24 jún 28, 22:37:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 827 828 [829] 830 831 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577988 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12420 Dátum: 12 szep 15, 13:21:32 »

A betűk csak képességeket jelölnek semmi mást. Yamát és Kenpachit sem érdekelte az ABC.

Az a hely amiről beszélt, lehet a Dangai alatt. Az van legközelebb HM és SS-hez.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12421 Dátum: 12 szep 15, 13:42:15 »

Mondjuk igaz, mindketten levágtak 3-3-at és a fenét nem érdekelte hogy milyen betűt birtokolnak.
Jó elképzelésnek hangzik a Dangai alatt lévő új helyszín, hiszen ki gondolná, hogy van ott valami, ha mindenki a leghamarabb át akar jutni rajta.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12422 Dátum: 12 szep 15, 14:37:16 »

Én már azóta mondom, hogy a bázis a Dangaiban van, mióta mutatták Harribelt. A bázisban minden Reshiből volt eltűnt, ahogy Ichigoék lába alatt az út, anno Orihime megmentésénél. Pl a trón meg a lépcsők.

Nagyot néznék, ha a következő fejezetben Yama és Bach harcolnának tovább, erre megjelenne Ken-chan és megsebezné Bachot. Csak megjátszotta a vereséget és mondaná, hogy csak gondolkodott, mint Nnoitránál. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12423 Dátum: 12 szep 15, 14:47:10 »

Lehet hogy tényleg kulcs fontosságú a Bach melletti quincy Yama legyőzéséhez(amit én erősen kétlem hogy lebírják győzni) Egyébként szerintem az quincy a Stern Ritter-ek alparancsnoka vagy hasonló.Lehet hogy a épp fulladozik mert nem bírja elviselni ezt rettentő sok lélekenergiát vagy már megégett Nevet ha ilyen közel van Yamához vagy Főkapitányunk megvágja és volt -->nincs a következő részbe.Kúl
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12424 Dátum: 12 szep 18, 10:22:11 »

Ha a Quincy-k, ennyire ismerték Ichigo-t, meg nem kívánatos személy listályuk volt, és méh az Aizen elleni csatáról is tudtak, akkor miért nem akkor támadtak, amikor Ichigo legyőzte Aizent és lecsukták? Amikor Ichigo-nak semmi ereje nem maradt és kómába esett, amikor az összes kapitány ki volt ütve és harcolni se tudtak volna, amikor Jama elveszítette a karját és ott feküdt még kiütve? Még medálok se kellettek volna, idejöttek volna és 2 perc alatt lerendezték volna őket, és nyernek.

Ehelyett megvárták míg Ichigo szépenvisszanyeri az erejét, az összes kapitány kipiheni magát és 100%-ra feltöltődnek, és még csomót edzenek is és még erősebbek lesznek, amíg Jama is teljesen felépül 100-ra és mégerősebb lesz. És így kezdenek veük totális háborúba. Nevet

Hajszál pontosan kivárták hogy Ichigo teljes erejét visszanyerje, és akkor: "Hopp Ichigo most van ereje tljében, na akkor most támadjunk! Hagy legyen minnél nehezebb dolgunk!"
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12425 Dátum: 12 szep 18, 12:30:28 »

Mert Aizen van a háttérben, ő meg mindig is a legerősebb Ichigot késztette hacra Nevet

Kenchantól várnék még valamit. Esetleg kiderül, hogy Yachiru még nála is erősebb  ikszdé Emlékezzünk, Kenchan anno azt is meglepetésnek tartotta, hogy kibírta a lélekenergiját, pedig csak egy kisbaba volt. Ezért is vette maga mellé  bow
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12426 Dátum: 12 szep 18, 14:37:34 »

Szerintem az lesz, hogy Kenpachi feláll lesöpri magáról a port, tesz egy megjegyzést Yama-bának miszerint :  - Szép Reiatsu Öreg! Aztán fogja magát és levág úgy sac/kb még 5 sternrittert csak, hogy hulljon a férgese  Nevet. Aztán továbbáll és elintézi babszemet.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Dzsee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12427 Dátum: 12 szep 19, 08:38:38 »

