24 jún 28, 22:04:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577926 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12435 Dátum: 12 szep 19, 11:10:48 »

Az Arc túl hosszú ahhoz, hogy Bach és a Stern Ritter legyen a nemesis. Korán a mélyvízbe lettek dobva, és kell valami sokkal erősebb ami mögöttük áll. Ichigonak is kell egy vagy több személyes ellenfél, mint ahogy eddig is.

Talán úgy is lesz vége a harcnak, hogy Bach és társai tényleg elhullanak (Juha beszél vmiről hogy nem ők az igazi ellenfél stb.), majd mikor mindenki azthiszi, hogy vége, betoppannak a nagyágyúk, és soha nem látott hatalommal mindent porrá redukálnak.

És ez egy troll fejezet volt, de legalább pörgős.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 11:11:45 írta SSS » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12436 Dátum: 12 szep 19, 11:13:45 »

Yama-Jii keményen odacsapott az aztalra. Mosolyog Ha a dél a föld alól hozott erőt, akkor az észak esetleg az ég felöl?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12437 Dátum: 12 szep 19, 11:18:35 »

Yama, amúgy tényleg rendkívül magabiztos, úgy hogy valamit tuti rendesen be fog nézni. Most is Bach már figyelmeztette, hogy nehogy azt higgye, hogy a Quincy Kereszten és a Quincy Nyílon kívül nincs több technikája, amire támaszkodhat. Tartom magam ahhoz, hogy Bach kardja korántsem használhatatlan. Egyébként Yama igazán lecsaphatta volna babszemetet ha már ott van. Egy gonddal kevesebb lenne neki.  Mosolyog

Hogy miért nem használta a Bankait, Aizen ellen?

- Wonderweiss lepecsételte a kardját
- Miért nem használt az összes jelenlévő kapitány Bankait, ha ez egy háború? Miért Yama tette volna meg ezt?
- Veszélyben lettek volna a Hamis Karakura Város oszlopai, meg úgy mindenki, aki kapott már rendesen.
- A Shikai, Hakuda és Kido technikák is bőven hatásosak voltak
- Miért lenne a többi kapitány, ha Yamának elég lenne a Bankai ahhoz, hogy lerendezze a dolgot. Yama szól a kapitányoknak, hogy elugrik Hamis Karakurába legyőzni Aizen bandáját, úgy hogy 10 percig nem lesz elérhető ikszdé


 
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12438 Dátum: 12 szep 19, 12:32:16 »

Bakker, Kubo így tervezte azt a részt ha Yama benyomja abankai-t akkor nem Ichigo győzte volna le ennyi. :DD Meg, nem szórhatják el a kapitányok az első 200 részben a bankai-ukat, akkor megunnánk őket, úgy mint Hitsu vagy Komamurát stb... Így sokkal élvezhetőbb, hogy azt várjuk hogy gyomassanak 1 bankai-t és ha megteszik, leesik az állunk( pl: Yama-bá)
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #12439 Dátum: 12 szep 19, 13:14:18 »

Marha jó fejezet volt!  Nevet
Am. az a Quincy pajzs vagy mi volt az a Sankt Zwinger, nekem honnan olyan rohadt ismerős?!  Ohh My God
Komolyan mondom valahol már láttam, de nem emlékszem hogy eddig Ishida használ volna ilyet, szóval lehet csak álmodtam vagy valami, erre meg be is jön! ikszdé
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12440 Dátum: 12 szep 19, 13:28:00 »

Marha jó fejezet volt!  Nevet
Am. az a Quincy pajzs vagy mi volt az a Sankt Zwinger, nekem honnan olyan rohadt ismerős?!  Ohh My God
Komolyan mondom valahol már láttam, de nem emlékszem hogy eddig Ishida használ volna ilyet, szóval lehet csak álmodtam vagy valami, erre meg be is jön! ikszdé

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/14

Az átalakuláshoz ilyen pajzsot húzott magaköré hogy megvédje addig, a folyamat alatt nyílván elég sérülékenyek.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #12441 Dátum: 12 szep 19, 13:50:15 »

Marha jó fejezet volt!  Nevet
Am. az a Quincy pajzs vagy mi volt az a Sankt Zwinger, nekem honnan olyan rohadt ismerős?!  Ohh My God
Komolyan mondom valahol már láttam, de nem emlékszem hogy eddig Ishida használ volna ilyet, szóval lehet csak álmodtam vagy valami, erre meg be is jön! ikszdé

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/14

Az átalakuláshoz ilyen pajzsot húzott magaköré hogy megvédje addig, a folyamat alatt nyílván elég sérülékenyek.

