24 szep 29, 00:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701544 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #12075 Dátum: 12 aug 12, 23:11:49 »

Látom a Bleach mindenkiből érzelmeket vált ki, hol negatív hol pozitív formában Nevet. A fejezetről: nem volt rossz, viszont Ichigo közhelyes és elcsépelt ömlengése többed magával idegesítő volt unom ezeket a megnyilvánulásait. Eltekintve ettől eddig ez az arc hordozza számomra a legtöbb pozitív vonást az előző sablonos arcok vonaglásához képest. A mostani ellenfél elnyerte a szimpátiám szimplán, csak az SS vérrel való befestésével és pusztításával. Nagyon régóta vártam egy ehhez hasonló vérontásra és ami azt illeti annak idején Aizennek sem sikerült, ily nagyszerű munkát végeznie. Most először érzem, hogy nem, csak unottan veselkedek neki egy-egy fejezetnek, hanem érdeklődéssel várom az események alakulását.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 23:15:03 írta Train » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12076 Dátum: 12 aug 13, 11:34:41 »

Zaraki kb az Isten! Nevet Nagyon bírom ezt a fószert!  Kúl Remélem a King nem fogja nagyon elagyabugyálni.  ikszdé Ki tudja lehet hogy mivel úgy sincs Bankai-ja így mindenkit szana szét fog verni.  Nyelvesít
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #12077 Dátum: 12 aug 13, 13:44:59 »

Igen ez egyetértős, nem mondhatni hogy Zaraki pont az a gyengébbik fajta lenne, mikor annó egyszerre két bankai ellen is össze csapott és nyert... talán szerintem illik rá a jelző hogy: ő a Bleach Chuck Norrisa. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12078 Dátum: 12 aug 13, 15:46:27 »

Azért Istenhez ne hasonlítsuk szegény Ken-chant. Még mindig messze le van maradva Chuk mögött. Van még mit tanulnia. Nevet
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #12079 Dátum: 12 aug 13, 16:11:15 »

A fórum békéje újra helyre állt. Kérlek ne idegesítsétek fel magatokat  butaságokon:D Az élet rövid. További jó fórumozást!

A sas tovaszállt?Mosolyog

Idézet
Írta: rini67
Idézet beszúrása
Azért Istenhez ne hasonlítsuk szegény Ken-chant. Még mindig messze le van maradva Chuk mögött. Van még mit tanulnia. Nevet
Elküldv

ha nem is chuk de chuky még lehet belőle:)
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12080 Dátum: 12 aug 13, 16:16:39 »

 Nevet Ahogyan Kenchan felsorolta, hogy vadászta le a 3 szerencsétlent, már könnyeztem a nevetéstől  bow
"The first one was just trash"  ikszdé
"He became a huge ape that blows away the enemy with his voice and attacked me. So I just cut it in half."

Hihetetlen mekkora karakter! Ja igen. Majesty védte az egykezes, szemkötős támadását. Most akkor mi lesz?... Leveszi a szemfedt és 2 kézzel támad. Ennyi  bow Nem patkol el úgy, hogy ezekkel az eszközökkel ne élne egy vidám, boldog harcban.

Ichigo mindig is ilyen volt, mást várni tőle badasrág szerintem.
Yama bá megmentette Hisagi seggét. A kérdés, hogy lesz-e harc, vagy a tűzisten egyből eltörli az írmagját is a quincynek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12081 Dátum: 12 aug 13, 16:36:25 »

Én csak azt nem értem mért nem beszél zangetsuval, lehet tudna valami okosságot nem csak csapkodna -.-" azt rüheltem mindíg is eperkébe hogy szrik zangetsura csak mikor gond van akkor beszél vele.
kenchan nagyon nagy:) de ha a szemkötővel támad és így védi, miközben a másik nem kapcsolrá akkor szerintem leverik.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #12082 Dátum: 12 aug 13, 17:34:21 »

A magyar fordításból kimaradt 1 oldal:
http://www.mangareader.net/bleach/503/13

Most jó a bleach (igaz nekem fullbring sztori is tetszett). Csak kissé tényleg gyorsan peregnek az események, vagy csak úgy tűnik.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #12083 Dátum: 12 aug 13, 17:48:18 »

Még a végén olyan jóra sikerül ez a final arc, hogy nem akarják majd, hogy véget érjen a Bleach Nevet

Én  meg még mindig amondó vagyok, hogy Kenpachi meghal. Ez a főboss biztos, hogy sokkal erősebb Kenpachinál ( mert valjuk be , ha nem így lenne az elég gáz lenne ) , és le fogja darálni.

