24 jún 28, 22:46:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578005 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12015 Dátum: 12 aug 03, 16:04:22 »

Szerintem Kubo leadta a fejezetet és mikor meglátták, hogy Kenpachi az epic belépője után rögtön ketté lett vágva a Vandenreich boss által, szóltak neki, hogy Tite: Vegyél ki 1 hét fizetett betegszabadságot és gondold újra a dolgokat ikszdé
Augusztus 20-ig csak sikerül neki  Nevet

Egyetértek pontosan ez történt. Úgy vélem Kubo túl sok hülyeséget akart csinálni és hirtelen meg akart szabadulni pár karaktertőkl amitől nem keleltt volna és a Jump megálljt parancsolt:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12016 Dátum: 12 aug 03, 16:31:49 »

Lehet, hogy csak próbálgatta, mennyire legyen "véres" ez az arc. Elvileg ez lesz a 3. tervezett befejező arc (eredetileg úgy tudom, hogy SS saga után tervezte a befejezést, majd elvileg Aizen legyőzése lett volna a vége...) Ha most megöl egy csomó karaktert azzal eléri, hogy végleg befejeződjön a történet. A karaktereket pedig nem véletlenszerűen öli szerintem. Először a csak névről ismert, de a cselekmény szempontjából teljesen elhanyagolható Sasakibét írta ki (Hozzá hasonló karakter még talán Iemura, Nanao, talán Nemu, a 13. osztag két 3.tisztje). Másodszorra egy már kicsivel jobban megismert, ám általában periférián álló hadnagyot (Kirát) tette el láb alól. (Hozzá hasonló a legtöbb hadnagy, és volt Vaizard) A harmadik lépcső egy viszonylag népszerű kapitány bukása. (A negyedik lehetne egy Ichigohoz közel álló személy pl. Chad megölése). Közben gondolom valamilyen szinten lehet figyelni az olvasói reakciókat (legalábbis a kiadó lehet, hogy valahogy méri). Ezek alapján határozhatná meg Kubo, hogy kik haljanak végleg. (Túllőni a célon nemigen tud. Amíg Orihime él, lényegében bárkit visszahozhat, a főszereplő már így is kétszer halt meg).

Ha Byakuya végleg megpurcan, akkor pedig remélem, hogy a 0. osztag feltehetőleg bekövetkező megjelenésekor ott lesz Genrei is (róla nem tudjuk, meghalt-e, vagy előléptették, remélem az utóbbit), és majd bemutatja F-nek, hogy mi az a Kuchiki büszkeség.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12017 Dátum: 12 aug 03, 16:45:17 »

Ha ezen az alapon ment a dolog(és miért ne?), Byakuyánál jobb potenciális áldozat kb. nem is volt. Népszerű karakter a főbbszereplők közül, ráadásul még rokoni kapcsolatban is állt egy másikkal. Sem a képességében, sem a személyiségében nem volt már túl sok lehetőség, és pont ezek miatt, bár én is bírtam eléggé, elfogadom, hogy ésszerű volt a halála ami mellesleg zseniálisan lett kivételezve, inkább seinenbe illően. Esélye sem volt, harcban pár perc alatt szétalázták, nem tudta megvédeni sem az alkapitányát sem a húgát, hanem elbukott és meghalt. NEM aladta az életét egy nemesebb célért vagy másokért, ahogy azt ildomos egy shounenben. Szerintem ebben a műfajban nem sok ilyen halál volt, nekem jelenleg egy sem jut eszembe.

Kenpachit megölni megint más kérdés. Mind a képességében mind a személyiségében rengeteg még a lehetőség, valamint a bílcs (egyik) legcoolabb karaktere. Bár most igen szaul áll a szénája, ha Kubonak van esze(...), nem öli meg mostanában.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 17:25:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12018 Dátum: 12 aug 03, 17:50:04 »

Toshiro legalább ilyen népszerű sőt talán népszerűbb mint Byakuya. A Japánok között minden bizonnyal így van. Viszont voltak olyan hírek jóval korábbról, hogy Kenpachinak vége lesz. Korábban beszélgettünk is erről a hírről a topikjában. Másrészt én nem gondolom, hogy ilyenbe beleszólna a kiadó. Kubo kap éppen elég üzenetet, így képes felmérni, hogy kit szeretnének ha túlélné a történetet.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #12019 Dátum: 12 aug 03, 18:26:48 »

Ha kenpachi elpatkolna egy ilyen sorozatot vágnék le otthon

http://www.youtube.com/watch?v=lgI2ZQVyrBo
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12020 Dátum: 12 aug 03, 19:07:00 »

Kubo kap éppen elég üzenetet, így képes felmérni, hogy kit szeretnének ha túlélné a történetet.

