24 jún 28, 22:41:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 829 830 [831] 832 833 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577996 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12450 Dátum: 12 szep 19, 17:47:45 »

Ha-ha, utolsó oldal nem kicsit volt tetszetős Nevet
Összességében fasza rész volt, de még mindig hiányolom a magyarázatot arra, hogy miért nem lopják el a bankai-át.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12451 Dátum: 12 szep 19, 17:49:11 »

Biztos hogy meghal. Túl erős ő juha bachnak és valahogy ki kell venni a sztoriból. ' sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. ' Milyen igaz. Villantson egy északot és gondolom azzal már végleg kiűzi őket. Azért már a kelettel is baromi erős. Nem lehet hova tenni az erejét. És most érthető hogy egyszerre érinthetetlen és egyszerre ha közel kerülnek hozzá vagy elég az ellenfél 15 millió fokban vagy egy érintés a kard hegyével és eltűnik az ellenfél. Bele se gondoljunk mit tudhat a dél. Ha meglátnánk az észak erejét szerintem állkapocs műtét szükséges, mert úgy széttátsuk hogy az el nem mondható.

Kenpachi alapból erős és a legerősebb a mostani kapitányok között ( kyouraku, ukitake és unohana vélem erősebb de amit eddig láttunk tőlük azt kenpachi felülmúlja ) és bach könnyen elintézte. Maradjon csak meg ichigo-nak. Túl hamar vége lenne az egész mangának.

rougon: Több lehetőség is van.

1. Nem akarják.
2. Volt 2 csipkésbokor.
3. Ha akarnák se tudnák, mivel yama olyan szinten van mint annó ichigo aizen ellen ( végső getsuga és a nevéből is a ''végső'' szó a fontos mert a végső állapot az amikor egybeolvad a kard a halálistennel ) és emiatt nem tudnák ellopni.
4. Ha el is tudnák csak kibasznak magukkal, mert kezelni gondolom baromi nehéz és elpusztítják saját magukat.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 17:52:54 írta Kentonsama » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12452 Dátum: 12 szep 19, 17:55:41 »

Yamabá hozza a színvonalat. Elképesztő, milyen repertoárja van. Yama, azokat hívja harcba akiket az ő tüze ölt meg ? Vajon vannak köztük különlegesek, akiknek van valami képessége ? Teszem azt előhívja a Zanpakutoját, bár nem hiszem, mert azért nem pont olyan, mint az Edo Tensei Nevet Minden esetre Bach rendesen betojt tőle. A 9-edik oldalon az a rémült tekintet többet mond 100 szónál.^^
Ha Yama a saját Bankaija által végzi be, de ezzel visszavonulásra készteti a Quincyket, akkor meglesz a hősi halál, aminek jelentősége van.  Ha meghal olyanná válik, mint Fehérbajusz a One Piece-ből. Ő a legerősebb és az embereiért hal meg. És nem végzi, olyan jelentéktelenül, mint Kira. Szerintem mindenki elégedett lenne egy ilyen halállal.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12453 Dátum: 12 szep 19, 18:00:02 »


Kenpachi alapból erős és a legerősebb a mostani kapitányok között ( kyouraku, ukitake és unohana vélem erősebb de amit eddig láttunk tőlük azt kenpachi felülmúlja ) és bach könnyen elintézte. Maradjon csak meg ichigo-nak. Túl hamar vége lenne az egész mangának.

rougon: Több lehetőség is van.

1. Nem akarják.
2. Volt 2 csipkésbokor.
3. Ha akarnák se tudnák, mivel yama olyan szinten van mint annó ichigo aizen ellen ( végső getsuga és a nevéből is a ''végső'' szó a fontos mert a végső állapot az amikor egybeolvad a kard a halálistennel ) és emiatt nem tudnák ellopni.
4. Ha el is tudnák csak kibasznak magukkal, mert kezelni gondolom baromi nehéz és elpusztítják saját magukat.