Ichigo reakciója meg érthető, mivel tudja, hogy ő tudja használni ellenük a bankait, a többiek meg nem. Így aztán meg is mutatta, hogy mennyire kétségbe van esve emiatt.
Naplózva

kutymusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #12084 Dátum: 12 aug 13, 19:34:56 »

Remélem nem is fogják befejezni.
és ami a részt illeti ichigo igazán használhatná már a hollow erejét.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12085 Dátum: 12 aug 13, 19:38:35 »

De ha egyszer nincs neki -.-"  mért nem lehet meg érteni hogy zangetsu és a hollow énje egybe olvadt? összhangba került a lelke és ezért lett olyan erős aizen ellen .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12086 Dátum: 12 aug 13, 20:28:05 »

Akkor most miért ilyen gyenge?ikszdé Mi lesz az über durva hollow formal ami legyalázta Ulruqiorát? Nekem az erősebbnek tűnt mint Ichigo Aizen ellenxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12087 Dátum: 12 aug 13, 21:24:24 »

Nekem nem tűnt erősebbnek abban a harcban csak egyszerűen más volt az adott harci szituáció az ellenfél, illetve annak technikája. Talán ezért tűnhetett erősebbnek. Amúgy az a harc nekem is sokkal jobban bejött mint az Aizen elleni. Talán ez lehetett az oka, hogy erősebbnek tűnt.
Naplózva
chris12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #12088 Dátum: 12 aug 13, 21:34:56 »

Ichigo mióta elvesztette az erejét azóta annyira le gyengült hogy nekem már annyira nem is tetszik ...mivel mindenki edzett az idő alatt mialatt ichigo vissza szerezte az erejét szinte mindenki erősebb nála és nem is annyira ki emelkedő ..nem tudom mert nem említették de szerintem már hallow ereje sincs már ..szóval olyan gyenge kapitány/vagy erős hadnagy szinten áll ..a jelenlegi erejével ..
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12089 Dátum: 12 aug 13, 22:26:57 »

Hát a megölésére azért mégis csak jó pár kapitányt odaküldtek, amikor azthitték csatlakozik Ginjouhoz szóval azért olyan gyenge mégse lehet. Meg Kirge-t is nagyobb gond nélkül legyőzte, Byakuya meg pl meghalt és még a Vollstandingot se használta az ellenfele. Szerintem most olyan erős a többi kapitányhoz képest mint régen még a Dangai edzés előtt.

Amúgy az Ulqi elleni formájára én is kíváncsi vagyok, azért Aizent is megizzasztotta volna úgy az is biztos.

Remélhetőleg azért kapunk némi infót majd a többi kapitányról is, Shinji nagyon érdekel, a shikaia is elég erős volt plusz, használhatja a hollow alakját is, de az is elképzelhető, hogy hollow formában (vagy anélkül is) az ő bankaiját se tudják ellopni. Így viszont minden korábbi Vaizardnak elég jó esélyei vannak.

Kenpachi meg biztos, hogy ki fog kapni, a főellenséget nem győzheti le, de biztos lesz még itt ütőkártya mind a két oldalon. Nnoitra is elsőre kivédte a csapását karcolás nélkül, majd következőre az egész karja lerepült... szóval itt nem szabad biztosra menni semmiben. Nevet

A kardos kilétére, aki kettévágta Kirgét meg már fény derülhetne, annyira Grimmjowra számít mindenki, hogy a végén lehet csak Nel lesz az...  Faceg

https://lh5.googleusercontent.com/iY6oWA4Ntj3pxxQMnwdLhufVlCVHLrE5pzwMj4B0pSJ6CRDj3hznFHrRzikSyvWHNXmFfVIvAd2cg5b-RrD9xksNpOYX5Pzpo8Sdgmpkcczfr7gMNAFwwlu0EChnuyzR
Naplózva
Oldalak: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!