Hmm, köszi, lehet hogy ez miatt ismerős, nem tudom, de mindegy is, a fejezet karcolt rendesen! Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12442 Dátum: 12 szep 19, 13:59:19 »

Nekem is ismerős volt a jelenet, de nekem Ishida vs laborpatkány jutott róla az eszembe.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12443 Dátum: 12 szep 19, 14:07:09 »

Yama-bá még jobban bekeményített  bow Azt a másikat nyugodtan levághatná már. Abban szerintem mindenki egyetért velem vagy nem Mosolyog , hogy még a nem látott technikája az Észak(North) lesz a legerősebb. Remélem a következő részbe megtudjuk  mi is az. A Bleach miatt Szerda a legjobb nap a héten(Péntek után Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 14:10:30 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12444 Dátum: 12 szep 19, 16:02:16 »

Őszintén szólva eddig nem nagyon érdekelt ez a harc, mert általában hasonló szituációban a gonosz előhúz valami UltimateEvil technikát, amivel jól megszívatja az ellene maximum lángon harcoló aktuál hőst....
De ezúttal tényleg azt látom, hogy Juha térde igencsak cidrizik. Nevet Ha tudott volna tenni valamit, akkor nem vár vele eddig. Igaz, még most sem hiszem, hogy ilyen egyszerűen le lesz rendezve a dolog, de ennyiért már megérte.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12445 Dátum: 12 szep 19, 16:31:32 »

Összességében tekintve akkor sem fogom szeretni a Bleach-t, ha ezentúl végig ilyen fejezetek lesznek, de azt még nekem is be kell látom, hogy ez egyhe kifejezéssel is atomkirály volt. Nevet
A lángoló élőholt sereg önmagában nem feltétlenül lenne menő, de ez most pont a megfelelő pillanatban, a legmegfelelőbb karakter kezében sült el.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12446 Dátum: 12 szep 19, 16:36:17 »

Off: Kicsit alázza azért elég rendesen mostanság a Bleach a Naruto-t úgyérzem Nevet

Jót tett Kubonak, hogy nincs anime én úgyérzem, mintha nem lenne annyira lebutítva a manga, sokkal több merészebb rajzot dob be mint régebben, amiket csak szinte az első Rukiaszabadításig tudott, én pl nem sajnálnám ha nem is lenne anime már többet, a lényeg hogy a manga legyen epic és olyan és csakis olyan amit az író akar.
Szerk; Narutorol inkább nem írnék, magáért beszél Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 16:37:53 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12447 Dátum: 12 szep 19, 16:37:27 »

Azt kell mondjam hogy már megtudtuk yama meg fog halni. A saját bankai-a által szerintem meghal és elűzi ezzel a kvinsiket. Persze terv nélkül nem jönnek vissza. Eljön az idő mayuri elemezgetésének és ha kész van mehet az ellen atakk.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12448 Dátum: 12 szep 19, 16:49:11 »

Én azért sajnálnám, ha nem lenne belőle anime. A Bleach animéivel az égvilágon nem volt semmi baj, sőt inkább az volt az erőssége a többivel szemben. Mindig hozott egy bizonyos színvonalat amely alá az anime verziója nem ment. Hozzáteszem, hogy ez pont Kubo rajzstílusának és az animátorok munkájának/minőségének köszönhető. Amúgy minden bizonnyal lesz belőle anime folytatás csak kicsit később a manga vége felé.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12449 Dátum: 12 szep 19, 16:55:51 »

Ez valami hatalmas volt!!!
A Bleach mostani színvonala mindent ver.
Azok a csontvázak meg a végén. Már félek hogy mi lehet észak. Hát ilyet nem látunk a Narutoban soha az bizti. (Nem leszólni akarom)
Nagy eséllyel a saját bankai-ja által fog meghalni Yama miután elmondta ezt. Még a végén szomorú leszek a haláláért annyit mutat most magából amit soha nem hittem volna róla.
Amit már egy ideje vártam: Végre lőtt egy quincy nyilakat és egy technikát is használt amit nem láttunk!!!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!