A bleach is egy tündérmese mint a naruto. A rajongók azért vannak, hogy rinyáljanak a kedvencükről. Senkire sem kell hallgatni.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12021 Dátum: 12 aug 03, 19:13:33 »

De valamilyen szinten akkor is befolyásolják a rajongók a történet alakítását. Az igaz, hogy amit Kubo egyszer eltervez azt végrehajtja, de ha elolvas 1-2 rajongói történetet vagy véleményt esetleg megváltozhat valamiről a véleménye és más döntéseket hoz.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12022 Dátum: 12 aug 03, 20:22:34 »

Az olvasók véleménye nagyon is befolyásolja a történet alakulását ,elvégre nekik készül a mű és egy halállal akár a nézettség is eshet.
Sőt pontos címeket nem tudok mondani ,de múltkor olvastam egy cikket ahol azt részletezték ,hogy néhány szappan operában milyen indokkal hozták vissza az elhunyt szereplőket a nézők reakciója miatt.


Kuchiki Byakuya halálával kapcsolatban agyaltam egy kicsit ,eddig ugye úgy volt ,hogy Orihime bármilyen sérülést megtud gyógyítani ,ez így szép és jó.Viszont én abban a tudatban voltam ,hogy a shinigamik halálukkor rögtön vagy kis idő elteltével lélek részecskékké válnak és beolvadnak a lelkekvilágába és annak körforgásába ,ezzel megszűnvén ,így gondoltam én hogy Orihime nem lenne képes vissza hozni őket az "élők"sorába.

Most azon agyaltam ,hogy a zanpakuto a lélek ,a shinigami része ,szóval ha a quincy elnyeli a bankait azzal a szerkezettel ,akkor a shinigami lelkének egy részét nyeli el és talán ennek a mintának a felhasználásával simán vissza tudja őket hozni orihime az életbe.

Bár személy szerint én jobban szeretem ha a halálnak van súlya és a szereplők nem élednek fel állandóan.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #12023 Dátum: 12 aug 03, 20:43:20 »

Bár személy szerint én jobban szeretem ha a halálnak van súlya és a szereplők nem élednek fel állandóan.


akkor te biztos nem bírtad a dragon ballt  ikszdé  ikszdé  ikszdé
abból is főleg krillint  ikszdé  ikszdé  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12024 Dátum: 12 aug 03, 21:13:41 »

Csakhogy Orihime ereje máshogy működik. Nem foglalkozik a szellemi részecskékkel hanem az időt manipulálja és így abba az állapotba hozza vissza a testet amikor még ép és egészséges volt. A lényeg, hogy egy adott területre ható idővel szórakozik ilyenkor. Igaz, ez szerintem sok ellentmondás alapja lehet, de ezt találta ki Kubo.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12025 Dátum: 12 aug 03, 21:14:53 »

Mi az a DragonBall?:O

Egyébként akkor még fiatalabb voltam és örültem ,mikor egy hős vissza jött a halálból ,most vissza gondolva ,illetve mikor újra néztem a részeket ,annyira nem zavart mer olyan jó retro feelingje volt az egész DB-nek ,de egyébként számomra valóban zavaró.

na kicsit off lett most bocsi:/
on:
na jó ,hogy az időt manipulálja ,de ha teljesen eltörlődik a karakter ,akkor oda megy a halál helyszínére és simán vissza hozza vagy mi?Nemár kérlek ha ez igaz ,akkor semmi értelme az egésznek...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12026 Dátum: 12 aug 03, 21:23:19 »

Grimmjow karja se volt meg és azt is a semmiből hozta vissza. Miért ne tehetné meg ezt egy egész testtel is?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12027 Dátum: 12 aug 03, 21:28:29 »

De Grimmjow karja Grimmjow testéből nőtt ki és Grimmjow ott volt (azaz volt valami amin tudta használni az erejét.) [na ezt most jólmegaszmondtam  smirksweatGondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12028 Dátum: 12 aug 03, 21:29:56 »

Az az igazság, hogy Kubo bármit bele tud magyarázni Orihime képességeibe  ikszdé
Naplózva

rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12029 Dátum: 12 aug 03, 21:39:15 »

Az olvasók véleménye nagyon is befolyásolja a történet alakulását ,elvégre nekik készül a mű és egy halállal akár a nézettség is eshet.
Sőt pontos címeket nem tudok mondani ,de múltkor olvastam egy cikket ahol azt részletezték ,hogy néhány szappan operában milyen indokkal hozták vissza az elhunyt szereplőket a nézők reakciója miatt.


Még jó, hogy a bleach és egyéb mangák nem ilyesféle huszadrangú "alkotások" Nevet
Az igaz, hogy a mangaka kaphat visszajelzéseket a mangáról, pl. eladások, olvasói levelek által, vagy csak felnéz egy mangákkal foglalkozó fórumra, de én is azon a véleményen vagyok, hogy ezeknek semmiféleképp nem szabadna befolyásolják őt a továbbiakban. Persze kapitalizmusban élünk.. és olykor a kiadó is nyomást gyakorolhat, de ez inkább visszafelé sül el, és a manga minősége romlani fog. Jó példa erre, ami manapság a narutóval történik, legalábbis én erre gyanakszom erőteljesen.

De Grimmjow karja Grimmjow testéből nőtt ki és Grimmjow ott volt (azaz volt valami amin tudta használni az erejét.) [na ezt most jólmegaszmondtam  smirksweatGondolkozik

Ez szerintem a sérült oldali kar épen maradt részei miatt lehetséges. Csak ki kellett pótolnia a hiányzó darabot....
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 21:43:01 írta rougon » Naplózva
Oldalak: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!