Gyerekek, ez az új rész meglehetősen beteg Nevet Egyre jobban bírom Yamát Nevet
Am. innentől kezdve tényleg valami nagyot kéne alkotnia a főgenyának, mert kb esélye nincs a mostani állás szerint...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12428 Dátum: 12 szep 19, 08:47:37 »

Yama-bá brutális, egyszerűen nem találok szavakat. Vajon milyen lesz az Észak, ha a Dél már ilyen durva? Nevet
Ha jól vettem ki, Yama megemlítette, hogy ha nem rendezi le időben Bachot, akkor nem csak SS, de ő is hamuvá ég? Bankai mellékhatás esetleg? Mondjuk ekkora erőnek ára van.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12429 Dátum: 12 szep 19, 09:37:37 »

Ez valami brutál, hogy mit tud az öreg!  Ördögi Ha Bach ezek után is győz akkor nem tudom mi kell még ide.Jó persze nem ő a főhős de eszméletlen mit tud.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12430 Dátum: 12 szep 19, 10:37:04 »

Először azthitem, hogy Bach  ellopja Yama-bá bankai-át. Szerencsére nem így lett:D Kövi részben tuti jönni fog az észak:D És utána vége lesz mindennek:D
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12431 Dátum: 12 szep 19, 10:44:11 »

Komolyan mondom, brutális az öreg  ikszdé De miért nem használt Bankait Aizen ellen? Talán azért, mert a Kapitányok és a Hadnagyok le voltak gyengülve és attól félt, hogy velük is végez?  ikszdé
Egyébként meg van egy olyan érzésem,  hogy a tata túl magabiztos. És ez fog a bukásához vezetni.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12432 Dátum: 12 szep 19, 10:49:06 »

Biztos trollkodással fog nyerni Bach, máshogy úgyse tudna. Bevet valami szuper troll Quincy technikát. Vagy lehet hogy csak várni fog és haggya hogy a saját testét feleméssze Jama bankaija, és a kisujja mozdítása nélkül nyerhetne Nevet
Azt bírnám ha Bach is megidézne valami sereget és összecsapnának a csontvázokkal. Nevet Vagy lehet hogy ilyen Mátrix Smith harc lesz, és mindenki ráugrik Bach-ra kicsi a rakást játszani hogy lefogják és Jama gyorsan kivégezhesse. Nevet

Ha ilyeneket tud Jama, képzelhetitek milyen szarul érezhette magát mikor Aizen a földre küldte, ez olyan mintha lenne egy rakétavetőd egy kisgyerek ellen, de lenézed és csak késsel mész neki, erre a végén meg a kisgyerek küld téged a földre és legyőz, hiába a rakétavetőd, elszúrtad Nevet Nemhiába nemnövesztette vissza a karját, büszkeségből meg kis ön "büntetésből" talán. Most nem is szórakozott Bach ellen kis Shikaival. Bár az is igaz hogyha Karakurába használta volna ezt, a palyzs szétment volna, és a sok szellemierő szanaszét repül és hatalmas károkat okoz, a tűzről nem is beszélve, a szomszéd váris is elégett volna az emberekkel Nevet

Off: Kicsit alázza azért elég rendesen mostanság a Bleach a Naruto-t úgyérzem Nevet
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #12433 Dátum: 12 szep 19, 10:51:50 »

A 19 lapnál meglepődtem remélem csak humor, és nem a következő fejezet előre vetítése Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm?
 
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 10:54:52 írta Krulszeme » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12434 Dátum: 12 szep 19, 11:07:44 »

A 19 lapnál meglepődtem remélem csak humor, és nem a következő fejezet előre vetítése Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm? Hmm?
 

Nincs is 19. oldal :DDD Én is remélem hogy nem a következő rész előre vetítése, mert akkor jövőhéten üreseklesznek az oldalak.

---

Egyébként mivan ha nem is Bach lesz a "fő" ellenfél, lehet ő csak egy "báb" volt és valaki még lehet a háttérben. Ezesetben most meghalhat, a háború nélküle is folytatódhat. Biztos Obito vagy Madara az, őkvannak a háttérben, és küldték a Quincyket Nevet vagy Aizen, lefizetett egy őrt és telefonon utasítja a sereget Nevet hogy kiszabadítsák.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 827 828 [829] 830 831 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!