24 jún 28, 22:40:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577995 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12090 Dátum: 12 aug 13, 22:58:14 »

Én még Grimjow mellett nem zárnám ki a fullbringeres  srácot sem. Ráadásul neki pont olyan képességei vannak, hogy mindegy neki, hogy az ellenfél bluntot vagy bármi mást is használ. A képességével ráadásul semmi neki az a börtön ami Ichigot körülveszi. Szóval ha ő lenne akkor sem lepődnék meg. Az már más kérdés, hogy hogyan került ide. Viszont Urahara reakcióját megmagyarázná.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #12091 Dátum: 12 aug 13, 23:12:01 »

Szerintem Ichigoval valami most történni fog végre már... Amikor ilyet mond,hogy Megvédelek titeket mindig történik valami:D Legutoljára itt HM-ben a jó kis VL forma. Szerintem még akármi lehet. És attól,hogy valami egyszer egyesült nem zárja ki azt,hogy ne válnának megint szét pl.most ha elkezd kétségbeesni.
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #12092 Dátum: 12 aug 14, 07:25:47 »

Kenpachi hozta a formáját szokás szerint Nevet
A 3 áldozatán végig sírtam a nevetéstől,ahogy elmesélte.
,,A 3. felvette az alakomat,rólam volt szó ezért nem volt könnyű dolgom.
De...Végül is csak erősebbé kellett válnom... Saját magamnál." Ezen meghaltam ikszdé
Ichigo nyálazásait Kubo elfelejthetné  >.<#  Technikai KO De legalább ilyenkor tudjuk hogy mi következik(általában),valami hirtelen power up,megjelenik valaki aki segít,vagy jelen esetben eltűnik a börtön és megtudjuk ,hogy ki a másik csávó.Power upra csak azt tudom elképzelni,hogy beszél Zangetsuval és valami Super Getsuga Tenshoval kiszabadul Nevet Vagy VL forma,de ahhoz nagy mennyiségű düh szükséges.De ha az bejön akkor egy 170 cm-es mini apokalipszist köszönthetünk Mosolyog Nevet
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
kutymusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #12093 Dátum: 12 aug 14, 11:09:55 »

viszont ha vasrnap adtak ki ezt a fejezetet akkor lessz ezen a heten is nem ?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12094 Dátum: 12 aug 14, 11:15:27 »

" lessz" bizony. És remélem, hogy Kishi megmutatja mi lesz a Kagékkal. Jelenleg a Kagék sorsa jobban érdekel, mint Tobi kiléte. ( szórakozott vagyok, mint mindig  smirksweat )

Amúgy ha a hírek igazak, akkor nem lesz augusztus 20.-ig. De mivel a múlt héten is volt így remélem most is lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 11:23:24 írta TsunadeHime » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12095 Dátum: 12 aug 14, 12:14:37 »

Hát ez meglepett , hogy volt van manga. Jó rész volt, Kenpachi nagyon lazán magyarázta a dolgokat, tök menő karakter.  ikszdé.  Ichigo egy kis töltelék volt.. na de kell az is  kacsint. Azért elég nehéz lehet egy ilyen több fronton zajló, épp most kibontakozó háborút kézben tartani. Ez, hogy minden karakter harcába kicsit belekezd és aztán ugrik nem rossz taktika Kubotól. Azt tudom mondani, hogy csak így tovább, jó lesz ez  Pontosan.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #12096 Dátum: 12 aug 14, 12:38:05 »

Én azon sem lepődnék meg ha hollow ichigo feltűnne és úgy jutna ki ichigo a börtönből na meg kiváncsi vagyok hogy milyen lehet Zangetsu (a vén f@szi) új kinézete Nevet
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12097 Dátum: 12 aug 14, 14:13:34 »

Kicsit elcsépelt lenne megint hollow ichigora támaszkodni. Prsze menő meg jól néz ki és én bírtam a stílusát de már végleg legyőzte 1 párszor úgyhogy jó lenne ha nem térne vissza Mosolyog)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #12098 Dátum: 12 aug 14, 14:33:13 »