Ken-chan hibája az, hogy számára a harc mindig az 1 vs. 1-et jelenti, és ebe az egybe nem tartozik bele a zanpaktou is Nevet Ezt pont az Ichigo elleni harcnál derült ki... mindenesetre ezután az alapos verés után szerintem átgondolja az eddigi szemléletét, és akkor zúzni fog istenigazán  Nevet

Az hogy milyen szinten áll Yama-jii azt nem tudom, írtó erős és képzett, a bankai-át valszeg teljesen uralja, SS-ben messze a legerősebb, de Aizen rá még mindig azt mondaná: "még mindig egy shinigami szintjén van". Persze messze a legerősebb, de ez nem biztos hogy akadály lenne önmagában arra, hogy medalizálják(?) a bankai-át. Ha ők nem is használják, de ezzel alaposan legyengíthetnék az öreget, és végül relikviának sem lenne utolsó Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 18:02:07 írta rougon » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12454 Dátum: 12 szep 19, 18:08:13 »

Ez a 10 billió ez enyhén szólva túlzás, hogy lehetne már ennyi, mitcsinált 1000 éven át jama? tömegmészáros volt? vagy wtf. Else fér 10 billió csontváz SS-ben :DDD Látom a nevettséges jelenetet ahogy megidézi őket, és mint a minecraftba mikor 100 mobot spawnolok, mind egy pontba jelenik meg, majd hírtelen így szétrepülnek minden iránybe, aztán meg egész SS meg környéke tele csontvázakkal, minden négyzet cm-er :DDD még a 10 ezer is sok nemhogy 10 Billió.

         7 000 000 000 az az hét milliárd a jelenlegi teljes föld lakosság száma.
10 000 000 000 000 és ezt a szart akarják nekünk bemagyarázni hogy 10 billió csontvázt megidéz Jama ss-ben akiket megölt a lángjával? :DDDD ez nevettséges.

A föld teljes lakosságának 1428 szorosa :DDDDD BAZZZZ magamalá fosok. Ezt azért megnézném hogy a teljes bolygó népességének 1428 szerese megjelenik ss-ben csontvázként :DD

Ezt a szánalmasan nevettségeses eltúlzott számot leszámítva, nem lehet szavunk erre a fejezetre, király volt.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12455 Dátum: 12 szep 19, 18:10:00 »

Yama szerintem meg biztos hogy nemhal meg, csak annyira legyengül hogy harcképtelen lesz egy jóidőre.

Kentonsama
Ez Yamának csak Bankai-ja nem olyan mint a Végső Getsuga Tenshou Ichigonál, azért mert Ichigo eggyé vált Zangetsuval
de Yama nem; ezt az is alátámassza mivel ott van a kard a kezébe.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12456 Dátum: 12 szep 19, 18:13:15 »

Ja, ez igaz Szofron. Eddig nagyjából 120 milliárd ember élt a Földön a történelem során, szóval ez valóban fail, de szerintem nem kellene kiakadi ilyesmin. Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12457 Dátum: 12 szep 19, 18:18:28 »

Ja, ez igaz Szofron. Eddig nagyjából 120 milliárd ember élt a Földön a történelem során, szóval ez valóban fail, de szerintem nem kellene kiakadi ilyesmin. Nevet

De az a baj hogy ez már annyira nevettséges túlzás, hogy ezen kilehet akadni, egy ovisnak nemtűn volna fel a szám, csak ámúl rajta hogy vúúúú váááá. De szerintem az olvasók  többsége középiskolás, meg nagyobb korosztály. És azért ha utánna számolnak, akkor nekik is leesik az álluk, csak nem a gyönyörtől. Már 1 millió sontváz is bőven elég lett volna. Nem tudom mi a fenét fog ennyi ott csinálni, ha megidéződött mind, több km-er magas csontváz kupac fogja befedni ss-t :DDDDD Lehet ez a terve hogy ettől biztos megilyednek és majd elfutnak sírva.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12458 Dátum: 12 szep 19, 18:20:20 »

