp nem az igazi.

Kissé klisés, az a rész meg vicces mikor Bach hazaküldi Ichigot azzal hogy a háború nem gyerekeknek való pff az első számú embert a listájukról Nevet
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12869 Dátum: 12 okt 16, 20:34:31 »

gt12 Hm... nagyon érdekes.
1, A Hikifunés ötlet nagyon jó. Mosolyog
2,De a robbanás szerintem nem Mayuri volt. Bár lehet, hogy rájött, hogy Ichigo csapdába került. És csak a robbanás áran tudta kiszabadítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 856 857 [858] 859 860 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!