Véégre Kenpachi megmutatja magát erre megin jön a nyálverés.... kezd egy kicsit unalmas lenni de legalább a főkapitány megjelent. Habár van egy olyan érzésem hogy megint nem fogjuk látni a Bankaiát :S
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12099 Dátum: 12 aug 14, 14:35:18 »

Nem lesz itt nyálverés.

http://kepfeltoltes.hu/120814/bleach_1_ken_end_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120814/bleach_2_ken_end_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120814/bleach_3_ken_end__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120814/bleach_4_ken_end_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120814/bleach_5_ken_end_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12100 Dátum: 12 aug 15, 00:21:06 »

Amúgy a nagy Kenpachi belépő miatt talán mindenki elfeledkezett egy dologról Ichigoval kapcsolatban, bár lehet hogy rosszul értem a mangát. Nagyon megerősödhettek az érzékei ha így, ebből az állapotból és börtönben is érzi, hogy valami történt Byakuyával, Renjivel és Rukiával. Lehet, hogy ennek valami köze van ahhoz, hogy ők is adtak a szellemi erejükből a kardba?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #12101 Dátum: 12 aug 15, 12:10:36 »

SSS te beteg vagy... ezek szerint te élveznéd ha kinyírnák kenpachit? Bár ez azért durva volt... de azért vicces, de azért nem hiszem hogy ilyen könnyű ellenfél lesz Mr. Zaraki.
Ichigo szerintem belülről nem tudja megtörni, majd segít neki a titokzatos idegen ki megfingatta Kierget és meglepte Uraharát.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #12102 Dátum: 12 aug 15, 18:33:48 »

Én kimondottan élvezettel nézném végig a haláltusáját. Végiggondolva az ő kiesése hatalmas érvágás lenne egész nyamvadt SS-nek az egyébként sem túl rózsás helyzetükben. Szóval nekem kimondottan nem hiányozna az elvesztése feltüzelné az amúgy is feszült hangulatot.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 15, 18:36:58 írta Train » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12103 Dátum: 12 aug 15, 18:48:15 »

Kicsit elcsépelt lenne megint hollow ichigora támaszkodni. Prsze menő meg jól néz ki és én bírtam a stílusát de már végleg legyőzte 1 párszor úgyhogy jó lenne ha nem térne vissza Mosolyog)
Ha nem is ő, de Zangetsut már elég rég láttuk, és amikor Eperke idegösszeomlás határán van, általában ő jön elő segíteni...

Amúgy a nagy Kenpachi belépő miatt talán mindenki elfeledkezett egy dologról Ichigoval kapcsolatban, bár lehet hogy rosszul értem a mangát. Nagyon megerősödhettek az érzékei ha így, ebből az állapotból és börtönben is érzi, hogy valami történt Byakuyával, Renjivel és Rukiával. Lehet, hogy ennek valami köze van ahhoz, hogy ők is adtak a szellemi erejükből a kardba?
Ez nekem is feltűnt, de nem hiszem hogy a megszerzett reiatsu miatt tudhat a többiek állapotáról. Ennél egyszerűbb magyarázattal szolgálhat, hogy a mobilon vagy min keresztül csípett el információkat (csak ezt nem részletezte a manga).
Én kimondottan élvezettel nézném végig a haláltusáját. Végiggondolva az ő kiesése hatalmas érvágás lenne egész nyamvadt SS-nek az egyébként sem túl rózsás helyzetükben. Szóval nekem kimondottan nem hiányozna az elvesztése feltüzelné az amúgy is feszült hangulatot.
Kár lenne érte, neki még bőven van hová fejlődnie.. inkább akkr vesszen a főkapitány  Ördögi
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12104 Dátum: 12 aug 15, 18:52:09 »

Én pont azt érzem, hogy Kenpachi lesz az egyetlen olyan kapitány aki végleg eltűnik a harcból a halálával. Byakuya szerintem még visszatér ha időben sikerül elhajtani a quincyket és lesz idő még összekaparni a darabjait. Sajnálnám de így gondolom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!