"Ha középiskolás vagy nagyobb korosztály" lenne akkor tudnák, hogy ez csak a képesség neve. Mintahogy a senbonzakura sem 1000 virág.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12459 Dátum: 12 szep 19, 18:21:08 »

Ez a szám tényleg nem kicsit túlzás...kíváncsi vagyok ki bakizott, Kubo vagy valamelyik fordító Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 18:22:16 írta rougon » Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #12460 Dátum: 12 szep 19, 18:22:06 »

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2012/263/4/3/bleach_508__zenka_no_tachi_south_by_kasukiii-d5fbry3.jpg

És még hogy nem kell anime?!
Hát már egy színes kép mennyit dob rajta, nem hogy egy epicus hangokkal teli színes szagos mozgókép! Nevet
Azért ez hülye kijelentés volt, mert a 3 nagyból a Bleach-nek van a legjobb animeje (a manga más téma), és amíg ment szépen is szerepelt, szóval jó lesz majd ez az arc animbe, sőt jobb mint mangába, olyan epic lesz hogy keresztbe fossuk magunkat! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 18:24:25 írta Gino » Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12461 Dátum: 12 szep 19, 18:39:17 »

Gino
 Ugyanezen a véleményen vagyok mint te csak győzzük kivárni az animét Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 06:45:31 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12462 Dátum: 12 szep 19, 18:50:43 »

"Ha középiskolás vagy nagyobb korosztály" lenne akkor tudnák, hogy ez csak a képesség neve. Mintahogy a senbonzakura sem 1000 virág.

Jó, igazad van, lehet hogy csak a technika neve, de akkor is nagyon hülyén jön ki elsőre szerintem minden olvasónak. Írja hogy a 10 billió tűzáltal elkárhozott nagy sereg, és ott mászik ki csomó csontváz, mindenkinek az az első gondolata hogy a számmal megeggyező sontvázfog akkor előbújni. De névnek is túl paraszt vakító ez a szám, így nemlehet komolyan venni a számot. Szerintem csak egy kis ló túloldalára átesés Kubo-tól, mert annyira nagyon durvát akar csinálni.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12463 Dátum: 12 szep 19, 18:56:23 »

"Ha középiskolás vagy nagyobb korosztály" lenne akkor tudnák, hogy ez csak a képesség neve. Mintahogy a senbonzakura sem 1000 virág.

Erre annyira vártam valakitől ^^


Szerk; mégha igaz is lesz a 10bilkó akkor sem mondta senki, hogy EGYSZERRE jönnének.

Szerk2; Én azt mondtam, hogy nem BÁNNÁM, ha nem lenne anime, MERT azt akarom, hogy ne pofázzanak bele Kubo munkájába és úgy csináljon mindent, ahogyan Ő akar, egy szóval nem említettem, hogy nem lenne nekünk nézőknek az blastepic,,,,,,,

Szerk3; És azt ki mondta, hogy az ő által megölt emberek azok ?? Akkor mivan ha egyszerűen ennyit tud megidézni lélekenergiájából és kész ? hm ? Ott volt a kivégző osztagos arrancar HM-ba pl, dett ugyanaz csak kisebbe, vagy butítva mondom, olyan ez mint Ishida nyilai, FEGYVEREK és neki egyszerre 1200 volt kilőhető, na Yamának meg 10bilkó ilyen JÖHETNE, viszont tartom, hogy SSS-nek van igaza.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 19:05:30 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12464 Dátum: 12 szep 19, 19:13:14 »

A szám tényleg enyhéndurván túlzás. Nyilván azért erre eset Kubo választása mert fonetikusan biztos jobban hangzik, mint a többi. Ha megnézed csak két tucat csontit idézet meg Yama. Szóval ez messze van attól a mennyiségtől, amennyit a technika neve sugall.
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezek a csontvázak melyik kategóriába tartoznak. A "rácsapok és összeesik", vagy a "lezúzom de mindig összeáll". Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 829 830 [831] 832 833 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!